Tak se dneska nedařilo

Tak už se to stalo

Dneska ačkoliv bylo krásně a teplo já musel bejt v práci.Když jsem se konečně ve tři dostal na pole tak se po pár krocích stalo to co jsem jednou čekal.Upadla mi cívka.Po roce a půl.Naštěstí jsem měl v autě opravnou sadu od AngelF tak jsem to opravil a hledal dál.Tímto se chci zeptat jestli se to už někomu stalo jak to řešil.Já lepení nevěřím(odskoušeno).U xp-čka mi to zavařil kamarád co dělá autoplasty ale to bylo až po několika letech a další roky to drželo.Myslím že na tohle se záruka nevztahuje a nejsem si jistej jestli to minelab dělá vůbec z varnýho plastu.Děkuji za rady.Ať se vám něco podobného vyhne.To raději 3 krát řešit loketku.
Po pár krocích
Po pár krocích
Naštěstí protože už jsem měl pivo v kastlíku byl opravný kus od AngeF
Naštěstí protože už jsem měl pivo v kastlíku byl opravný kus od AngeF
Stačila chvíle a už jsem mohl zase hledat
Stačila chvíle a už jsem mohl zase hledat
Pak už jsem i něco našel
Pak už jsem i něco našel
Ten musí bejt snad vždycky a všude
Ten musí bejt snad vždycky a všude
Něco jsem přece jenom našel
Něco jsem přece jenom našel
Trošku rozmrzelej ale bylo tam krásně
Trošku rozmrzelej ale bylo tam krásně
4 hlasy
4 hlasy

Komentáře

Tak teď jsem byl hodit na nabíječku dědka Adventise a jen tak metrem(šupleru jsem nenašel) změřil tloušťku těch uší.Advík má cca 3,5-4 mm a nox 2,5-3mm.I u Advíka ty uši upadli ale až po několika letech a to jsem gumičky neřešil.Terka2014- dát tam ještě kousek gumy pod tu origo podložku mě už taky napadlo ale než jsem to udělal stalo se tohle.

Tak tohoto úrazu se také obávám...těch ran, co už cívka schytala... Opravná sada vypadá dost dobře a ještě navíc funguje. Pekelná varianta je výlet 70km daleko a po patnácti minutách něco praskne...v mém případě loketka. (Ovšem po úpravě v pohodě drží...)
Jsem zvědav, jestli to jde opravit či reklamovat..

Terka2014 - však oranžová je dobrá...mrkni ke mě do klubovek... ;-)

A ja si koupil loketni novou za 360 a starou budu reklamovat na uchyceni civky jsem nekoukal ale zatim po 18i mesicich drzi a to chodim 4krat tydne no ale hlavne pole a louky ;-)

loner - cívka taky zatím drží, a to ji mydlím skoro dva roky převážně lesem... A loketku doporučuji preventivně vyztužit, mě to zatím po úpravě drží jak má... ;-)

Tak jsem sundal a umyl cívku,poslal fotky a objednávku na servis a bude se čekat co na to minelab.Zatím jsem si pročítal zahraniční fóra a tam se tohle docela řeší.To že ty uši jsou slabí bylo zřejmí hned.Píšou tam že všem to reklamovali protože si je asi minelab vědom chyby.Dokonce jsem tam někde četl že už je dělají i ze silnějšího plastu.Jinak tam doporučujou dávat rovnou na novou cívku tu výztuhu kterou jsem to já opravoval.Ten detektor mě hodně baví ale z tohodle jsem měl strach hned jak jsem cívku vybalil z krabice.Tak doufám že i mě bude uznaná reklamace a pokud je pravda že už dělají ty uši silnější tak že dostanu už tu vylepšenou verzi.

Mě to tiskl známej s tím že je skoro jistý že ta cívka upadne tak ať to mám u sebe.Jinak jsem koukal že je to na ebay.

Tak jsem to psychicky nevydržel protože ráno jsem se jel jenom na otočku na něco podívat(tam a zpět 200km).Bylo krásně a já mohl jít provětrat Adventise ale já chtěl noxe a nejlíp hned.Ve dvě jsem volal jaccobovi že chci stejně ještě nějaké věci tak že si k nim dojedu a cívku mu tam kdyžtak nechám.Z minelabu se prý většinou prý ozvou do dvou hodin.Skočil jsem do auta a jel 100 km do Jílového.Když jsem platil za parkování tak mi zrovna volali jestli to myslím vážně že si to chci vyzvednout osobně že je to daleko.Byl jsem tam do pěti minut :-Djaccob mi vyměnil cívku.Nafasoval jsem náhradní díly,prododil pár vět a vyrazil na další hodinku a půl cesty.V půl sedmé zase připraven ;-)Mockrát jim děkuji ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru