Chat Lovců Historie

Chat o určování nálezů a vůbec o všem, co se děje v sekci Lovci Historie.

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na účet, zaregistrujte se.

Nevím jestli je to záměr nebo ne, ale v e-shopu chybí Eurosabre II. ;-)

Zdravím ve spolek :-D Kam by jste mi doporučili na výlet ( hledačský ) ? Tady u Zlína je to s mincema bída. Nemáte nějaké tipy? :-D o:-)

Ahoj, stránky dle mne lepší,na mobilu funguje bezvadně, na noťasu hůř, u nálezů v náhledu nejsou vidět palce a komenty (způsobeno úvodním obrázkem příspěvku na délku). Jsem nováček, takže změna pro mne není tak razantní, skalní a navíc konzervy si budou zvykat déle. ;-)

zná zde někdo badeho -Znojmo Přerov

Dobrý večer,chtěl bych prodet detektor LP Zero 30 a dohledávačku Mars MD,oboje kupováno loni

..detektor , každý to vidí jinak ;-) ;-) ;-) modré či zelené , já to vidím černě :-D :-D :-D kolikrát i s tím Tvým určováním :-D :-D :-D

Saladin-ka já zas vidím batole a hlavně prima vtipálka :-) :-) :-)

Tak to jsem rád že se to vychytá :) :-D
Lek' jsem se že mám zas v řiti komp :-D

Pěkný stránky!! přehledný líbí se mi a komu ne tak.... :-P :-P :-D

Co to s těma stránkami je?? Já tam skoro nic nevidím... :,-( o:-)

Ahoj, co kde hledáš a nevidíš?

Ahoj,už jsem mluvil s Janou,asi to bude kontrastem stránek,přenastavím a uvidím,ty staré mi ale stejně připadali nějak ostřejší nebo jasnější,mám ten dojem.. :-) ;-)

Nechci prudit,ale na mé oči moc světlé nebo nevýrazné. Bolí z toho oči.Jináč moc pěkně udělané.Tak se nezlobte.

Které části webu jsou světlé nebo nevýrazné? Pokud je to důležitá část webu, tak to určitě budeme řešit. Díky.

Nechci vás zatěžovat,ale ten podklad je moc světlý a to písmo je do modra.Prostě se mi to moc leskne a bolí z toho oči.Dříve to bylo zelené,ale u nás starších už to lepší nebude.Já to přežiji.Děkuji

do modra? :-O já mám teda černý.

Stránky doladit určitě potřebují .
Špatné třeba je , že u některých nálezů nejsou vidět
komentáře a palce . Ale vy si stím poradíte . ;-)

Jo, poradíme :-)

Trochu se mi překrývají okna na horní liště.Je vidět jen část a pak ta šipka dolu.Dost sem chodím přes mobil.

Ahoj, jaký máš mobil? Máš ho na výšku nebo na šířku? Ten mobil jako... ;-) :-D

Dělá mi to na šířku i na výšku.Mam Evolveo strong G4.

Taky jsem se trochu zarazil... 8-)

Safra až jsem se lek, že mě to hodilo jinam... :-D

Najeli jsme na nový vzhled stránek?

Zdravím všechny, ano najeli. Bude se to trochu ještě ladit, proto děkujeme za trpělivost a případné připomínky se špatným zobrazováním apod. (uveďte prohlížeč) nám pište do mailu: info@www.lovecpokladu.cz. Děkujeme Tacud :-)

Pár chybek vidím.Adresa stránek v Chatu je roztažená až do dalších věcí.Když kliknu např.na ukázat u poslední reakce u Golden Mask GM5,hodí mě to na první stránku a ne na tu poslední reakci.
Prohlížeč Chrome(aktuální).

Díky, předáno ke zpracování :)

Myslím, co se týče mobilní verze, že stará byla mnohem lepší. Na počítači nemám problém, ale ta přehledná horní lišta mi obzvlášť na mobilu chybí :-)

U mnoha příspěvků v LH nejsou vidět počty palců a komentářů. V klubu nejsou vidět v náhledu vůbec. Jde o chybu? Doufám, že ano, protože to považuji za velmi užitečnou věc... :-)

Zdar kolegove.Mam dotaz jestli se da nejak vyzrat z detíkem na zaplej ohradník.samozřejmě aniž bych ohradník vypnul nebo zničil. ;-)Nevím zda to dělaj všechny detektory ale já se u ohradníku nechytam :,-( a nasranej odcházím :-DTo rušení mě už párkrát zkazilo plánovanou hledačku tak zjištuji jaké mate vy zkušenosti ;-) dik a at to nerušeně pípá :-D

Jak píší kolegové, nic moc (kromě stahování citlivosti a zisku...) se s tím dělat nedá. Já bych k tomu ještě dodal, že stejně jako není detektor jako detektor, tak stejně není ohradník jako ohradník, tolik má zkušenost ... :-D

Ptal jsem se na to El mary ....prej si mám pořídit etrak nebo ctx ....Ty si s tím umí poradit.... ;-)

Pokud je ohradník pod stálým proudem,nevymyslíš asi nic.Co jsem tu viděl,reagovali na něj všechny detektory.Běžně se ale do něj pouští proud jen v krátkých impulzech a detík jen pípne,to se dá snést.

některý detíky to prostě nedají . žluťák třeba blázni už jen při tušení drátu a zero na patnáct metrů už o něm taky ví. Musím pochválit relika, kerej mi metr od ohradníku pod proudem prostě jen v pravidelným intervalu propípnul a to se dalo bez problému ustát , když si člověk po chvilce ty intervaly uložil do hlavy a sem tam si prověřil míso pípance ;-)

Tak to koukam, muj GOLD byl z ohradnik totalne v tranzu, nedalo se temer hledat na pastvine tak 30m min od ohradniku, a nedej boze aby byl ohradnik jeste napric nebo zajit nekam do rohu pastviny. To tak 200m aby byl relativni klid.

Něco o nejvíce nalezené minci-http://www.pokladnice-minci.cz/poselstvi-ceskoslovenske-mince-odhaleno/

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/444495-rekove-zadrzeli-na-krete-dva-cechy-s-detektorem-kovu-prohledavali-vykopavky.html :-O

Proč jsou v katalogu houby a podobný krávoviny?


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky