Žluťák versus Zero

Dnes odpoledne na břehu Chrudimky.

Vloni jsem tento břeh procházel s Ace 250, padaly soc.mince a I.rep. ( rybáři a lidé, než byla wellness, se sem chodili koupat ). Dnes jsem tam z dlouhé chvíle zašel opět ( s detíkem Zero II 30 ) a na stejném místě opět padaly sociky, I.rep. a i R-U. Tak buď je to Zero lepší, nebo jsem se zlepšil já ( pokročilý začátečník ). Dnes hezký den, hafanů jako na cvičáků. Tak ahoj na lovu. ��️��️�
Chvilku bez čoklů
Chvilku bez čoklů
Konvolut
Konvolut
Nálezovka
Nálezovka
4 hlasy
4 hlasy

Komentáře

Mám dojem, že šlo dříve upravit článek. Nenahrál se mi tam konvolut nálezů mincí.

V klubu opravy nejdou.... 8-)
A k té otázce....lepší vs. zkušenosti ......spíše jsi před tím mávl o pár cm vedle a nezachytil.....ale zkušenosti hrajou velkou roli votom žádná .....
Kdysi někdo psal takovou posloupnost :
Zákonitost úspěchu, co rozhoduje:
1..štěstí
2..četnost chození hledat
3..ja znáš svuj detektor
4..lokalita
5..jako poslední kvalita detektoru

A za mě to tak je 8-)

Se štěstím souhlasím, vůbec první mávačka s detíkem předloni - po 5 min. stříbrný řetízek, po 1 hod. - PG ( sice jen torzo, ale i tak dobrý ).
Četnost - určitě jo. Prostě chodit, chodit, chodit, kopat, kopat, kopat. Já ale chodím jen občas o víkendu.
Znát detík - jistě ano. Měl jsem možnost vyzkoušet go find, ace250 a zeroII. Každý má svoje vlastnost ( přednosti i nedostatky ).
Lokalita - samozřejmě. Já se však snažím chodit co nejkorektněji, proto jsou nálezy skromnější.
Kvalita - může jistě pomoci, ale není samospasitelná.
Díky za koment.👍
Lovu zdar!!!
😊🏌️😊

no k bodu 5...zlutak si k Zeru nemůže ani cuchnout...to je o parnik vepředu...a vůbec,tramvay letadlo nedohoni.. 8-) 8-) 8-)

Žluťák nebyl špatný ( než mi do něj napršelo při bouřce ), měl pinpointer, jakž, takž hloubku, nekolidoval s dohledávačkou ( rušení ). A hlavně, při nálezu mince pěkně charakteristicky cinkal ( přirovnal bych to k tramvaji na Karlově náměstí v AB ). U Zera II 30 je to trochu jinak, přesněji určím bod nálezu, nemusím tedy tolik zbytečně kopat.
Ale asi jsou nutné všechny ty podmínky, jak píše kox , štěstí, lokalita a chodit, chodit a kopat a kopat.
Díky, lovu zdar!!!
👍🐕🐎😊

S novým detíkem to chce že začátku trochu potrénovat. Vždycky, když se mi do ruky dostal nový stroj, tak jsem to trénoval na nálezech a poslouchal. Nejdřív na vzduchu a pak v zemi. Zakopanou radlici z pluhu najde každý, to zkrátka přejít nejde, ale chce to naposlouchat i drobné nálezy. Teď to většinou zkouším na mincích. Vezmu Černý peníz nebo grešli a rozdíly citlivosti detektorů jsou v celku velké. Ale zero droboť zobat umí. Toho bych se tolik nebál. Z tím žluťákem už si tak jistý nejsem :-D :-) ;-)

Ten žluťák docela šel ( než se mi rozbil ), měl trochu zpozdění s ohlasem, ale jinak docela dobrý.
😊🐎🐕🏌️😊

Tady ve vsi máme garretovou jednotku. Vždycky jsem se musel smát, když některý z nich tvrdil, že to tu mají prohozené a nic tu není. Na droboť byl Garrett tetřev hlušec. Ale i spousta jiných detektorů. Např. CF 77 to celkem spolehlivě házelo do želez, dalo se to poznat jen podle prasknutí a krátkého tónu. A to jen při pomalém mávání.

Jo, zero je lepší.😀

Buď rád že do žluťáka napršelo.i já si ho před deseti roky koupil.To byla tenkrát paráda po zetexu.Displej to mělo,Hledalo to ale až po třech letech kdy jsem dokupovat větší cívky,říkal že už mu rozumím,vím co je pod cívkou atd. jsem si koupil adventise jednotón a stačilo vyrazit kamkoli kde jsem si říkal že jsem to už prochodil a nálezi padali a nebyli hluboko.A teď rok nox a zase to samé.Vžiť já víc jak deset let chodím na ta samá místa a furt zobu :-D

Jo, zkusit je nutno všechno a posoudit výhody konkrétního typu.
😀🦕🙈😊

;-)zetex měl svoje mouchy(plnou mucholapku),ale byl to speciál na železo,z noxem nemám u železa takovou jistotu,ale zase barva super. :-)

Zluta tramway mne desila i v noci ze sna...chodil s nim Ondrass a to nezamenitelne..gzgooong..to me desilo ještě dlouhou dobu...porad jsem to nekde slysel,jako bych ho mel v patach...ještě ze ted uz ma racera... 8-) 8-) 8-)

Ten zvuj je strašnej :-Dta barva taky....něco jako novej Minelab" Vanyš"....červený peklo :-D :-D :-Ddráždidlo na býky a divočáky :-D :-D

ale ale..mlady jinochu,copak ty nevis,ze Van ma jiz svůj nick ,,Rudy kladivo,,??? 8-) 8-) 8-)

Já jsem měl žluťáka z druhé ruky, předchozí majitel ho polepil nějakou maskovací látkou. Byla celá oškubaná a tak vypadal jako nějaký veterán z Afghánistánu. Moc se mi to líbilo.
😊🙈😀

no,to bylo asi velice dulezite... 8-) 8-) 8-) ten polep musel zlepsit separaci no aspoň o 30%... 8-) 8-) 8-)

Separaci přímo nezlepšil, jen jsem lépe splynul s okolím a nebyl při pátrání vyrušován nežádoucí pozorností místních domorodců. Výsledkem pak bylo, že jsem se mohl více soustředit na pátrání a tím vlastně vylepšit výsledky hledání.
😀🦆🦕🙈😊

hele nejses ty tak nahodou poslanec?? 8-) 8-) 8-)

😊😊😊😊

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru