Poslední letošní novinka od Minelabu, detektory PRO FIND 15 a PRO FIND 35

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Příchod poslední letošní novinky od Minelabu se rychle blíží. Řada dohledávacích detektorů PRO-FIND se rozšíří o modely PRO-FIND 15 a 35. Jak ti, kteří sledují pravidelně stránky Minelabu, vědí, bude se jednat o jeden voděodolný a druhý vodotěsný model.

Profesionální dohledávačka Minelab PRO-FIND 35

PRO-FIND 35 je prostě pro profesionály a naprostá špička na trhu a to bez ohledu na cenu, která je myslím skvělá. Detektor má odolnou konstrukci a řadu jedinečných funkcí. V prvé řadě je plně ponořitelný až do 3 metrů. Dohledávačku při testech používali potápěči při příbřežním hledání. Dobrou viditelnost v terénu zajišťuje žlutá barva a pokud si ji zapomenete u díry, upozorní Vás na to alarm.

Funkce, která se ale objevuje zcela nově, je rozeznávání železa. Dohledávačka rozpoznává předměty z barevných kovů a železné cíle. To se samozřejmě hodí především v železem zamořených lokalitách, stejně tak, kdy třeba používáte nějaký PI detektor bez diskriminace.

 

Vlastnosti

ID pro feromagnetické kovy (železo) - Dva různé typy odpovědí Vám pomohou rozeznat barevné cíle od železných.
 

Vodotěsnost do 3 m - Robustná vodotěsná konstrukce je ideální pro použití ve všech typech prostředí včetně vodních nádrží a řek. Pinpointer je dokonalý společník pro ty, kteří se věnují brodění.

Indikace zvuku a vibrací – Audio odpověď a vibrace se zvětšují, jakmile se sonda přibližuje k cíli, což výrazně zvětšuje přesnost odhadu vzdálenosti a zaměření předmětu, a to i pod vodou.

Nastavitelná citlivost - Pět úrovní citlivosti umožňuje přesné nastavení ve všech půdních podmínkách. Citlivost je snadno nastavitelná pomocí samostatných tlačítek +/-.
 

Vysoká viditelnost  s alarmem v případě ztráty -  Jasná žlutá rukojeť je jasně viditelná a tak ji nebudete při kopání zapomínat. Pokud se tak i přesto stane, ozve se alarm, který Vás na to upozorní.

Pouzdro a poutko je součástí balení – Součástí balení je pouzdro na opasek a také poutko a baterie
 

Přesnost a citlivost - Nacházejte mince, prsteny a šperky s obdivuhodnou rychlostí a přesností

 

  Technologie DIF - Technologie Minelab Detector Interference Free (DIF) významně snižuje rušení detektoru
Handy Lost-Alarm - Řada pinpointerů PRO-FIND je vybavena užitečnou funkcí alarmu, který Vám ulehčí hledání detektoru, pokud ho zapomenete někde u díry.

 


Technická specifikace

Identifikace – Audio a vibrace s rozlišením barevných kovů a železa
Citlivost – Nastavitelná (5 úrovní)
Vodotěsnost -  Do 3 metrů
Zvuková indikace – Lze vypnout (poběží pouze vibrace)
Indikace vibrací -  Ano
LED osvětlení - Ano
Napájení – 1x 9V PP3 (součástí balení)
Životnost baterie - 30 hodin
Délka - 237 mm
Hmotnost - 193 g
Příslušenství - Pouzdro, poutko

Cena 3.490 Kč s DPH


Dohledávačka Minelab PRO-FIND 15

PRO-FIND 15 je určen těm, kteří možná nechodí s detektorem tak často, nebo prostě nevyužijí vodotěsnost a další funkce navíc. Detektor má stejně robustní konstrukci jako PRO FIND 35. Pouze není vodotěsný, ale pouze voděodolný. Není tak problém dohledávačku opláchnout pod tekoucí vodou. Citlivost je nastavena fixně na průměrnou hodnotu a také zde není možnost si přepínat pracovní režimy.

Na druhou stranu PRO FIND 15 je výrazně levnější, což je vždy zajímavý argument. Stejně jako u dražšího modelu je i 15 dodávaná s držákem na opasek.

Vlastnosti

Konstrukce -  odolná proti stříkající vodě

 

Indikace -  audio; zvuk zesílí, když se přibližujete ke kovovému předmětu, což usnadňuje dohledání a odhad vzdálenosti
 

Vysoká viditelnost - dohledávačka je v terénu hezky viditelná, navíc má alarm proti ztrátě.
 

Pouzdro - pouzdro na dohledávačku v ceně

 

Přesnost a citlivost - Nacházejte mince, prsteny a šperky s obdivuhodnou rychlostí a přesností

 

  Technologie DIF - Technologie Minelab Detector Interference Free (DIF) významně snižuje rušení detektoru
Handy Lost-Alarm - Řada pinpointerů PRO-FIND je vybavena užitečnou funkcí alarmu, který Vám ulehčí hledání detektoru, pokud ho zapomenete někde u díry.

 

Technická specifikace

Identifikace – Audio
Citlivost – fixní
Vodotěsnost -  voděodolná (stříkající voda)
Indikace vibrací -  Ne
LED osvětlení - Ne
Napájení – 1x 9V PP3 (součástí balení)
Životnost baterie - 30 hodin
Délka - 237 mm
Hmotnost - 193 g
Příslušenství - Pouzdro

Cena 2.690 Kč s DPH

Video - PRO-FIND 35

Článek je zařazen v kategoriích:

KomentářeZa tu cenu si myslím good ;-)

až na to že není vodotěsná :-/

dobré

To pirovec: 35 vodotěsná do 3 metrů, 15 voděodolná (muže se oplachovat pod tekoucí vodou atd.)

To piryovec, asi neumíš číst nebo nerozumíš ani vlastní řeči, jasně píší, že jedna, ta levnější, je voděvzdorná, což znamená - oplach vodou jí nevadí a druhá, trošku dražší, je ponořitelná do 3 metrů hloubky. Tak co tu blafeš za pitomosti. :,-( :,-(
Já tvrdím, že Minelab se udržuje na prvním místě v kvalitě a schopnostech detektorů vyhledávat a to platí i u dohledávaček. ;-) :-) :-P

No asi si udělám radost,ale nevím co si koupit,i když ten rozdíl v ceně není moc velký,tak asi 35 :-D

A co ta cena 25 vs 35

Chyba není na mé straně :-/ V technických parametrech je voděodolna (stříkající voda)


Technická specifikace

Identifikace – Audio
Citlivost – fixní
Vodotěsnost - voděodolná (stříkající voda)
Indikace vibrací - Ne
LED osvětlení - Ne
Napájení – 1x 9V PP3 (součástí balení)
Životnost baterie - 30 hodin
Délka - 237 mm
Hmotnost - 193 g
Příslušenství - Pouzdro

To piryovec: Chyba je asi v tom, že ti možná nedošlo, že to jsou dvě dohledávačky. 15 ka a 35tka. Tedy už jsme ti to i psal, ale tak ještě jednou. 35 má více funkcí a je vodotěsná do 3 metrů. 15 má krytí pouze proti stříkající vodě, dá se tedy normálně opláchnout pod vodovodem a má méně funkcí.

Joooo v pohodě sorry, mám dneska trocha den debil :-/ ;-)

Tak 35 za tu cenu super. Měl jsem jasno, že si koupím Noktu New, pak padla cena u Profind 25, tak jsem začal být nerozhodný, ale 35 mi v tom zase udělala jasno :-). Půjde ještě cena 25 dolů? Bylo by dost divný mít dva modely ve stejné ceně. Naopak 15 je dost chudá, podle mě ji nikdo nemůže chtít, když ten rozdíl cen není tak velký. :-)

To Elmara, v obchodě je psáno na cestě a naskladnění na konci listopadu. Jen se chci zeptat bude jich dost, těch pětatřicítek? Předpokládám, že o ně bude velký zájem, proto se chci zeptat, bude lepší objednat už nyní? Tím pádem se vytvoří pořadník, že? Řešil jsem ten samej problém co Boogeman :-).

jako cena dobrá

Ahoj. RomanP: nemohu zaručit kolik jich přijde. Je tedy možné, že tady budou už někdy okolo 15tého, což by bylo super. Zda ale všechny co jsme objednali netuším. Zájem je obrovský od všech distributorů v celé Evropě a Rusku.

Minelab se vydal tou správnou cenovou cestou :-) A co na to konkurence?�

Novinka je to super,ale či ma vnútorný ferit umiestnený volne tak ako ma Garrett Pro Pointer At to by zase zaujímalo mňa. Ako toto zmenili na garrette tak nemám žiadne prezvuky pri zatlačení na hrot. Má túto vlastnosť aj novy PRO Find? Môže mi niekto vysvetliť aký význam má funkcia ferrous tone ID podľa mňa je zbytočná... dá sa vypnúť? tak aby bol ako klasický PinPointer?

freexxx, pisu ze id na zelezo pracuje na poslednych 15 mm,,-ale asi to bude zavisiet aj od velkosti predmetu..,,ja to vidim ako plus -bonus naviac,, mam profinda 25 dlho a ide v poho,hlavne dobre-bezproblemovo pracuje s viacerymi detektormi,, ale uz som dnes objednal profind 35 ku equinoxu800 aj kvoli vodotesnosti a tej diskriminacii..zeleza.a cena je tiez ok.. :-P

Minelab jede. A to je dobře. Asi hodně lidí bude dávat svoje stávající detíky na bazoš. :-D

Myslím,že už dávají ;-)

Čekal jsem na ní že změním z 25ky , bohužel zklamání jak vzhledové a to u mě dělá hodně a ta cena , to si radši koupím XP MI-6 ,,, ale neházím flintu do žita , až se mi dostane do ruk tak bych byl přesnější XP MI-6 už sem měl v ruce.

Kopíš si něco dražšího co je jednoznačně parametrově horší? Proč to děláš?

Tricko minelab klub uz se nedava Nebo to je od nejake ceny o:-)

chtělo by to nějaké testy dosahu....

Jediná důležitá věc u dohledávačky pro mě je voděodolnost ,abych ji moh lumývat.Vibrace nepoužívám,citlivost naplno,rozlišování kovů je pičovina,když mi detík našel barvu,tak snad barvu kopu a nepotřebuji ji mít ještě na dohledání v dohledávačce.A co se týče světla,tak jsem ještě neviděl dohledávačku.která by osvítila díru ,abych něco viděl.Čelovka je praktičtější.Takže-podtrženo a sečteno-70 procent funkcí zbytečných a pro mě nevyužitelných.

Mě by spíš zajímalo, jestli tom opravdu bude pointer, jako TRX (reaguje hlavně v hrotu dohledávačky), nebo jestli bude reagovat po celé délce přední části (jako skoro všechny dohledávačky) - tohle se už ví? V tomhle je pro mě právě TRX to nejlepší a bohužel i výjimečné zboží. V

já používám svou starou opravovovanou dohledávačku Pistol Probe a tam je dosah třeba na 2heller až 10 cm.... to je kolikrát přesně lokalizované místo ještě než kopnu... jenže nebude sloužit věčně, tak jsem zvědavej, co adekvátního s tímto parametrem najdu....
dohledávačka kterou musím do mince šťouchnout aby něco ohlásila je naprd...

Pěkná,ale rozlišování barvy a železa zvukově už uměla před x lety dohledávačka od Jokra.Jsem docela zvědavý,zda to třeba od něj nějakým způsobem neobšlehly?

To Somira: Pistol Probe už ne... ta byla tedy opravdu dost poruchová. Navíc to nebyl bezpohyb, ale pohybové pIčko.

To E.CARTMEN: Ten projekt dohledávačky byl nápad můj a Stražce. Celý ten projekt jsem financoval a taky jsem dělal konstrukci. Bohužel se dohledávačku nepodařilo dostat do kunkerenčního stavu a pouze nás ten projekt stál hodně peněz. Dohledávačky od Minealbu věru stím na čem se asi před 5 lety dělalo nemaji nic společného. :-). Mineleb je zcela a úplně někde jinde :)

To Elmara: máš pravdu, koupil jsem jí asi před šesti lety u tebe a měl jsem kliku.. dodnes funguje perfektně. Na ten dosah ne nedosažitelná, nebo jsem ještě neviděl podobnou. Na 10 cm musím pohybovat a tak od 3 cm už je bezpohybová.
Pořídil si jí kamarád ale už taková nebyla. Prostě jsem trefil vyjímečnej kus.
Když chodím s klukama co mají jiné, tak kolikrát jim jdu projet díru a mám přesný místo a oni ještě ani nepípnou.
Jak jsem psal, jednou půjde do věčných lovišť, tak proto mě zajímal dosah tý 35. Můžeš udělat test s 2 hellerem?
Cena je příznivá a pokud má dobrej dosah, tak bych mohl uvažovat o nástupnice mé pistole. Mám jí celou poslepovanou, předělané tlačítko, prostě už je to vysloužilec.... ;-)

To somira: Zatí ji tady nemám, ale jak tady bude, uděláme videa. To je naprosto jasné. :)

To somira - tady máš aspoň něco zatím ;-)https://www.youtube.com/watch?v=8D0ZATc6Dwc

tak tedy 4-5 cm..... to není špatné ale chtěl bych víc....

elmaro dražší a parametrově horší?to si děláš srandu že?

To bade: ok, napiš mi tady v čem by měla být lepší MI6. A pojďmě se bavit o použitých technologiích. Nemá smysl se bavit o bezdrátovém spojení, s detekcí nemá nic společného. Je to pouze čipset za pár centů, od jednoho norského výrobce, který najdeš ve stovkách dalších zařízeních. Tudíž to co chci porovnat je citlivosti (jak malý cíl ještě vezme) jaký je efektivní dosah, jak přesně určí vzdálenost k předmětu, zda neruší detektor/y. Zda je schopná rozlišovat, zda je vodotěsná, jak je odolná, použité materiály, použitý typ pracovní sondy atd.

elmara-kromě rozlišení což nepovažuji za důležité ,citlivost neuvěřitelná bere i droboť,pro tebe nemá smysl bezdrat.spojení,ale má a velký ,pokud ji náhodou stratíš nebo zapomeneš tak si ji prostě najdeš po zapnutí vyhledávání,vodotěsná je bezvadně vyzkoušeno Řecku,výdrž 90hodin,dva zvukové režimy pulse a nebo pitch,7 přednastavených programů,rušení s jiným detíkem žádné vyzkoušeno s kolegama,mužeš si vypnout nebo zapnout vibrace,ledku,zvuk,záleží na tobě jak si to zkombinuješ,cena 3890kč

Vyzkoušel jsem v praxi už hodně dohledávaček. I výše zmiňovanou Pistol Probe jsem používal� Černý i oranžový Garrett,Minelab,Whitese,Noktu a nad Mi-6 jsem teď hodně přemýšlel kvuli tomu nabijecímu akumulátoru.Ale odradilo mě jedno video na youtube.A tak se chci zeptat ...co máte Mi-6,stává se Vám to taky?Nebo je to nesmysl?
https://m.youtube.com/watch?v=nxSz2w0-j_w

To Elmara: sel by ten cipset za par centu od Norskeho vyrobce :) na prani!! :) nainstalovat do pro findu 35, aby to komunikovalo s bezdratovym mudulem WM10 pro ctx?
Nebo je to know-how xp?

norde ten boreček to má na plný pecky,stačí stáhnout citlivost,přečti si příspěvky pod videem

To Delta: na srazech distributorů Minelabu se tohle téma probíralo několikrát. Nikdo to nechce! Pouze zdroj problému. Za mě osobně, jenom žádné baterky a nabíjení do cívek! Řeší se technologie, které posouvajjí detekci. S tou cenou mužeš sám sobě odpovědět, jak je možné, že je nová dohledávačka najednou o 1/3 levnější? Proč? Je na truhu nějaká novější a ještě lepší? A nebo tu cenu prostě nikdy neměla?

O technologii tedy nenapsal nikdo nic, pouze a to se kluci nezlobte, takové PR XP. Měli by jste být trochu kritičtí a nejdříve si alespoň něco porovnat. Nikdo z Vás ji ani nedržel v ruce, ale přesto taková jistota? :-)

To Delta...dík za odpověď.
To Bade...když napálím garretta na plné pecky ,tak mi tohle určitě nedělá.Ale nechci se dohadovat,nemám s Mi-6 žádnou zkušenost.
Je dobře,že novinky od Minelabu snižují mimo jiné i ceny ostatních konkurenčních výrobků.Jen víc a houšť :-)

P.S: až ten chlapík co montuje XP zvládne, že detektor bude zpracovávat alespoň dvě frekvence současně, tak sem zase něco napiš a pokecámee o technologiích, jako kam a kdo celý obor posunuje a tak :-)

Tady máš odkaz na tu komunikaci co používáš v Deusu, je to přímo do výrobce Nordic Semiconductors:

https://www.semiconductorstore.com/pdf/newsite/nordic/nRD24-02nRF24Z1_Headphone_Reference_Design_1.pdf

Elmaro všiml jsem si že te ten deus pěkně trápí že? já jen že ho pořád pomlouváš a haníš a to hlavně když přijde nějaká novinka-když přišel equinox tak jsi rozebíral ,deuse a ted zas,snad musíš usoudit sám že dohledávačka od deuse je na tom líp?tím neříkám že minelabka je špatná

To Delta: sorry já s tebou souhlasím, ale prostě jsem musel reagovat. Ty jsi tady napal, něco o tom, že to snad v Minelabu neumějí namontovat. Sorry, tohle muže montovat každý, technologie je volná. Já neříkám, že to není použitelné, naopak je a funguje to. Jenom se to prostě nedá vydávat za nějakou XP technologii, je to Nordic a z detekcí to nemá nic společného. Detektor díky tomu není ani hlubší, ani přesnější ani citlivější..

Jinak ať každý používá co se mu líbí a co mu sedí. :-)

Elmaro chtěl jsi po mně ať ti napíšu v čem je lepší tak jsem ti to napsal a asi překvapil

To bade: Deusy nám už několikrát přišly omylem na servis. (od dealrů co dělají jak Minelab tak XP) Nemohli jsme s Peťou odolat a nekouknout se co je uvnitř :-). O Deusech tady píší jiní, jak si jistě všimneš, vždy pouze na někoho reaguji. To ve tvojí hlavě má myslím Minela zrovna bydlení zdarma a na rozdíl od tebe, jsem měl všechny tři dohledávačky v ruce. 8-)

P.S: prosím tě napiš mi, kde jsem ho pomlouval, kdyby jsi mě mohl citovat. Díky !

To Delta: prodáváme všechny výrobce mimo XP a za to věru nemůžou XP. V diskuzi když tak budu pokračovat zítra, jedu přez mobil, větřík nám zfouknul wifinu a vodafone mi píš,e že jem vyčerpáno 90% datového přídělu. :). Tedy dopadli jsme lépe než soused za námi, tomu to zfouklo střechu a ještě to tam s klempířemi pobíjejí plachtou. Tak ať se daří všem :)

elmaro vubec jsem nepochopil tvou odpověd,nic ti citovat nebudu nejsi tak negramotný aby sis na to nevzpomněl a nedohledal si to,dohledávačky jsem měl taky tři a na rozdíl od tebe ještě etrac rok a půl nesedl mi začal se mi kývat v zámcích tak šel,,ctx týden na zkoušku nesedl mi váha složitost,tím neříkám že jsou špatný,no a deus dva roky a sedí,

bade , na rozdíl od elmary jsi měl ještě etrac ? tak tos mě zabil... :-D

ne deus

To Bade: negramotný nejsem, proto jsem chtěl aby jsi mi ukázal, kde jsem něco takového psal. Odkaz žádný, jenom ...emoce.

P.S: příští týden tady bude nový Pin Pointer od First Texas (BH, Fisher) tak bude zase co hodnotit :)

Ne, tohle by měla být profesionální. Ta za těch 1000 kč je prostě špatný vtip a nikomu se nedá doporučit. Ale prostě někdo si nedá říci a hledá tu nejlepší cenu. Mě to připomíná jednu ikonickou scénku rozhovoru několika astronautů v raketoplánu "Sedíš na 40 000 dílech od nejlevnějších dodavatelů, jak se cítíš?" :-)

:-D :-D :-D :-D :-D kua toto mě Máro říct někdo v raketoplánu , tak se nechám dobrovolně vysadit na Sputniku 8-) :-D :-D :-D ;-)
Tu levnou dohledávačku sem měl v rukách , když jsem ji dostal k jednomu detíku z bazaru jako ,,bonus " . Tož jako bonus sem ju zase hned poslal dál :-D To sem raději chodil bez dohledávačky dál 8-) S njů pointerem su zatím naprosto spokojenej i když první baterka vydržela jen týden a nahnala mi strach. Naštěstí ta druhá už tam je vlastně pomalu rok a stále čekám, kdy klekne :-DAle je fakt , že dohledávačku sem ze začátku používal jen když jsem nemohl najít cíl a postupně sem si na ni zvykal ;-) kdybych před měsícem nekoupil další noktu tatovi k narozkám, tak bych do téhle pětařicítky na zkoušku šel ;-)

Dam tu nieco nove : https://www.youtube.com/watch?v=bu3nzbVI_u0&feature=youtu.be

Já jsem si zase přiobjednal k nox800 PRO-FIND 25 už jsem ji měl a byla spokojenost.V čem si polepším s tou 35tkou krom toho že může pod vodu?
Z díry stejně taham všechno, narážím na rozpoznání barva železo.
Opravdu mě to zajímá, jestli se oplatí to přebukovat.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru