Výpravy - Po stopách lovců a sběračů

Jejich oči, smysly a instinkt. Již není mezi námi.

Letos půjdu po stopách lovců a sběračů. Nové první nálezy, nová inspirace. Jejich dovednosti a splynutí s přírodou, chápání přírody. Neustálý risk mezi životem a smrtí. Žili a existuji. Jsou součástí přírody, vesmíru a hmatatelné přítomnosti. Budu s nimi dýchat, přemýšlet a vnímat je svým duchem a srdcem. Žiji s Vámi a mezi Vámi. Již nikdy v tomto světě bez úcty ke kořenům přírody a stvořitele. 

1 hlas
1 hlas

Komentáře

Co to má ten pán ,zapíchnuté skrze nos 🤔

To je vcelku praktická pomůcka. I v době kamenných sběračů byly hygienické pomůcky nutné. O to spíše, když byly hned po ruce. V případě potřeby měli okamžitě k dispozici párátko, nebo uchošťour. :-D

I ten oblek ve stylu šum svistu je šik. Předběhl svoji dobu.
https://youtu.be/e8IbrF8ziik

A to Martasek v duchu starých lovců a sběračů někomu sebral auto a ulovil v něm i psa🍗.Ten oblek Dana Nokonečnýho mě hned taky napadl jako OBIho.Já se teda v malování nevyznám ale neujeli ti Marťánku trošku ty zuby co má ten pán na krku?Nebo jsem fakt tak blbej a nepochopil jsem zachycení toho vzácného okamžiku kdy praskl kožený řemínek a zuby zrovna padají k zemi.

:-D :-D :-Dten mobi co drží v ruce a dělá si selfí z medvědem je taky dobrý. :-D :-Da pn ten chlap trpí zácpou ? :-P

https://youtu.be/pKSIXFiafxY 😁

Včíl mudrujte. Zatím nikdy jsem tu nedal úplně hotový obraz. Důležité je pochopit celý vesmír bez hvězd :)))

Ááá, už chápu. Takže to co má ten kromaňonec znázorněno napříč nosem není párátko, ale kaz nebo nedodělek jak mistr umě švihl štětcem. :-D

To ne. Z hlediska etnologie jsou kmeny, kde například šamani, nebo jejich kmenový náčelníci mají pearsing.

Chybí tam jen několik dalších vrstev oleje,aby byla barva více přírodní.

Marťánku-jsou i kmeny kde na bimbasovy nosí tykev.Skáčou na liáně proti zemi,pijou krev dobytka,chlastají odvar z liány,sekají ženskejm konečky prstů atd...Já jak jsem psal tak malování nerozumím.Jak jsem psal já malování nerozumím(tvému vůbec,snad jen že tě to baví).Ale ty chyby co tam vidím budeš muset překrejt opravdu několika vrstvami oleje(bezbarvý to nezpraví).A můžeš nám vysvětlit proč nám ukazuješ nedokončená díla?Tady je to hledačský web a občas se tu ukazuje co kdo stvořil.To mám třeba poslat fotky rozkopané díry jako že tomu něco chybí-třeba ten nález.Nebo kladivo a roztopenou výheň?U tebe fakt nevím jestli těch drog a halucinogenů je moc a nebo málo o:-)A nebo potřebuješ jiné léky.Každopádně si s tebou doma užijou ;-)

To je víc jinak. Každá jáma lvové.

:-D :-D

Zatím si tu nikdy nedal obraz, který je zcela dokončeny. Teda si zatím žádný zcela nedokončil? To už dává smysl🤷...

Ano, v bratru lovče :)

Jdi už s těma nesmyslama do prdele. Co bereš ty joudo, že ani smysluplně odpovědět neumíš? Elito... :-/

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru