V neděli na poli, 116 klubák

A můj poslední příspěvek tady na lp

Už vám tady nebudu kazit katalog a klub nálezovkama, pazourovkama atd. Nejsem žádnej anarchista ale kam se to tady posunuje se mi nelíbí. Hledám si pro radost a budu dál. Tak hodně štěstí, utíkám na instagram:)
Ludvíkův počeťák
Ludvíkův počeťák
Šipka
Šipka
Ag záušnice
Ag záušnice
Čtyřky a patnáct
Čtyřky a patnáct
Kolečka
Kolečka
V terénu
V terénu
Letos už čtvrtá
Letos už čtvrtá
Zatím moje nejlepší
Zatím moje nejlepší
29 hlasů
29 hlasů

Komentáře

Taky už sem moc nepřispívám,ale zrovna u tebe je to škoda !!! Vždy se bylo na co koukat a kvalita příspěvků na jedničku.Nebudu se ptát co tě znechutilo,je to tvoje volba.
Tak ať se daří.

Že vždycky odcházej ti u kterých je na co koukat,jak kvalitou nálezů,tak i fotek.

Škoda snad si to rozmyslíš... ;-)

Milý pane fanfulo! Zrovna nedávno jsem si všimla, jaké máš bezva nálezy, který si zasloužili paleček... Takže mě docela mrzí, že už zase budou Lovci o jednoho šikovnýho chudší. Je pravda, že kolikrát tu komenty stojí za houby, někdy i dokážou pořádně otrávit. Schválně mrknu, co k rozloučení donutilo Tebe... Ale snad to vyprchá a povzneseš se, jako spousta z nás ;-)
Každopádně ať se Ti daří :-)

Škoda. Další odchází. Dobrej nález vyfocenej na dlani je prostě dobrej nález. Na rozdíl od něho hovno zůstává hovnem i kdybys ho jednobarevným sametem podložil. Ať se ti daří.

Chtěl jsem vložit do katalogu ten počeťák co jsem teď našel, půjde do muzea takže bych ho ani nečistil, divil jsem se že jsem ho vůbec donesl domů vcelku. A když si představím že bych zase někoho akorát točil, tak jsem si řekl že ho dávat nebudu. A jestli už to tady není o nálezu, ale o nějakých katalogových čistých fotkách, tak to už nemám zapotřebí sem cokoli dávat:)

Bronzíky se přece taky nečistí... Tak proč bys nutně musel čistit počeťák, když hrozí zničení?

zrovna ty zde budeš chybět, škoda. Buď nad věcí ;-)

Je to Tvá věc, ale je to škoda. Somira ani další to nemyslí zle. Někdy se každý z nás někoho něčím dotkne, nemysli si, že jiná platforma Ti přinese jenom štěstí. Myslím, že komunita je tu velmi dobrá, doposud jsem našel pouze 2 výjimky, o kterých se to všeobecně ví.

Jak říká Karamelka, taky si myslím, že to Somira & spol nemyslí zle, spíš se jen trochu snaží tlačit na kvalitu příspěvků, což je dobře, ale občas prostě vznikne nějaké to nepochopení, nebo nedorozumění. Zrovna ten počeťák je luxus a když i napíšeš, proč ho nechceš čistit, tak to každej pochopí a třeba se díky tomu i něco naučí.

Tvoje příspěvky jsou vždy parádní. 🥇📷

Super příspěvky máš. :-) :-) zůstaň s mámi :-) :-)

Fanfulo neseeer.
Kdyby každej utíkal z boje,tak to můžem rovnou zbalit.
Jestli zmizíš,tak si u mě mrtvej Homolka. :-D :-D

Fanfuláči: Benji má pravdu neser a teď už bude chladněji tak budou rukavice že joooo? :-D :-D :-D :-P

Kolegu Fanfulu naprosto chápu,prostě tu zažil krásné roky a postupem času se to prostě mění,někdo si na to lehce zvykne a někdo ne.
Já hledám deťíkem něco přes 5 let...o proti některým se to nedá srovnávat...oni když běhali po lesích,tak já tahal kačera po návsi...ale o tom to tak není.Hodně kluků když já jsem začínal na tyto stránky vkládat,si pamatuji...jsou tu do dnes(někteří tedy)ale jsou a jsem rád.Ale vidím je už jen u nějakého komentáře pod nálezem a nebo v nějakém komentu v chatu.Taky trošku ustoupili dnešnímu trendu...já nejsem nijak věkově starší,mám doma malého kluka který se učí do života... ale i mě ta občasná pečlivost některých hodně přibrzdila.Myslím,že jsem se nikdy nesnažil vkládat nějaké fotky,které by mi měl někdo vytknout.. ale nikdy mi nevadilo,když sem někdo vložil jen nálezovky z pole,položené v ruce atd.A to mi třeba začlo hodně vadit,když se proti tomu najednou někdo našelHodně mě pobavilo...třeba u mincí...když prvni komentáře byli...nic není vidět...špatná podložka...špatné světlo a u čtvrtého komentáře to někdo určil....ti zdejší borci....ti píší jen k věci a tak to pod nálezem má být...proto to sem ten člověk i vkládá...aby mu někdo poradil.Nejvíc mi deptá,když někdo něco přidá(v podstatě to bývají jejich první příspěvky) a první komentáře jsou....počkej si na..?????"nebudu psát jméno"..ajaj.....to není dobře.. a tak bych mohl pokračovat.Hodně jsem si všiml,že když někdo,z těch kteří zde opravdu často přispívájí a vloží něco,co zde není "košér",tak zdejší hlídači pod nález nenap íší nic...asi náhoda,ale uchlácholím se tím,že už asi spí a nevidí to.Já už taky nedávám ani palčáky k nálezům jak tu někteří píší....občas napíšu do sz a nebo pod nález.Tak berte kolegu Fanfulu jak se rozhodl.
Myslím že tohle ho ho hodně přijmělo k rozhodnutí které učinil....www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/haf-207128/
A tak jen jedno co zde napíšu...buďte trošku nad věcí...pak to dopadá právě takto...a to myslím nikdo z nás nechce.
A tobě kolego tobě přeji stále krásné nálezy a ať se ti daří ;-)

Bezec: svatá pravda, kolikrát taky přemýšlím jestli mám něco vložit nebo ne abych nebyl speskovanej od rádoby odborníků. Někdo prostě nemá kvalitní telefon za mnoho tisíc korun a nebo foťák. Ale jsou prostě lidé kteří jsou rádi když můžou někoho neustále o něčem poučovat. :-)

Bezec tvl tak tohle mi uniklo. Ted uz to Fanfulovo rozhodnuti chapu. Tohle byl katalog dobrej ale kdysi. A neni to dany rukama jako podkladem. Je to o kvalite vkladanym nalezu. Vetes bez nalezovek koupena na aukru , nebo sracky typu trhaci spunty od piva a kusy zmuchlanejch kramu.

Tvé nálezy jsem rozklikával automaticky, neboť Tvé jméno bylo zárukou kvality. Myslím, že Tvými nálezy by se zaplnilo menší muzeum. Je to škoda, že zde končíš, ale pokud to tak cítíš, jednáš správně. Přeji Ti ať Ti vydrží elán a štěstí. Možná se teď pokusím zvládnout instagram..... :-D

Jo Fanfulo napiš mi do obalky jak te na instagramu najdu

Teď se jsem trochu zmatenej nechápu chlapy měl jsem za to že je to tu o nálezech a ne o podložkách???? :,-( :,-(

Jj podložka a katalog je na pořadu dne a je základ uplně všeho i když na podložce nic nebude ale katalog jak má být. ;-) :-) :-)

Za chvilku si budes muset zehlit puky na maskacich :-D

Napadlo mě zkusit bosé chodidlo to by mohlo projít né?

jinak nálezy parádní!!!!!

Mám taky noxe, hledáme ve stejném režimu :)

Tak ať to padá co nejvíce ;-)
Pěkný nálezy i nadále ;-)
AHOJ

Díky, na instagramu jsem marek.tu :-)

Marku, vydrž, ať je v tom množství odpadu a tuctovek na co koukat, nejen na FB... :,-(

Máš recht, ale budu dávat jen klubovky, na katalog kašlu

moje řeč ;-)

Tak ho tu máte :-D

Hodnej kluk. :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru