Chat Lovců Historie

Chat o určování nálezů a vůbec o všem, co se děje v sekci Lovci Historie.

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na účet, zaregistrujte se.

Není to tak dlouho tak tu byla zlatá protéza https://www.novinky.cz/krimi/diskuze/zavrazdeny-muz-lezel-v-remizku-na-vysocine-mnoho-let-nasel-ho-hledac-pokladu-40343364

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/zavrazdeny-muz-lezel-v-remizku-na-vysocine-mnoho-let-nasel-ho-hledac-pokladu-40343364#dop_ab_variant=0&dop_req_id=LUepHybEq2i-202011260917&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Jo, tohle je špaténka najít..zážitek na celej život.

:-O :-O :-O Hmmm smutné :,-( :,-(

naši italští bratři
https://fb.watch/1XLdJfPfpv/
:-D :-D :-D

Tak to nás čeká? :,-( :,-( :,-( :-D

jako blázinec myslíš!? :-) :-D

No hentaké legální hledaní :-D

ničeho sa neboj Medis! ;-)

Je tady na lovci v prodeji origoš krabičkový system. Údajně by ale měl by fungovat AptX HD Low Latency 5.0 Bluetooth Audio Transmitter($25) + bt sluchátka. Koupil jsem podle Youtube obyč. bt transmiter a k propojení detektor - transmiter krátký kabel se zesilovacím kolečkem,ale ještě to pořád není ono,je tam malé zpoždění,páč to nemá aptX.

Něco jsem koupil umí to tx i rx. Ale nejde to spárovat s telefonem. Nerad bych koupil bt sluchátka a pak s tím měl problémy, zpoždění nebo rušení hledačky.

Nechápu proč chceš mezi telefon s bluetooth a sluchátka ještě ládovat transmiter. Pokud telefon nemá bluetooth,tak kabelem s 3.5mm jacky spojíš telefon s transmiterem a ten ti zprostředkuje zvuk do sluchátek. U věcí v bytě tv,pc,mp3 atd. žádné zpoždění není,bohužel u detektoru a transmiteru bez aptX ano. Jak jsem psal,trochu to zmírní kabel s kolečkem na zesílení. Pošli mi mail a pošlu ti fotky jak to mám udělané.

Pardon,to bylo pro Elkappi.

Je tady na lovci v prodeji origoš krabičkový system. Údajně by ale měl by fungovat AptX HD Low Latency 5.0 Bluetooth Audio Transmitter($25) + bt sluchátka. Koupil jsem podle Youtube obyč. bt transmiter a k propojení detektor - transmiter krátký kabel se zesilovacím kolečkem,ale ještě to pořád není ono,je tam malé zpoždění,páč to nemá aptX.

Zdar všem, mám Fíšu cz3d jsem začátečník takže spokojenost až na kabel ke sluchátkům. Řešil nikdo třeba nějaký vysílač bluethoot? díky za rady

Ahoj. Koukate radi na dokumenty o archeologii, pravekych kulturach atd...? Ja je zboznuju. Akorat jsem snad uz vsechny videla. :-D Poradite nekdo nejakej zajimavej??

já rád sledoval pořad STV a je to i na Y, který uváděl archeolog Pavel Dvořák. Je tam na Y plno dílů. Stopy dávnej minulosti. Tenhle díl je o mečounech z Oravy:
https://www.youtube.com/watch?v=oePiEQdlvOQ

Ahoj, taky to ráda sleduju :-). Jen škoda, že některé často opakují nebo udělají nový dokument, ale mnoho nových informací tam není, jen je jinak zpracován. Bylo by fain, kdyby udělali nějaké dokumenty víc do hloubky. :-)
Mě zaujala Dívka z Egtverdu. Zajímavý nález mladé holky pohřbené jako významné osobnosti doby bronzové. Pravděpodobně nepocházela z Dánska a zdá se, že přišla opravdu zdaleka. Snad z míst, kde je nyní ČR. Ukazuje to na nové poznatky z této doby a na to, jak tehdy fungoval dálkový obchod i migrace lidí.
Teď dokument nemůžu najít, ale alespoň upoutávka
https://www.youtube.com/watch?v=ZEltrBvaRxw

Dekuji moc :-) mrknu na to

Brněnský pravěk youtube...

To znam. To je krasnej dokument. Skoda, ze takovych neni vic. Diky ;-)

Zdravím všechny a děkuji za přijetí

https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/misto-dopadu-meteoritu-u-desne-odtajneno-stesti-mohou-zkusit-nadsenci-40342412#dop_ab_variant=0&dop_req_id=KdD7CpWrai8-202011161442&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=6&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Pěkné video.

https://www.facebook.com/archeologiemusov/posts/2724110031250697?__cft__[0]=AZXbTmv_jSa9qksQyO4-vp3rVPVhpxoo7-zau7J13eF7-P65C_DhOaZ61A_3OJBfNC4Bh9ztcmAVa9v3uTAigS9B159lSPCepJwrYqIV50vlIaTOUmib7-ycGRzYztb-LbDOWXgRmk3p_OlJyhJYJGy_5WF5IjT3T4b6n49cPsPaQtAhW6TkG-BrTtd-TDYG_Vs_8G_ZtmVrRroOwT9RX_KC&__tn__=-UK-R

kurňa ... delší dobu jsem tady nebyl a jen otevřu artefakty, je to tam samej "Springfield" ... no nic, radši zase půjdu ... :,-( :,-( :,-(

Vydrž, za chvíli jsou springfíldy na druhé straně.

Kdo vyhrabal z Žlunic tu minometku před pár dnama? Bylo to v novinách.. Tam je pěknej lágr, kdysi dávno se tam dalo najít dost.

https://www.policie.cz/clanek/krajska-reditelstvi-policie-kralovehradecky-kraj-zpravodajstvi-na-misto-byl-privolan-pyrotechnik.aspx

Pozdravuje tě tio Hector Tuco. Prej mu něco pípá pod kriplkárou... :-D :-D

(Zrovna to sjíždím s dcerkou, zbývá nám 5. řada ;-))

Pátá je dle mýho nejlepší... Já kdysi myslel, že to končí čtvrtou..tak jsem byl spokojenej jak to dopadlo, pak koukám, kurva, je ještě pátá. :D A tam to fičelo teda nehorázně. Dobrej je i spin off Better call Saul, je jen o Saul Goodmanovi, ale vstupujou tam i postavy z Breaking Bad..včetně Tuca. Tam se teď dotáčí poslední řada.

Tak dneska byly první 2 díly. Svatá trojice to začíná rozjíždět. Walt, Jesse a Mike. Vypadá to fajn. CSFD 5. řada - 97 %... :-O :-)


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru