Vánoční akce k detektorům Makro

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Makro Racer II, je ve vánoční akci s dohledávačkaou zdarma. Cena detektoru Makro Racer II je 12 490 Kč s DPH

Makro Kruzer 14, má ve vánoční akci dohledávačku zdarma a přitom jsou strále v ceně i bezdrátová sluchátka. Cena detektoru Makro Kruzer 14 je 15 900 Kč s DPH.

Makro Racer II, v setu má ve vánočním setu dohledávačku zdarma. Cena detektoru Makro Racer II v setu je 16 490 Kč s DPH.

Kruzer Gold, ve vánočním setu s dohledávačkou zdarma. Cena detektoru Kruzer Gold je 17 800 Kč s DPH.

Více frekvenční a vodotěsný Kruzer, má ve vánoční akci také dohledávačku zdarma. Cena Krzeru Multi je 18 490 Kč s DPH

LP LP
3132 28

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Tohle je jedna z věcí proč bych už do Makra nešel. Na začátku napálejí ceny a za chvíli dělají akce kde srazí cenu a přidají příslušenství. A cena detektoru toho co koupil na začátku padne klidně i na půlku.

To máte pravdu. Najdete to opravdu dost.

Nasere to opravdu dost. :-) ;-)

Chlapi. Mě by spíš zajímalo jak je to s kvalitou a dosahem a celkově koncepcí detektorů Macro?? Především Racer 2 a Kruzer? Za měsíc budu kupovat nový detektor a vážně přemýšlím co. protože upřímně cokoliv vyjde z nových detektorů, tak je vychváleno do nebes a já nevím co vzít. Ale detektory Macro jsou tady nové ( na těchto stránkách). Jen z doslechu by macro nemělo být špatné. Ale dá se srovnat třeba s Equinoxem 600, Impactem, GM5+new, F75new??? Upřímně při té záplavě Equinoxů kolem mě ho snad už ani nechci. :-D :-D Při poslední akci tam byl 4x a jedno Zero. :-)

Racera 2 jsem nějakou dobu chodil a je to moc dobrý stroj, já mám teď sice Equinoxe, ale v mnoha aspektech je s racerem 2 srovnatelný. Pokud někdo nepotřebuje vodotěsný detektor, tak s racerem 2 určitě neprohloupí, má podobné nastavení audia jako nox 800 a dá se s ním už celkem dobře pohrát. Za ty prachy s tou dohledávačkou určitě bomba, za sebe mohu opravdu doporučit. Je sice trochu uštěbetaný v dvoutonu, ale jde v tomto režimu nejhlouběji, tříton už je klidný, ale o něco mělší.

Mam mr2. Srovnatelny s citlivosti deuse.

Zdravim má makro uz druhym roke a zatim spokojenost kolega si poridil nox 800 a tak stale porovnavame nox ma trochu vetsi hloubkovy dosah v multitonu kolega prakticky nechodi a operka ruky je trochu forovka a ergonomije drzeni taky zadny zazrak.a kopeme temner stejne.Nox je urcite velky krok do predu ale vyckam jak budou regavot dalsi vyrobci.Pokud chcete dobry detektor za prijatelnou cenu Makro neni sptna volba. ;-)

tno dukino jestli v multitonu nechodi tak nechapu na co si ho porizoval,v multi je z nej teprv top,to asi nebude moc odbornik

Díky všem za rady a postřehy. Zrovna se tady na LP objevil návod, tak to proštuduji a uvidíme. Ještě váhám zda vzít starší Racer 2, anebo jít do Kruzera.
PS: Ehm "má srovnatelnou citlivost s Deusem"... a to mám chápat jak? To je dobře, nebo špatně? :-D :-D

A jak je to se sondama? Prý základní nic moc. Nebylo by lepší rovnou vyměnit za nějakou S.E.F. ?

Poki buď v klidu.Rozhodně se nedá srovnat s Deusem :-D :-D

Rozhodně se srovnat dá- separace greslicky mezi hrebikama vyborna. Jen nema tolik nastaveni, je trikrat tak tezsi, ergonomie vyborna (pro pravaka) a hloubka luxusni. Tak a diskuze o nicem za 3...2...1...

Jeden kemko chodí Deuse a druhej makro. Dřív jsem s nima občas vyrazil tak vím :-)
A když jseš přesvědčenej že diskuze bude o hovně tak proč se do ní zapojuješ? :-P

anjel jo to je pravda .Když ho vyšťaví tak štěbetá ale to dělá spousta detíků :-)

Já to tušil, já to tušíl, že nemám mluvit o něm, jehož jméno se nesmí vyslovit... :-D :-D
Tak jde mi hlavně o to zda jít do EQ600, nebo Kruzer( Makro2), anebo ušetřit a vzít raději cívky a vzít Zero2. Měl jsem Zero a GM4 a analog je analog. Já paradoxně nejvíc našel se Zerem. :-) Přemyšlím nad digitálem a zatím krom těchto vyjmenovaných ( a v této cenové) mě nic jiného neuchvátilo.
PS: Otázka do pranice. Jaká frekvence stačí na zlato? Zkušenosti prosím. Jsou tyto frekvence pro archeo zlato dostačující? 14-15kHz, anebo je fakt potřeba těch csa 40kHz? A úplně mě dostalo, že Kruzer Gold má šílených 60kHz :-) Nebudeme se bavit o zlatinkách a mini kouscích. Spíše zda to stačí na větší kusy. Dostal jsem šanci se zůčastnit archeo akcí, tak mě zajímá i tato možnost. Sice tam bude kolem mě dost EQ800, ale taky bych rád jednou zahlásil. Mám nález. :-P :-D Díky.

Poki77: Kruzera jsem zatím neměl, ale z výše uvedených bych bral equinoxe, v multifrekvenci jede i na 40 Khz, to ti na zlato bohatě stačí . Obecně je nox na zlato dobrý, ale to racer2 taky a je kravina, že deus je o třídu lepší, než racer 2, jsou na tom hodně podobně, záleží na obsluze, měl jsem oba dva. Deus celkem padá na čumák, což racer2 s tou základní cívkou taky, ale není to tak tragické. Ideální je k němu na droboť ta malá pětipalcovka, detektor je výborně vyvážený a do bordelu je naprosto jedinečná. Deus je sice o polovinu lehčí, ale o dvě třetiny dražší :-(

Clansman, díky. Taky si myslím, že to nebude špatný stroj ( Racer2). Ano, ale v mém případě jen EQ600, 800 je pro mě moc drahá. Ale tak chodil bych v Multi s tou 40.kou kterou má společnou s 800.kou.
No spíš mě zajímalo jak je to s těma frekvencema kolem 15kHz. jaké jsou zkušenosti na to zlato. S 8kHz vím, že nic moc, spíš nic. S vyšší frekvencí nemám zkušenosti. GM4 jsem ani zlato nezkoušel, ale Zero nic.

Nox 600 nemá režim Gold jako 800, ale v multifrekvenci bere i drobné zlato krásně, ale je to tak kolem ID 1 - 2, proto je třeba to kopat, ale samozřejmě mnohem častěji to bude koks. 14-15 kHz je taková univerzální frekvence, detektory co umí zlato mají většinou od těch 18 kHz výš.

Díky moc. Tak to vypadá, že půjdu s davem... :-D Nox 600 je jasná volba. Ale pokud bude možnost si na prodejně vyzkoušet Racer 2, třeba ještě změním názor. :-)

co je podle vás lepší minelab equinox 800 nebo nocta kruzer multi ?

Anjel má recht,poohlídni se po Fisheru ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru