Výprodej za polovinu!

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Tak jako každý rok i letos přišel po novém roce výprodej nadbytečných zásob. Zda si něco vyberete je na Vás, ale ceny, které jsme na toto zboží pro Vás připravily jsou snové... vše za polovinu.:-)

Vzhledem k vyjmečnosti akce a také omezenému počtu detektorů a cívek prosíme objednávky pouze písemně a nebo telefonicky. Písemně na email info@lovecpokladu.cz. Uveďte prosím dodací a fakturační adresu, nezapomeňte přidat telefon. Telefonicky na číslo 731 10 27 13.

Doprava je při objednavce nad 5000 Kč zdarma. V případě nižší částky účtujeme 130 Kč dopravné včetně dobírky.

Detektory kovů

Nexus Credo DDM se sondou 26 cm 2D

Detektor kovů Credo DDM používá o 44% silnější vysílač než původní model Standart SE a i dalšími vlastnostmi překonává tento původní nejvyšší model značky Nexus. Přístroj ej postavený na základu MKII, což vysvětluje jeho vynikající vlastnosti a výkon.

Detektor je schopný pracovat ve všech prostředích, počínaje slanými plážemi a železem nebo mineralizací extrémně zamořenými půdami.

Standartní cena detektoru je 21 900 Kč s DPH. V akci si detektor mužete pořídit za doslova snových 10 950 Kč s DPH. Na detektro je samozřejmě plná záruka 2 roky a je v originálním balení. V akci se prodává 1 ks.     PRODANO


Nexus Credo se sondou 26 cm 2D

Detektor kovů Credo se od vyšího modelu DDM liší především absencí grafické vyhodnocovací části. Svým celkovým výkonem je ale na stejné úrovni. Stejně jako detektor kovů Credo DDM používá o 44% silnější vysílač než původní model Standart SE a i dalšími vlastnostmi překonává tento původní nejvyšší model značky Nexus.

Přístroj je postavený na základu MKII, což vysvětluje jeho vynikající vlastnosti a výkon.

Standartní cena detektoru je 16 900 Kč s DPH. V akci si detektor mužete pořídit za doslova snových 8 450 Kč s DPH. Na detektro je samozřejmě plná záruka 2 roky a je v originálním balení. V akci se prodávájí 4 ks (4 ks prodany). 

Prodáno


Nexus Bonanza se sondou 26 cm 2D

Bonanza je z nové řady detektorů Nexus. Stejně jako jako modely Credo ale využívá nové technologie Nexus.

Přístroj je tak vybavený pouze tím nejnutnějším co v terénu budete potřebovat. Díky jednoduchosti ovládání ho zvládne každý začátečník a výseldky bude mít stejné, jako by detektor v ruce držel profesionál, který se hledání věnuje řadu let.

 

Standartní cena detektoru je 11 900 Kč s DPH. V akci si detektor mužete pořídit za doslova snových 5 950 Kč s DPH. Na detektro je samozřejmě plná záruka 2 roky a je v originálním balení. V akci se prodávájí 4 ks.  Prodano


Detektor kovů Tesoro Outlaw

Tesoro Outlaw je nový universální detektor kovů navazující svojí specifikací a chováním na legendární model Bandito. Na rozdíl od dalších detektorů uMAX serie pracujete s režimem odladění půdy i v režimu diskriminace. Tesoro u modelu Outlaw dosáhlo dalšího posunu v dosahu a také chování přístroje ve vysokých mineralizacích je lepší vzhledem k novému automatickému mineralizačnímu filtru.

Standartní cena detektoru je 14 490 Kč s DPH. V akci si detektor mužete pořídit za doslova snových 7 245 Kč s DPH. Na detektro je samozřejmě plná záruka 2 roky a je v originálním balení. V akci se prodávájí 1 ks.   Prodano


Detektor kovů Tesoro Outlaw Start pack

Tesoro Outlaw je nový universální detektor kovů navazující svojí specifikací a chováním na legendární model Bandito. Na rozdíl od dalších detektorů uMAX serie pracujete s režimem odladění půdy i v režimu diskriminace. Tesoro u modelu Outlaw dosáhlo dalšího posunu v dosahu a také chování přístroje ve vysokých mineralizacích je lepší vzhledem k novému automatickému mineralizačnímu filtru.

 

 

Standartní cena detektoru je 10 489 Kč s DPH. V akci si detektor mužete pořídit za doslova snových 5 244 Kč s DPH. Na detektro je samozřejmě plná záruka 2 roky a je v originálním balení. V akci se prodávájí 1 ks.   ProdanoFisher CZ 21

Jeden z nejzajímavějších potápěčských detektoru na trhu vychází s osvědčené řady detektorů kovů řady CZ. Detektor je určený jak pro hledání ve sladké tak ve slané vodě s možností ponoru až do hloubky 75 metrů. Velkou výhodou přístroje je snadnost jeho použité a více tónová audio odpověď. Detektor ve své elektronice používá řadu patentovaných obvodů a velice dobře si poradí jak s kompenzací vlivů půdy tak ze slaným prostředím.

 

Standartní cena detektoru je 36 990 Kč s DPH. V akci si detektor mužete pořídit za doslova snových 18 495 Kč s DPH. Na detektro je samozřejmě plná záruka 2 roky a je v originálním balení. V akci se prodávájí 1 ks. Prodáno


Cívky

Sonda SEF 38x30 cm pro XP 18 kHz

Sonda určená pro detektor kovů XPlorer Gold Max (18kHz)

Standartní cena sondy je 4 590 Kč s DPH. V akci si detektor mužete pořídit za doslova snových 2 295 Kč s DPH. K dispozici jsou 2 cívky. (1 prodana)

 


Sonda SEF 38x30 cm pro XP 4,6 kHz

Sonda určená pro detektor kovů XPlorer Gmax (4,6kHz)

Standartní cena sondy je 4 590 Kč s DPH. V akci si detektor mužete pořídit za doslova snových 2 295 Kč s DPH. K dispozici jsou 2 cívky.

 


Sonda SEF 46x38 cm pro Whites

Sonda určená pro detektory Whites DFX, MXT a M6

Standartní cena sondy je 5 190 Kč s DPH. V akci si detektor mužete pořídit za doslova snových 2 595 Kč s DPH. K dispozici je 1 cívka.

 


Sonda SEF 38x30 cm pro Whites

Sonda určená pro detektory Whites DFX, MXT a M6

Standartní cena sondy je 4 590 Kč s DPH. V akci si detektor mužete pořídit za doslova snových 2 295 Kč s DPH. K dispozici jsou 2 cívky.

 


Sonda SEF 38x30 cm pro Teknetics T2

Hloubková sonda pro detektor kovů T2

Standartní cena sondy je 4 590 Kč s DPH. V akci si detektor mužete pořídit za doslova snových 2 295 Kč s DPH. K dispozici je 1 cívka.

 


Doplňky

Expediční strava Trek´n Eat Sýrové Fondue

Obsah sáčku smícháme ve 190 ml studené vody a za stálého míchání přivede k varu, po dobu konzumace je potřeba udržovat pokrm teplý na mírném ohni.

Standartní cena je 195 Kč. Akční cena 97 Kč s DPH

 

 


Expediční strava Trek´n Eat Středomořský rybí kotlík s rýží

Složení: 55% rýže, 6% tresky obecné, štikozubce 6%, brambory, rajčata,
rostlinný tuk (slunečnicový, palmový)
Sůl, modifikovaný škrob, česnek,
Koření, glukózový sirup, dextróza, aroma
(S rybami), kyselina citronová.

Standartní cena je 195 Kč. Akční cena 97 Kč s DPH


Armádní čokoláda MFH

Standartní cena je 35 Kč. Akční cena 17 Kč s DPH

 

Článek je zařazen v kategoriích:

KomentářeTak to je mazec, hlavně ten tesooro mě zajímá. Byl by k němu nějakej koment od admina děkuji.

To vepřík.... co komentovat. Je to výprodej a kdo ví zda s těch detektorů bude ještě něco zítra k mání :)

Já chci deuse za 15 :-D :-D

vsechny detektory krome nejdrazzsiho prodany. to je akce kdo nejrychlejsi tak ten bere nebo to nejak nechapu. kdy by byli se slevou ne 50% ale 25% tak to nikdy nekoupi kdyz je to rozprodany behem chvile?

Knife7 - buď v klidu ;-). Nebyl jsi ve správný čas na správném místě, ale to se stane ještě mnohokrát 8-) Taky se na nás mohl Elmara vys... , že :-D

Elmara
Dobře ty za 24h hrubý obrat kolem 7petek....
Neměl by si taky něco pro nás xteraky?

Simir: Bohužel ne, tohle je vše. V podstatě teď nic navíc není. Tedy ten Fíša je stále volný, jelikož klučina co ho objednal dostal nůž na krk od přítelkyně a další dva borci řeší peníze, jelikož na splátky to nejde :-)

Ten Fíša by mě docela zajímal :), ale je to asi detektor dělaný spíš na slanou vodu. Nebo se chová stejně slaná/sladká ?

Ahoj Endi: pracuje v obou prostředích.Ve sladké naopak lépe. Přístroj je nový a v originálním balení. Poku se to líbí tak raději moc neváhej, dotazů je hodně a ta cena je tam naprosto skvělá :-)

Až bude přebývat GPX 4500 hlásím se do pořadníku. ;-)

Pokud bych mel momentalně navic.Tak jednoznačně fiša..sexy cena.. ;-)

Super akce, škoda, že nebyly přebytečné i dohledávací detektory o:-) :-) .

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru