Pozvánka na veřejné testování detektoru kovů Nokta Impact

Kategorie: Pozvánky

S Impaktem jde blbnout opravdu řadu hodin a jelikož se detektor opravdu povedl, proč to neukázat. Pilotovi se podařilo dohodnout místo pro testování a tak se v sobotu 29.4.2017 sejdeme u Báště. Všichni jste srdečně zváni. Samozřejmě si vezměte svoje detektory na porovnání nebo předměty, které byste chtěli otestovat. Předem mohu napsat, že jsme to pojali jako takový předletní happening:-) Jindra bere gril a v podstatě doufáme, že si užijeme hezký jarní den, zatestujeme s detektory a vyčistíme od kovů místní lesík a pláž.

Na všechny zájemce o detektory Nokta bude navíc čekat malý dárek a také speciální překvapení v podobě soutěže v hledání! Několik opravdu speciálních cílů bude umístěno v přilehlém lesíku a komu to padne, tomu to padne :)

Testování se zúčastní: Jindra Krejčí (Pilotk – Detektory Pilot), Dan Hezký (Habán – Detektory Habánov), Marek Mlejnský, Petr Havlínek a Petr Zuklín (Elmara, Strážce a Jaccob – Lovecpokladu) a Tomáš Prejza (Detektory Zipsy).

Článek je zařazen v kategoriích:

KomentářeBereme sebou také kameru, pokud bude trochu slušné počasí, pravděpodobně natočíme i druhý díl videa o Impaktu. :-)

Má chcát :(

Já mám smůlu rodinej den :( Ale samo přeji ať vám to vyjde.Nějaké video z akce by potěšilo.

Kime nemá, do pátku. V sobotu bude polojasno a déšť 20% pravděpodobnost od 18:00h. :-)

Delta: Škoda. Deusáci to maj vždycky tak daleko... ;-)

já dojedu, mám to co by kamenem dohodil a zbytek doběh. Ale s Noktou. 8-)

A nebo maj na polygonu vždycky sluchátka, ale všechno zaručeně mají :-D...

...počasí s Váma...jen si to užijte... ;-)

Pojede někdo, prosím, autem z Prahy? Příspěvek na beňo samo. Spoj mhd je na nic. Dyž tak do pošty pls.

Máro znáš to v ČHMU musej chlastat první ligu když jim to nevychází ani na druhej den. Na víc Jsem exModřaňák tak vím co za divný lidi tam dělá.Ale zatím to vypadá dobře a to vám přeji.Jen mě štve že mě to nevyjde. :,-(

Ahoj. No já koukám na námořní předpovědi. Kupodivu jim to jde i na souši a leckdy se i trefí :-) Pravděpodobně mají lépe živené rosničky. ;-)

No DOBELHÁM se i já a to už je co říct :-D ;-)

kdepak pan Tau umřel a rosnička mu utekla :-P

Tak přidělený plácek od rybářu se ukázal doslova jako kotlík plný železa. Pár cílů jsme tedy umístily, ale musím říci, že v takovém prostředí jsme ještě nic nepředváděli. :-). Trochu jsme promočení, tak doufám, že zítra bude to slibované sluníčko. Když ne, tak alespoň zbaštíme Pilotovi klobásy :-D

Cožeéééé budem dlabat Pilotovu klobásu ??? :-D :-D :-D

Tak bych u toho chtěl u toho být, ale všichni mají akce na zítřek a pozítří a všechno je to tak daleko, kruciš ! :,-(

Vyborna akce. Skoda jen ze tam nikdo nebyl tak jsem si udelal krasnej vylet. Proc nestravit sobotu v aute. :-/

Al Bundo akce ptobehla. Ale jestli jsi stal na zacatku rybnika tak jako ja tak tam se nic nedelo. Me to prislo taky divny ale stacilo popojet 200 metru podel lesa na druhou stranu a ejhle tam to zilo. Byla tam i cedule jako ukazatel.

Dobrá akce předváděčka detíku také dobrá mašinka byla vynikající hned jsem si otestoval svojí mašinku. Škoda že začalo pršet. Tak zase příště nashle.

Cobra mi psal ze to bylo kvuli pocasi zrušeno. Tak uz jsem dal nepatral.

Díky všem za účast :-) Příště to bude u Habána, pokud to bude možné tak by to mělo být v červnu. Bohužel nás nakonec vyhnalo počasí, ale i tak to bylo super. :-)

Jo super. Díky za klobásku i pivečko. Takhle rychle balej jenom speciální jednotky. Prej prší a ono kroupy

Příští akce je už příští víkend na srazu v Chabařovicích. Detektory kovů Zipsy. Habáni mají chatku číslo 9. Odkaz na akci i na rezervaci chatky: http://www.detektory-kovu-zipsy.eu/news/chabarovicky-sraz-2017/ . Rádi Vás uvidíme.

Byl jsem sice jen krátce, ale co jsem potřeboval to jsem otestoval. Díky!!!

Na takové akci jsem byl prvně a stálo to zato. Jen jedna věc mne zklamala a to je moje Corečko. Nedá se to srovnat s Impactem. Jinak díky za hezké dopoledne.

Dotaz, bude nějaký velký článek o impactu?:? Testování, recenze, nastavení ... slíbeno v časáku, ale ten nikde.... dik :-(

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru