Chat Lovců Historie

Chat o určování nálezů a vůbec o všem, co se děje v sekci Lovci Historie.

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na účet, zaregistrujte se.

Zdravím.Mám dotaz.Už jsem se probojoval do klubu vložením příspěvku ale pořád mi nějak nejde k tomu a k jiným přidat komentář.Musim ještě někdo něco odkliknout nebo ..

Kdopak nám to dneska lovil na Vltavě :-D :-D :-D https://www.novinky.cz/krimi/461122-muz-nasel-ve-vltave-vojenskou-munici-odvezt-ji-musel-pyrotechnik.html

Žádám radu na Garrett Euro ace novou cívku Mars Tiger nebo S.E.F ULTIMATE 33cm máte prosím někdo zkušenost díky za odpověd.

Pán Tutovka, zaberte, už jste na dosah, celá Dolní Lhota je s Vámi!!!!!

Tak jsem si ze srandy zapsal včerejší čas a body.A vychází to 200 bodů denně.Das is Mazec :-O

Nechodí do práce, takže má opravdu hodně času na klikání na PC ;-)

Já už bych to asi nehrotil.Každý z nás dělá chyby ať už v určovaní nebo v životě.Třeba mě se daří úspěšně je dělat v obou výše jmenovaných.Pana Tutovku to baví a vo tom to je.ten zbytek příjde tak nějak sám. ;-)

souhlas ve všech bodech Velkýho, jen to střílení kapánek vomezit - kdyby to šlo, p. Tutovka....

No tak to jo,bo jinak by mu nezbýval čas na hledání...

Je fakt, že to určování je tady poslední dobou výživný a z katalogu, který měl velmi slušnou úroveň se pozvolna stává chaos. Kvalita nálezů se mění na kvantitu. Všechno co se najde se sem naleje a ještě se blbě určí. Mělo by dojít k nějaké změně.


https://www.youtube.com/watch?v=J7_GaXCzkP8

Tutovka, pane, už držím špunt - i ohńostroj je na náměstí připraven, sice budeme letos bez veřejného osvětlení, ale stálo to za to, tak -prosím- přidejte do kroku, bo začlo cosik padat...

Kdyby tu byla slečna/paní Detektor/ka tak by se to nestalo ta měla alespoň znalosti.... :,-(

pane, dnes není čas ani místo na slzy, dnes je VELKÝ den, dnes se slaví!!!!!
- tři krát "HURÁ" ! a všichni ruce nad hlavu!!!!!

Pane si slavte co chcete Vy dětino!!!Já jdu za Pardálkou....tě pic u Václava ;-)na golfu

To chce slavnostní BAN :-D

Nějak vám nerozumím , dáte mu Ban za to že určuje nálezy?

john, přesně tak, slavnostní je za vodměnu...čemu nerozumíš??

No myslil sem že se nálezy mají určovat a že je dobře že so toho nějakej borec ujmul , onehdy mi určil nalezený bronz

přesně, jak pravíš!!! - votom žádná!!!

Bohužel pravda je taková že momentálně na těchto strankách je jedinej kdo se v tomhle orientuje a nepíše nesmysly a to je kolega Chytrej a vlastně občas se ukaže pan Kvalt.Tím to bohužel končí."Vo tom žádná"??? J.D zřejmně neviděl srponůž a podobný perly!!!

:-(
- no, pane a určitě bych neopomenul zmínit i kolegu Surmajku,který pomohl identifikovat mnoho starých artefaktů,které by jinak skončily bůhví kde.Je nepochybným přínosem pro náš katalog.

:-D Díky a já bych zase dopsal,že kolega lukegoss není taky žádná erteple,ale hluboká studnice vědomostí,ze které čerpáme onu osvěžující a lahodnou vodu poznání.

Jsem rád, že kolega Surmajka obohacuje nejen vědomostmi, rovněž i přináší radost a povznáší ducha svou originální tvorbou a jazykem v duchu - a to se drazí přátelé nebojím říci - takřka antických titánů.

pane, taky dík, jste mi vehnal slzy do očí!!!

Ano s tím nejde než souhlasit ale tady bylo myšleno to období spíše BC a okolo CT.Kdybych myslel ty podivnosti(kroucené,nekroucené zrezlé/zkorodované/ / z doby středověké určitě bych básníka jr.neopomenul ;-)

to my , pane, víme, že berete pana kolegu básníka jr Surmajku jako odborníka, ale gde on má dajakou tabuli cti?? ten by právě zaslůžil být vystaven v galérii elitnej ostatným na obdiv!!!
- to platí i na ostatní znalé borce, krčící se ve stínu NEJ určovatelú...

no já nevím jestli ho vystavovat... když on tak divně kouká... :-D :-D

samo, to je vědomostní i umělecký kukuč, lepší adept tu není!!!

a ještě bych vyzdvihnul tu diplomovou práci básníka jr.ohledně "seřezávače jmelí"neboli Pagáčikovo seřezávací hák na vytahovaní utonulých z náhonu...

:-D :-D :-D

No čtyřicet bodů před absolutní metou, to by byl celkem pešek. A Luke už nachystal sváteční ohňostroj :-D

Přiznám se,taky Tutovku poslední dobou pozoruju,to musí bavit....ale co kolikrát vypotí o:-) o:-),já bych radši držel hubu a nesral se do věcí kterejm nerozumím,ještě chvílu a překope dějiny ČESKÉHO NÁRODA,a nebo zase dostane BAN :-P :-P

Ale už se zlepšuje, občas se i trefí :-D.

:-D :-D :-D Ještě chvíli a je na špici.

Bingo-je tam :-D :-D

To chce panáka, na zdravííí :-D :-D :-D

Dobrý den,
Prosím o radu.Hledám 7 let s detektorem Tesoro Silver Umax a chci to posunout. Cenová relace do 30 000 peněz. Bavím se mincemi a knoflíkama, i válka někdy potěší. Zaujal mě detík XP Deus nebo Minelab Equinox 800. Prosím o vaše názory :-)

Kamarád má Deuse a je spokojený .....ale dal do toho kolem 50 , s různýma cívkama a příslušenstvím , Ten Minilab neznám ale jistě to také dobrý détík a je levný :-)

Co tejon?


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky