Rádi bychom lehce naznačili, co Vás čeká v letošním finále Nálezu roku 2020

Kategorie: Tesoro - recenze a testy

Jednou z hlavních cen bude opravdová lahůdka. Tesoro Valkýrie byl projekt, na kterém se v souhrnu dělalo několik let. Bohužel již v podstatě dokončený detektor, kterému především Jaccob dal několik měsíců života, se už do výroby nedostal.

To, že je něco špatně, jsme zjistili už v lednu 2016. Při návštěvě Tesora v Arizoně bylo znát, že firma se potácí od ničeho k ničemu. I když na stole měli v podstatě hotovou práci, už nebyli schopní to výrobně dotáhnout. Chvíli se vše natahovalo, až nám došlo, že prostě nic nebude a tak jsem se přestali ptát. Rok na to se firma během jediného týdne položila.

Mimochodem, Lovecpokladu byl poslední, kdo z Tesoro dostal detektory. Ve chvíli, kdy firma oznámila že končí, jsme měli objednaných a zaplacených cca 100 ks detektoru. Ty měli být někde ve skladu v Tesoro již připravené k expedici.

V Tesoru ale po oznámení konce přestali brát telefonáty. I tak již ale byl od našeho přepravního partnera v USA objednaný svoz. Řidič vyrazil pro zboží, ale továrnu našel zavřenou. Naštěstí se ten chlapík jmenoval Escobar a pokud Vám platí jenom za to co naložíte, tak to prostě naložíte. Borec si tak našel soukromou adresu majitele továrny, naložil ho do kamionu, nechal otevřít továrnu a detektory odvezl. Asi když se představíte jako Escobar, diskuze neprobíhá. Ještě jednou tak díky.:-)

Video


 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Escobar rulez!

Na ten detik jsem se těšil..na lobu jsem začínal a videl od Petra nějaké video.. Dost mě to zajímalo..škoda že to nevyšlo

Tý kjáávo.. :-O :-O
Tak to je sen nejenom každého Tesoráře ale i každého sběratele. Jakožto dlouholetý spokojený uživatel detektorů Tesoro jsem z toho vodvařenej a jako sběratel tuplem.

Jediný negativum shledávám naprosto nevhodně vedený kabel od cívky před „držátko“ detektoru.To je prostě divná věc. Jinak to bude úžasný.

To namor, mužeš si dát jednotku pod rukojeť :-) Nám se ale chodilo vždy lépe takto :)

Aha, to mě nenapadlo, přece jenom jsem Lobo nikdy neměl :-D
Teď jsem koukal na hodně zvětšený obrázek a hlavní panel je úžasnej. Za palec oběma!

Jo, byly jsme na to docela pyšní. A nejenom proto jak to vypadalo, ale také jak to nádherně chodilo. Asi proto to nevyšlo :). Nástup multifrevence, ale tyhle projekty naprosto semlel. Doba je už někde jinde. Tohle bylo takový naprosto vytuněný Favorit... řekl bych řada Soliter. :-)

Vzpomínám si přesně na ten den, kdy jsem ti v diskusi nově představeného Equinoxe psal, že doufám v něco podobného u Tesora a ty jsi mi podal první informaci o konci výroby.

Detektory z Arizony jsou výborný stroje a myslím, že mnoho uživatelů si svoje Tesoro z nostalgie nechá.
A je moc dobře, že Fénix narozený z jednoho jediného vejce dostal dvojtón.

Tenkrát jsem na Habána naléhal, aby mi něco prozradil a on ne a ne a já mu nevěřil. Tak se mu tímto omlouvám a moc mě mrzí osud tohohle detíku, protože přesně tohle jsem chtěl!

Koukám jako blázen, z jaké vzdálenosti bere v air testu to malý Ag (stopáž 3,33).

To namor: ten detektor je nastavený tak, aby se dalo točit :) Tohle opravdu není celkový dosah. ;-)

To je mašinka :-) Přeji hodně pěkných nálezů....

Když si tady tak čtu jak dopadla firma Tesoro a kouknu na ceny jejich detektorů (na dotaz). Počítám že jejich mašinky už asi ke koupi nejsou.. :-(

Mašinku od Tesora mám 7 let , naprostá spokojenost , nikdy bych neměnil ;-)

Elmara - a safra... A neměl raději stát v síni slávy v Jílovém?

On tam stál, vedle Troye :) Ale já myslím, že s detektorem se má chodit, alespoň občas. A doufám, že ten kdo ho vyhraje s ním chodit bude.

:-)

Klidně jste mohli udělat dobročinnou aukci a výtěžek věnovat na charitu. Teď abych lítal po kopcích a hledal nějakej suprčupr nález abych se do losování taky vlezl :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru