Poprvé a naposledy !!!

Volána PČR k nálezu munice.

Zdar Lovci,dnes jsem našel v lese kousek od docela frekventované cesty turisty a kolaři dělostřelecký granát později určený jako 88.Byl pár centimetrů pod povrchem a usoudil jsem,že bude leší když to nahlásím.Lidí tam chodilo dost.K mému údivu jsem dostal pojeb hned na tísňové lince,něco jako ve smyslu,že mám hovno co běhat po lese s detektorem,že kdybych to nenašel tak to tam mohlo být ještě klidně sto let a že jim přidělávám práci.Orgánovi jsem vysvětlil,že je to frekventované turistické místo a že by se s tím mělo něco dělat.Orgán poslal příslušníky oddělení pod které to katasrálně patří.Přijeli dva o něce méně nasraní,že prý jsem je vyrušil od oběda.Já taky nic nežral a pít už jsem taky něměl co.Odvedl jsem je na místo,granát zlehka obnažil,dal jim občanku a po krátkém zápisu jsem jel do prdele.Na pyrotechnika už se mi čakat nechtělo.Příště si hodně rozmyslím jestli to stojí za ty kecy,nadruhou stranu nenechám granát kousek od cesty kde jsou mraky lidí.Třeba žádné příště nebude ikdyž je těch potvor všude dost.Tak ať Vám to pípá a co nejmíň potvor pod cívkou.Pyrda.
Cesta kousek pod svahem kde ležela ta potvora.
Cesta kousek pod svahem kde ležela ta potvora.
Pár centimetrů pod povrchem.
Pár centimetrů pod povrchem.
5 hlasů
5 hlasů

Komentáře

Sakra,blbě se nahrála poslední fotka,měli tam být příslušníci.

;-)ono je to asi o tom kdo slouží,ale třeba jsi byl už pátej v pořadí od rána,nebo se chystali kontrolovat pláž na poděbradech a ty na ně z bombou :-D :-Djá je volal už třikrát a bez problému,ale už sem tu podobnejch co jsi měl ty taky četl.prostě asi kdo zrovna slouží. 8-)měls volat novu a pak je tam nechat,oni by si to třeba i vykopali a bouchli :-D :-D :-D

Já je tam taky nechal a ještě jsem mu dal tři ostrý Tokarevy na hraní pro děcka :-)

Pyrdo dobý,ale příště volej před,nebo až po obědě :-D ;-)

Příště to dej do igelitky a dovez jim to rovnou na služebnu :-D Vyprdni se na to , někteří hlupáci asi mají jiné ušlechtilejší koníčky ve svem volnu. ;-)

https://olomoucky.denik.cz/nehody/detektor-kovu-odhalil-protipancerovou-strelu-i-dalsi-munici-20200614.html

:-D :-D Bude pochvala a prémie ;-)

Ale ne tobě :-D

To mělo znít takhle: Osmačtyřicetiletý pán Pyrda ,nalezl na Olomoucku pomocí detektoru kovů ,nebezpečný protipancéřový granát. Děkujeme za všechny občany, že přispěl k nalezení, takto nebezpečné munice v blízkosti frekventované stezky.
Policie ČR profesionálně a velmi ochotně zajistila prostor nálezů a policejní pyrotechnik munici převezl k zneškodnění.
Děkujeme pane Pyrdo :-D

;-)no skoro tak to řekli v rádiu :-D :-D :-D

Sakra a já to neslyšel :,-( :-D :-D :-D a nejlepší je v tom článku-tři kusy pěchotní drobné munice :-D Kdybych kopal každej náboj tak toho jsou tři bedny.Pyrouš si to kolem mohl propípat sám,ale to by tam byl ještě dnes :-)

;-)na Hané. :-) :-D

Možné je lepší také nevolat když se střídá ranní a noční směna což jsem zažil, ale když pak přijel pyrotechnik, kterého policie zavolala mi poradil, že pyrouši jsou nadřízenými policie a kdyby se policie nechovala tak ať to pyrot. řekneme a oni to s nimi vyřídí. Tenkrát jsem se na to příjemného pyrotech. ptal, protože se policii také moc nelíbilo, že jsem to našel dedíkem. Pyrotechnikova odpověď je ať to hlásíme a policie by se měla k nám slušně chovat. Pyrdo ať se Ti daří. ;-)

Díky Dědulo,nápodobně ;-)

Oběd, konec šichty, to je fuk.
Onehdá si jdu v Praze kolem 6. hodiny ranní po nábřeží na nádraží, kousek přede mnou do sebe vlítly dvě auta a policajti 50 m od bouračky v autě u chodníku. A nic. Přejdu havárku, pánové se už drželi pod krkem, dojdu k policajtům a vidím dva spáče s otevřenejma hubama. Zaťukal jsem na okýnko, škubli sebou fest. Říkám - támhle se vám zbořily dvě auta. "Shořeli jo? Kde?!" Otrávený ksichty, rozespalý oči, se divím, že mě nezastřelili :-D. Normálně jsem viděl, jak koukali na hodinky, na sebe a nejradši by odjeli o:-) :-).

Se vsadím, že kdybych je nevzbudil, tak maj kucí přesčas. Což asi stejně měli. Kvůli tý bouračce :-D.

Ahoj
Já volal už několikrát a žádný problém...prostě jsi narazil na blbce kteří jsou všude...
Na lince jednou jeden vyzvídal, jak jsem si jistý tím co to je-hlásil jsem mu přesný typ a ráži- ale když jsem mu řekl že je to nález detektorem, okamžitě změnil nedůvěřivý přístup a poslal pyrotechnika. Asi už věděl že detektoráři mají větší znalosti než policajt v kanceláři u telefonu :-D

Newte...jsi si je mohl natočit a udělat menší video na propagaci policie... Třeba jako-chceš si odpočinout v zaměstnání? Vstup do řad naší úžasné Policie... :-D

Vím,že nejsou všichni stejní,mám mezi nimi spoustu kamarádů.Hold blbci jsou všude.

Bohuzel mam podobnou zkusenost :-(

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru