Chat Lovců Historie

Chat o určování nálezů a vůbec o všem, co se děje v sekci Lovci Historie.

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na účet, zaregistrujte se.

No tak Ti dva, co tu byla hezká diskuze vydávají videa s klidným svědomím dál. Ani torcha nějaké pokory. Ano posrali jsme to. :-(

Tak pořád tu máme presumpci neviny :D

Ano máme, ale jak ji dokázat a jak je omluvit, když nejsou schopni ani vydat rozumné vyjádření a ani nic jako náznak lítosti?
A presumpce neviny pod tíhou důkazů a bez žádné vlastí obhajoby. Tím že budou dělat mrtvé brouky nic nezlepší. A evidentně dle počtu zhlédnutí mají fanoušků co jim to baští víc než dost.

Za mě je to prostě drzost a tu drzost předvést i na odborně vedené akci je hnus. Hnus který poškozuje i nás slušné.

Já proti nim necítím nenávist, už od pohledu je Pánbů vytrestal dost a o charakteru ani nemluvim :D

Ten starej vypadá jako fotr po rozvodu který ještě moc nerozdejchal,a ten mladší jako by ho do osmnácti let znásilňoval fotr. :D

:-D :-D :-D :-D

Pepe a spol., můžu vědět, o kom píšete?
Jsem nějak mimo a rád bych věděl, o co se vlastně jedná. Děkuji za odpověď. :-(

O gnomovi a jeno kolegovi, co dávají na YT videa s mincema, které před tím koupili a Aukru :-D

Tak jsem OBI něco shlédl, ale těch ohlasů a gratulací od lidí? :-O
Jak se na to vůbec přišlo, že něco je v nepořádku? :-/ :-D

No tak, když vidíš naprosto identickou minci, která je vydražena na Aukru a pak se naprosto identická mince včetně všech rýh a poškození objeví v jeho videu, potažmo mince jsou naprosto čisté už po vyhrábnutí ze země, tak to nutně musí o něčem svědčit :-D

Jo, to je pravda !, :-D já hlavně čuměl na to video s tím srpem. 8-) ;-)

A to jsi ještě neviděl průzkum u kostelíku. U hřbitovní zdi tam našli naprosto čistý pražský groš, který předali archeologovi.....

No a nejenom to.. obec vydala článek v novinách o této prospekci a hlavně o pánech z tohoto kanálu. Naštěstí pan archeolog Dreberjar i starosto už o tom ví a kvůli ním teď obec řeší veřejnou omluvu a odstranění článku. Bohužel obec ani archeolog za to nemůžou. To oni by měli přijít s veřejnou omluvou. Navíc teď se oficiálně přiznali , protože smazali polovinu videí.

archeolog Dreberjar.Toho je mě jedinýho líto v téhle komedii že pod tím článkem byl podepsaný.Jen se obávám aby ho tohle nenas... a nezměnil svůj postoj k nám.Mám s ním jen dobré skušenosti a pak to nějaký dvě takový "existence"takhle pos.....Pro palečky a chvilku mrzké slávy na youtube.

Proto jsem do toho komentáře nevkládal ani žádné uštěpačné smajlíky. Tohle je hnus. Ti lidé byly vědomě uvedeni v omyl :-/

Zdarec nemáte někdo tabulku na mlýnské plomby co které číslo znamenalo. http://www.vetrnemlynky.cz/mlynske-plomby
Tahle stránka už nefunguje... Díky ;-)

http://www.vetrnemlynky.cz/clanky.php?id=65

Diky :-)

Tak tohle tedy vypadá na hodně nešťastné vyústění :-/ :-/ :-/
Co takhle se zamyslet nad změnou systému katalogu a třeba ho rozdělit na dvě části, v katalogu se budou zobrazovat příspěvky jen konkrétně označené adminem, nebo ty které dostaly více jak XX palců. Ostatní příspěvky které tyto podmínky nesplňují díky nevalné kvalitě či minimální přidané hodnotě se v katalogu nebudou zobrazovat všem, ale zobrazí se uživateli, který je tam vložil ať se jimi může kochat sám.

Můžu se zeptat o co je lepší Minelab Equinox 800 než Minelab Equinox 600 ?

U osmistovky při přepínání frekvencí můžeš vybrat samostatně 40 kHz ( u 600 jede jen v multifrekvenci) má víc stupňů pro nastavení citlivosti atd... A narozdíl od šestistovky si můžeš vypnout audio pro určitý kov.
Osmistovka zkrátka víc možností pro nastavení detektoru.

Díky :-)

Chtěl bych zareagovot na trolí kampaň Somiry tady na LP.

Somira se docela slušně povozil po holce co začíná. Nafotila 2h RU, navíc tedy i na mřížce. V podstatě tak jak se má. Jelikož jsem se ji zastal tak nám tady nyní začal doslova trolit katalog. A to jsme napsal jenom, že nic neporušila.

Pokud někdo není schopný pochopit radost nováčka z nálezu první starší mince, což pro většinu lidí je právě 2h RU tak to snad ani není hledač. Stačilo napsat napsat super, ž jsi máš, další sem nevkládej. Prostě v klidu..... :,-(

no zaujímavý precedens, teda a hodne neuvážený, počítam že bude časom mrzieť ;-) ta ženská tu už nejaký pátek je a spomínam si na jej začiatky - bolo to teda ťažké a stále niektoré veci nepochopila... no čo už a chcela sa nechať smazat - to je už fakt vyhrúžka :-)

Přesně.

Toto je Elmarovo vyjádření do mé SZ

Nezačínáš už trochu trolit. Ano je tam doporučení, aby je lidi znovu a znovu nevkládali, ale zakázané jsou pouze novodobé mince a komuši. Ta holka po které jsi se tak hezky povozil s toho byla natolik hotová, že se chtěla nechat smazat. Nejsem si jistý zda tohle má smysl? Pamatuješ si když jsi ještě začínal, neměl jsi ze 2h RU radost? Pro většinu je to prvn stará mince. Možní stčí napsat super, ale už je jch tady dost a jsou bezcené. Tak sem další dávat nemusíš.

stačilo k mým 2 hellerům napsat ... SUPER, ALE UŽ JICH TADY JE DOST .... a ne je smazat !!!

Bojuješ s větrnými mlýny, jak se říká :-/ Ale s tvým názorem pro vkládání do katalogu naprosto souhlasím.

bohužel sám admin neví co vlastně chce a raději smaže kvalitnejší stav mince, než mince v nevalném stavu....
jedno větou říká, že vkládání nevadí a požehná jí pak z tebe udělá za vklad trola a smaže....

Že se na to nevysereš , nakonec tady z tebe veřejně udělali trola , stojí ti to zato ?

neboj... už na to kašlu...

Ten, kdo se po někom povozil si právě TY !!! a to dost hnusně...........

www.lovecpokladu.cz/uzivatel/Erika/mince?page=1
no nevím ale u nováčka to chápu první 2 halířek/pro mnohé dvoukrejcar včetně mě když jsem ho před cca 18 lety našel poprvé...a tu radost/ale v tomto případě je už to šestý dvouhalířek za dva roky....Pak nechápu proč bylo Somírovi smazáno jeho nevím kolik kousků myslím že více jak 6 jich nebylo....

A co si čekal? Poslední dobou už to tady není o radosti z hledání. Jen školení co vkládat, jak vkládat, co nedávat, jak fotit, jak nefotit, jak je to málo katalogový atd :-(

A hlavně sem už zvou i kdejaký šrot. Ale hlavně je u něj napsáno prosím o určení. Lidi jsou líní i hledat.

To aby se LH nezasypávalo šroem je normální. To asi nechce nikdo. Ty 2h RU nejsou šrot, na druhou stranu to je opravdu mince která nikoho nikam neposune. Až na nováčky, pro ně je to většinou první stará mince a radost je tak většinou obrovský. Ta holka nic neporušila, dokonce to nafotila i na mřížce.

Pokud někdo vkládá mince, tak najde u vložení toto upozornění:

Pokud vkládáte československé mince, ujistěte se, že se nejedná o: 1, 3haléř (1953-60), 5, 10, 25haléř (1953-90), 1, 2, 5 Kčs (1957-90). Tyto budou z katalogu odstraněny.

Nikdy jsme to nechtěli rozšiřovat o RU kolečka, jelikož, když pominu 1h a 2h RU tak zbytek už ani zdaleka tak četný není a takový 20 filer si už ani nevzpomenu kdy jsem ho dal naposledy. Opravdu nechceme dělat další a další pravidla a v podstatě se tak dá apelovat jenom na zdravý rozum a také na trochu tolerance.

A v čem jsem já porušil pravidla, že mám všecko smazáno??? já jsem za celou dobu vložil jen jeden a to na protest, že jich tu byla každej den hromada... Ona jich vložila pět a mohla i šestej, já nemůžu ani druhej ????
Ona dala mizernej, já jsem vybral pěkný !!!
Bylo by dobré dát do sortimentu také METR, protože je dobré měřit všem stejně !!!
Nikdy jsem nepsal nováčkovi, aby sem nevkládal běžné mince u jeho prvních vkladů.. až později, kdy už toho bylo víc, tak jsem mu dal slušně váš odkaz ADMINU do komentáře.
Myslel jsem, že platí ale nevěděl, že jen pro NĚKOHO !!!.


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru