Nová vlajková loď Nokty, přichází Anfibio

Kategorie: Nokta - recenze a testy

Detektor tady máme prvních pár týdnů, a tak samozřejmě nelze tvrdit, že jsme s Petrem přišli na všechno a že z Anfibia již dokážeme dostat vše. Každopádně již dnes ale lze říci, že oproti Impactu přišel detektor s vylepšením dosahu. V různých podmínkách jsme se u mincí o velikosti mezi 1 a 2 cm dostávali o dobrých 5 cm hlouběji. K posunu výrazně přispívá nová 2D 11“ cívka, která má lepší zisk než klasické biaxiální cívky, které Nokta používala doteď v podstatě u všech základních modelů.

Anfibio se na trh dostane v říjnu, již nyní ale lze provést předobjednávku detektoru. Detektor se bude prodávat ve třech variantách:

Anfibio 14 - coins - cena 19.990 Kč s DPH
Anfibio 19 - Relic and Gold - cena 19.990 Kč s DPH
Anfibio Multi - cena 22.499 Kč s DPH

Jděte na to s Anfibio

Se všemi svými novými nastaveními a funkcemi, navíc se 7 volitelnými cívkami, ze kterých si můžete vybrat, bude nový robustní Anfibio Váš nejlepší kamarád na hledání.  Kdekoliv budete, v parku, na starém poli nebo na pláží, ať už hledáte mince, památky nebo šperky, série Anfibio zajistí největší hloubku, rychlost a výkonnost ze všech našich detektorů. Jdete pod vodu? Ani to není s Anfibio problém.  Pokud je hledání kovů Vaše vášeň, jděte na to s Anfibio.(Nokta/Makro.com)

Pár fotografií z testování Anfibia v České republice

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Je sice hezké, že Nokta přichází z novou vlajkovou lodí, ale spíše by mě zajímalo, kde je vývoj ostatních modelů. Nokta Impact má možnost aktualizace software, a ze začátku slibované aktualizace a slibované možnosti do budoucna, jsou asi ty tam. Lepší je asi nová verze, nový zákazníci nový prodej, než přístup ke stávajícím zákazníkům, kteří si noktu pořídili.

To Archybald: tak Impat nekončí, tudíž určitě další verze přicházet budou ;-)

Ono je to vsude stejne, bohuzel. Se podivej jak Minelab urizl svoji vlajkovou lod CTX3030 a slibovany velky update vubec nevydal. Prodeje se holt musi hybat.

Vždycky jde a půjde jenom o byznys,nic jiného... :-) ;-)

Myšak neboj.Dočkaš se.Co jsem vyčetl tak aktualizace na ctx3030 by mela byt v polovine řijna 2018.

To marczus: tedy já tuhle informaci nemám a to jsem distributor. Kde jsi to četl, můžeš sem dát nějaký zdroj? Samozřejmě by to bylo dobře, ale obecně jsem čekal, že to bude až v roce 2019.

Koukám že zas ustoupili od vedení kabelu nitrem tyče - no nedivím se...... po zkušenostech s Impactem. :-D

Cobra : tak ne asi :D

A, že to bude hlubší jako každý nový detektor na LP - o tom taky není pochyb :D :D to už budeme na socku v šedesáti za chvíli :D já už z toho nemůžu.

Budou nějaký testy ? Jak si vede oproti EQ ?

A proč jenom proti EQ? Vzít na polygon cca 10 klacků v +- cenové hladině a hodit to do tabulky. Bylo by to fajn.

Kluci teď děláme 4 akce po celé ČR. Otestovat a porovnat si může každý co chce. Stačí přijet ;-)

Pro Ital1981: frekvence jsou samostatně, detektor nezpracovává pracovní
frekvence dohromady. Tuto vlastnost mají pouze detektory Minelab
(technologie Multi IQ, FBS2, FBS a BBS).

Pro strážce: nejenom Minelab, řada CZ od Fishera používá 2 frekvence najednou (5kHz a 15kHz)

Multifrekvencne su tiez Whites DFX,..SpectraV3..,V3i..,a VX3.. :-)

O Spektře V3i jsem hodně dlouho přemýšlel :-)

Mě by třeba zajímal test na tohle: https://www.electronic-star.cz/Outdoor-a-volny-cas/Hry-zabava-a-volny-cas/Detektory-kovu/Tikal-Pro-detektor-kovu-vodotesny-3-metry-zeleny.html
(škoda jen, že k tomu prodejce ještě nedodává 5 knížek od Erich von Dänikena a České pohádky od Boženy Němcové - aby se při hledání v třímetrových hloubkách mělo o čem snít :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru