Petrův kámen 2022 )O:

Je to čtyři roky co jsem toto turistické místo dal do kupy.Každý rok na jaře po zimě chodíme desku s dětmi lakovat a upravit okolí.Letos to ale byla studená sprcha. Sakra co jsme to za lidi....deska zničená rozmlácená a o Petrův kámen opřený klády.Nechápu. https://www.lovecpokladu.cz/mista/m/petruv-kamen-ii-738

2022
2022
2022
2022
2018
2018
1 hlas
1 hlas

Komentáře

o:-) :,-(jo je to smutný,dřív v místním lese pracovali mjen místní.Dnes tam makaj jen cizozemci a těm je všechno u prdele,nadělaj víc škod jak užitku.Takhle u nás dopadly dvě studánky,s památečního stromu servali při přibližovíní půlku kmene z kůry a spoustu dalších tak poškodili taky. o:-)

:-(
kamaráde badateli, pro některý je to pouze kámen, kerej překáží, stále je více těch, keří nehledí a nic je nazajímá, jen to jejich osobní blaho
- si vem, toho bordela, co po nich zůstává - plechovky, obaly, petky, .....bohužel, někdo to má prostě jinak
- a ten urvanej kus se tam našel?? nebo ho ty lesácký zvířata někam zašantročily??

ne celá ta střížka je rozlamaná rozštípaná nápis poškrábaný a vytržený šrouby.Už to mám na dílně tak to do víkendu snad opravím ale kus uraženýho klekátka na kameni už vrátit nejde.

:-(

Může mě někdy polesný říct, že mu kopu v lese. Minule jsem nemohl známou roklinu poznat. Tam, kde byly stoletý cesty, dnes půlmetrový koleje a vše napadrť. Nakopat do kulí málo.

Jsem vyučený dřevorubec a nikdy jsem v lese nenechal ani slupku od banánu, když tak jsem ji po indiánský zahrabal do země.Hajný by nás zdrbal do bezvědomí a každý odřený strom se zatiral barvou a na tyhle objekty se dávalo taky pozor, aby to nepřišlo k úhoně.
Lidí v lese pohybujících se přibývá a ne každý má v dutině lebeční, tu hmotu tak nějak dobře namíchanou a musí se počítat i s tím, že se najdou jedinci, kteří rádi ničí něčí úsilí. Nasrat jim 🖕👍

Lidi si dnes ničeho neváží :-/

Kreténi... :,-(

přátelé my se jen tak nedáme :-)
https://www.imgup.cz/images/2022/04/01/277713864_290496576572612_110413272743200029_n.jpg

až vyleze sluníčko dáme Petrův kámen zase dohromady.
Jinak na stížnost co jsem poslal na LS Lány samozřejmě nikdo nereagoval...no mají asi hodně práce s přehazovaním pěněz vidlema co utržili za ty vykácený stromy aby jim nesplesnivěli.
Zajímavý že když jsem to opravoval musel jsem žádat LS Lány o dvě povolení obnovit tento turistický cíl :-D :-D :-D njn.tady v tomhle bordelu se není čemu divit že.

tak hezký víkend všem.
Argill kamaráde sice je hnusně ale dneska razím.Včera přišlo nové kladívko tak jsem zvědav.Jak jsi psal....droga 8-)

A co jsi pořídil? Forgecraft, nebo rovnou Estwing? Na první pohled se moc neliší od zednický klasiky, ale po pár hodinách mlácení jsem za tu odpruženou rukojeť rád. Tak ho koukej pokřtít nějakým parádním kouskem! ;-)

kamaráde na to moje mlácení jsem koupil ve slevě kladivo murárske s odpruženou gumovou rukojetí.
Myslím že to bude stačit :-D
Já i tady zastávám názor že lov je cenější než kořist
a hlavně tady nehrozí že by na mě s kamene vypadl stříbrňák ;-)

Jasně bejku, to bude stačit. Estwing za dva litry je sice takovej signál, že to s kameny myslíš vážně, ale úspěch rozhodně nezaručí. Je to jako vždy o hodinách v terénu ;-) Ať se daří! :-)

:-Djo,kamení,člověk tomu propadne jedna dvě,je to paráda,když se na tebe vykulí krásnej triloušek. :-)přemejšlím,že bych taky šel zahledat :-Dtřeba z baterkou na půdu :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru