Občas něco namaluji.

někdy i obrázek.

nic moc nepadá,není čas na chození tak dnes přidám pár obrázků,taky na to malování času nezbejvá,ale příjde krize,nebude do čeho píchnout,tak asi zase po delší době provětrám paletu.Kopaný to sice není,no,když tak mě stím vykopete vi.
23 hlasů
23 hlasů

Komentáře

Volský voko jako živý, nádherně zachyceno! To by jeden nevěřil, na co hezkýho ještě zbývá mistrovi čas. ;-)

Fakt,to jídlo jsi namaloval docela věrohodně :-D :-D :-D

Tak tak, radost pohledět :-D

Tvůj záběr je fakt širokej,čumim. Jinak žraso jako vždy bez chyby ;-) za chvíli mažu do knajpy a už teď mi kručí v pupku :-D

:-Dno ti co baštu skouknou včíl to maj dobrý,ale chudáci co se v jedenáct večer chystaj do pelechu a místo toho uspořádají expediční výpravu do ledničky :-D :-D :-D

Tak,tak :-D

To jsem o tobě nevěděl že maluješ ;-)

Každej z nich bych si pověsil na zeď. Ten první je ale nejsilnější. Ten má v sobě něco z doby kterou mám rád.

Pěkné, gratuluji. :-) :-)

Taky jsem jednou maloval. Před roky za mnou přišel šéf a řekl mi, že mám namalovat na á čtyřku strom. Pak to ten de**l vzal a odnesl psychologovi :-D :-D :-D

Je vidět že je jedno jestli máš v ruce kladivo nebo štětec :-OPosílám palec ;-)A ten poslední obraz je k sežrání :-D

Kvašáku, dík. Nejen nám občerstvuješ mysl, ale mnohdy i duši.

Jj, obrazy jsou gutt ;-)
Nikdy nepochopím, jak někdo dokáže přenést vizuální předlohu na plátno. Musí za tím být talent a spousta práce.

;-)díky :-)

Nemáš zač, aspoň možu jít vklidu spat. ;-)

Zdravím mistře ;-) jsem nevěděl, že ne jen všeuměl, ale i umělec :-) to už je na pořádnou prohlídku :-D kdy a za kolik? :-D ;-)

;-)no tebe už sem taky dlouho nevidél,vstupné dobrovolné :-D ;-)

Ty jo já to tušil, že pan Kvasák nebude jen tak nějaký obyčejný kovářský Kvasák ;-) prostě skvělé ;-) Jeste že jsem to neviděl večer ,ta poslední večeře páně by mě nabudila :-D

Kvasáku, tebe doma neučili, že lhát se nemá?
Č.1 a 3 je jasnej Monet a č.5,6 je Gauguin.Oni ti to sežrali ale mě nevochčiješ! :-D :-D

Ta čtyřka je hodně zajímavá, o čem to je?

Ta čtyřka je přece jasnej Dalí...
...mistře od železa, klaním se vašim dovednostem, nečekal bych, že ruka vládnoucí hrubému kladivu a bušící do kovu zvládne držet subtilní štětec a jemnými tahy tvořit povedená dílka... ;-)

;-)čtyřka byla ilustrace pro světový ufo kongres.Pak procestoval celej svět a domů se vrátil až za dva roky.Českou republiku zastupoval v ilustracích p.Saudek.Rottrekl a já.Sem se jako amatér dostal do vybrané společnosti.Dnes už se to stát nemůže,protože veškerá amatérská tvorba nemá kde vystavovat.O to se už akademici postarali,aby jim někde nevyrostl novej Vojkůvka a nedělal jim konkurenci na trhu.

Ufouni měli kongres? :O Snad jsem o nic nepřišel :-D :-D :-D

:-Dpřišel,přijeli i ufouni :-DNASA tam tehdy poprvé přivezla helmu na virtuální realitu,tak sem byl první v evropě kdo si ji nasdadil na hlavu(grafiku to mělo asi jako talíř na autoškole)a potkal tam spoustu zajímavých lidí(teda doufám že lidí). ;-)To jak ti ufouni sedí v raketě nad zemí a nadávaj.Tak dostali sme za úkol ulovit pozemšťana na pozorování. Už přes dvěstě pokusů a vždycky to byl jeno další mimozemšťan se stejným úkolem jako mi. :-D :-D

:-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O
to jsou výstavní kousky!

Čekal bych od tebe cokoli,ale na malby jsem nemyslel. Máš to super,nevzpomíná si že bych je někde u tebe viděl,asi se budu muset stavit ;-) 8-)

;-)klidně dojeď. :-)

p. mistr, měl bych zájem o nějakej nepovedenej :-D :-D :-D
- áno, jak tu kolegové praví, krásný obrázky a to téma, že ti pomazaní vědátoři rozhodují, kerej "umělec" maluje dobře a kerej né, to je napřeshubu.....no, popravdě sem měl dodnes nejoblíbenějšího umělce pollocka.....ale po této mistrově vernisáži je to již minulost..... ;-) ;-)

:-D :-D :-Dmohl bych slepit andělíčka :-D :-D :-D

Budeš se zaobírat nějakým andělíčkem? o:-) Mistr, kterej ilustruje Slabikář, podle kterého se třeba budou učit děti??? Ale malby parádní, to se musí nechat ;-)

Řadím se do řady zájemců. To vypadá na aukci! :-O

:-Dbyl bych ochoten prodat hadr na štětce,prohlásil bych o za avantgardní umění,nebo jak je dnes ve zvyku za performaci :-D :-Djo a volačka bude-HALÓÓÓ :-D :-D :-D

Mistře pamatuj, že většina umělců je slavná až in memoriam a během svého životního běhu se musí živit jiným způsobem. Za 100-200 let budou třeba vaše díla viset v galeriích a prodávat se kupříkladu za astronomické hodnoty. A proto se za včasu ptám, nebyl by tam nějakej nepovedenej? :-D

Za 200 let to bude mistrovi jedno, Ale dalo by se to podpořit nějakým trikem. Kvasaku, myslíš že je nutný, aby jsi měl dvě uši?

:-Da spadnou mi brejle :-D :-D

Máš to pěkný ;-)Já jsem v tomhle oboru úplný neuměl :-D Dcera občas maluje a kolikrát si řikám,že by se tim mohla živit ;-)

;-)živit se malováním je děsný,pokud tě tzv.neudělaj galeristi módním malířem,není šance.A dnes není pro amatéra ani kde vystavovat. o:-) 8-)

To máš pravdu.V době, kdy přemýšlela kam na střední, uvažovala o umělecké škole.Naštěstí si zvolila jiné zaměření a malování má jako koníčka.Když pořizujem kvalitní tuhy tak je to docela darda ;-)

Hodně dobrý :-O
Já s malováním skončil u prasátka co jde jedním tahem... :-D :-D

Moc pěkný obrázky ! Ty jsi talent na všechnomožný ,bašta taky super ,-za mě postupuješ do dalšího kola ! :-D :-D :-D

Nádhera! Obdivuji :-)

;-)děkuji :-)

No jsem nadšenej.😲

Krásný obrázky 👍🌺

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru