Chat Lovců Historie

Chat o určování nálezů a vůbec o všem, co se děje v sekci Lovci Historie.

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na účet, zaregistrujte se.

Zdravím všechny tady na lovcich . je moc dobře ze takové stran ky jsou .chci příští rok udělat tábor se zaměřením na detektor a historii samozřejmě hledání bude hlav ní náplň chci se zeptat .nemá někdo zajem pomoct i rada se ceni . shanim sponzory tak hodne litani...q
Potřebuju spatky svuj profil :-)

zdar je tu někdo z vedení? o:-)

Také mi nejdou přidávat nálezy .....žádné nemám totiž :-D

Nejdou nahravat nalezy, problem zjisten vcera :( :,-(

Ej už to mám. Problém je ve velikosti fotek. Musíš změnit velikost pod 2mega. Pak to valí! :-)

Oooo velice děkuji. :-D

Nemáte někdo problém s nahráváním fotek do nálezů? Včera mě to nešlo s kompu a dneska už mě to nejede ani z telefonu. Píše mi to, že nevyplňuji povinné údaje, což samo dělám. Nemohl by být v spíš problém ve velikosti fotek? Mám je 5 mega je to moc? Ale to jsem měl vždycky, tak nevím.

taky jsem problémy měl, nešlo nahrát, informoval jsem šéfa, něco prý předělávali... Už mi to jde.. ufff :-D

áno, je nově spuštěný filter kvality fotografií, kdo nafotí v raním oparu, lebo letecké snímky, pod vodou, s klepetama, 2h, atd., ten nenahraje ani prd

To je nejake divne, fokrz fotim ve fullHd mojim Nikonem

Já fotiim iba rypáky ošípaného.

Taky mi nejdou nahravat nalezy :-(

Píše to bludy o povinných údajích, že?

Presne tak

pokud je to mince, je tam nově povinný údaj - průměr po očištění. taky jsem to přehlédl...

Ten dam a stejne to minci nenahraje

Dneska mi od Minelabu přišel email a mame nové video detíku Vanquish

Ano mě taky.. ale rád bych aby mi někdo vysvětli jak se soutěží, má se sdílet obrázek s tagem ale nevim jak má vypadat a skym sdílet s minelabem? Může někdo vysvětli dííík :)

To bych taky rád věděl...

Chtěl jsem se zeptat, jestli mám jenom já divné zážitky z hledaček, nebo máte taky podobné zkušenosti. Včera večer se nade mnou vznášel dravec a v zobáku se mu houpal had, a dnes mě v lese oslovil člověk, měl dřevěnou nohu, byl silně na plech a zeptal se mě jestli bych ho neodvezl do Vizovic. Podotýkám, že jsem z Ivančic. Nevím, kde se v tom lese vzal, ale vzal jsem ho do Bránic na vlak a jako správný křesťan jsem mu dal na vlak, i když si nemyslím, že by následně nějakým vlakem jel. Dřevěnou nohu měl, ukázal mi ji. Tyhle divné věci se mi stávají jenom když zapnu detektor, co s tím mám milá Sally dělat?

No to já jeden mám, a to dost hardcore, byla to moje první společná hledačka, seznámil jsem se s pánem co údajně je zkušený hledač, jsem dost militantně založený a často u sebe nosím pistoli , ten den jsem jí u sebe neměl, pán vypadal jako

padesátiletý němec z filmu pro dospěle až z něho šel strach, hledáme hledáme proběhla hodně divná konverzace, z jeho strany až dost úchylná, najednou se ohnu k signálu a když zvednu hlavu tak vidím jak mi míří revolverem na hlavu, v hlavě jsem si odříkal zdrávas maria, a asi po deseti sekundách ticha mi řekl ˇˇKoukej co jsem si koupil na sebeobranuˇˇ no já jen mlčel, snažil jsem se zachovat dekorum, odvezl ho zpátky domů a už jsem ho nikdy neviděl, s detektorem mohl jít tak 2x za svůj život protože byl úplně mimo a nevěděl základní věci co každý hledač zná po dvou měsících hledaní. Já to říkám jen tak že nikdy nevíš na koho natrefíš,..Jsem docela rád že jsem neskončil mrtvej nebo ošoustanej....

:-O :-D :-D

Tvl. to jsou vjeci! :-O :-D ;-)

Odcházím po setmění z lesa, když za mnou se vynoří srnec. No, srnec to nebyl, byl to chlápek, co potmě šel mezi stromy cestou-necestou. Před časem jdu po téměř zaniklé lesní cestě, opět se již setmělo. Náhle vidím na větvi viset bundu. Nikdo nikde. Šácnu ji. Uvnitř mobil a pár věcí, vše mizivé hodnoty. Vše vracím do kapes zpět a mám se k odchodu. Za chvíli potkávám majitele bundy. Ptá se mě, co v lese dělám. Odpovídám. Ale jeho jsem se na účel pobytu v temném pustém lese, kudy už ani žádná normální pěšina nevede, raději neptal. :-)

Možná se chtěl jen v klidu oběsit, a tys ho vyrušil.

No, kdyby měl v ruce lopatu, tak je to jasné! :-O

Dobrý příběhy, já klokrát hledám v lese nebo na okraji i v křovích a někdy prostě vyběhnu z křoví na cestu a viděsim nějakou skupinu lidi no.

Ahoj chtěl bych se Vás zeptat mám LP zero 30ku a na cívce mám nasazen plastový kryt myslíte že to má vliv na hloubku nebo citlivost?

Na funkci inseminátora,to vliv má,na hloubku néééééééééé. ;-)

na funkci to vliv nemá .... ;-) ;-) ;-)

Ahoj

Kdyby se někdo chtěl mrknout na válečné nálezy, udělal jsem z dosud nepublikovaných další video...

https://www.youtube.com/watch?v=nA-oq-RDETQ

Pecka ;-)

yes sir ;-)

To můžu. Pěkný kousky Sire ;-)

Super nálezy Sire :-)


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru