Další průzkum Lomnice...

... jsem se zřejmě pustil špatným směrem.

Čekal jsem Eldorádo, přišel slabší úsek. ��
2 hlasy
2 hlasy

Komentáře

Ne nepustil :-)to je dobrej výslesedek na Lomnici. Asi si čekal to co tam není :-DCo by si víc od ní chtěl zlato máš ;-)a je vidět i na fotce ;-)já na ní vyrůstal tak se snaž jsou větśí a víc jen musíš makat.ale pokud po tobě najdu bordel(i kolegové) tak čekej nářez lopatkou.a to se ti tam nebude chtít jezdit.mě místní tolerujou protože jsem místní a "každého" znám(záleží kde si byl)jinak tě neodrazuju jen po tobě nechci vidět spoušť a i název řeky si nech pro sebe ;-)doufám že chápeš a nestane se z toho druhá otava a jiné potoky.

Pěkný úlovek 👍

Asi jsem měl štěstí začátečníka, protože při první samostatný návštěvě jsem tam jen zpoza jednoho šutru vyndal, řekl bych, tak pětinásobek jen z dvou kyblíků... :)
Samozřejmě se chovám slušně. Žádný sejpy, díru před odchodem zahrnu, bo zavalim velkým šutrem, když se hodlám vrátit a na břehu po mě nezůstává ani vajgl, tak snad mě tam nepoženou widlema :) Jméno jsem uvedl právě jen celého toku, aby bylo nekonkrétní, ale je fakt, že u nás je všude kousek a lodi jsou... :-/

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru