Chat Lovců Historie

Chat o určování nálezů a vůbec o všem, co se děje v sekci Lovci Historie.

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na účet, zaregistrujte se.

Gringo je v trestu a v chatu od té doby skoro chcípl pes....
Přátelé admini, nešlo by alespoň trochu přimhouřit oko? :-)

OBI kamaráde, tak já ti ho trochu připomenu. Všichni jsme kreténi, zobáci co umějí hovno, v ničem se nevyznáme a equinox je sračka, marketingová bublina. Wtf, twl, lol. V kostce asi tak. Pořád se Ti stejská? :-D ;-)

Sečteno podtrženo-Kretén prej jsu,zobák taky 40 letej,hovno umím to je jasná věc a už vůbec se v něčem vyznat o:-) o:-)equinox je sračka,to je taky jasný,rotože ho nemám :-D :-DWTF nevíc co ,ty vole jo,lol mě něco říká...už je to lepší Obi?? :-D :-D :-O :-O :-P :-P :-P

No nevím, už mě z toho asi zachvátí deprese :-D :-D :-D

:-D :-D

:-D :-D :-D

Měl i světlé chvilky ;-)

Zdravím tě u dvanáctého dílu DETEKTORINGU (METAL DETECTINGU), tentokrát jsme se vydali hledat na pár políček a můžu říct, že nálezy jsem neočekával až tak dobré, ale velmi mi překvapily. PRAŽSKÝ GROŠ by neměl nikomu z hledaču chybět a tak i mě se již zadařilo pěkného kousku :-) Na hledačkách mě opět doprovázela ivetka a tak ona má zásluhu na videu :-)
https://www.youtube.com/watch?v=G8zUbeLVEYM

Máš,nebo máte to parádní :-) Jednou natočím také otce,jak jezdí na poli a ryje jako červená myš :-D .... Len ta trúba tam na videu chýba, len ta trúba!,by řekl :-D to jako já :-( Super super mooc libí :-)

Díky moc! Moc si takovýchto komentářů ceníme a jsme rádi, že se ti naše videa líbí :-) Já to radši natočím, než vyfotím, nemám tolik času fotit jednotlivě a dávat sem, tak aspoň nějak se můžu pochlubit, navíc mě ty videa velmi baví :-) Tak díky moc a ať se daří!!

Trúba :-D :-D :-D

hotovo, děkujeme za pomoc :-)

Banalita, již je nabito . Díky. o:-) o:-)

Nox je můj čtvrtý detik a nikdy žádný problém.Jsem závislák v dobrém slova smyslu. Dvacet hodin týdně.Spousty kilometrů a krásných zážitků v přírodě a mnoho setkání s dobrými lidmi. Vděčnej za každej nález který se dostane do muzea. Poslední čtyři roky sleduji stránky Lovec pokladu a pokaždé se těším co tu bude nového. Jste skvělí. Všem Vám přeji hodně hezkých chvil s detikem a a´t to pípá.

Prosím o radu.Nabíječka detektoru Equinox 800 po třech cyklech nabíjení přestala nabíjet. Kabely OK.

asi máš nabyto

Zdravím,
má někdo návod jak konzervovat staré dřevo? Jde mi o rukojeť dýky.

Díky za odpovědi.

Nevím no,na netu se nic dohledat nedá,tak jsou to jen úvahy.

Gringo , ty Bejku , cos zase proved ? :-D

Jenom si chceme na pár dní od něj odpočinout :-)

Má blokaci ? Jeden z mála co tady dokázal pobavit

Jo, na to si přišel za těch pár dní co jsi tady?

Gringo se opakovaně naváží do řady lidí. Speciálně si ale všímá především těch, co na LP cokoli dělají. Popravdě máme toho už plné zuby a když si začal brát do huby Janu....., řekl jsem si, snášíme to už dost dlouho.

Gringo je trol, na zprávy nikdy neodpovídá a email je levý, tudíž jakákoli zpráva se vrací. Víc k tomu nemám za adminy co říc.

Občas rozesmál. A co jsem si všiml tak se navážel do tebe. Do Jany vůbec,spíš naopak . Je to tvůj web,můžeš mazat koho chceš kdy chceš . Jen je dobrý mít k tomu důvod,pak to vypada přinejmenším divně

Jsi tady pár dní, a nebo jsi Gringo co jsi tady udělal novou registraci? Protože jinak nechápu o čem tady mluvíš. Navážel se do všech adminů, navíc nikdo nikoho nemazal, má jenom 30 dní ban. Několikrát jsem mu napsal, reakce žádná. Email levý, nefunkční.... co ty na to borče, je to ok?

Mě nevadil. A jestli má nefunkčni mejl tak má,to se může stát každýmu. Jo a nejsem borec ;-)

Asi jsi, jinak si to neumím vysvětlit, když tady hodnotíš něco co jsi nezažil. Reakce plné vulgarit, nebyly tedy na mě, ale na jiné hledače, kteří si si dovolili nesouhlasit s tím co psal. Pomíjím sdílení různých fake news o zátýkání hledačů, které když se ukázaly jako lži, a následně se začali schazovat na někoho jiného. Já jsem s ním zažil opravdu hodně. Přesto jsme ho nesmazali a to ani nyní. Jak velice krátce a trefně napsal Pilot, prostě jsme si už potřebovali odpočinout.

Taky jsem nevěděl že je AŽ takový.V tom případě by se měla rozrůst definice HŘÍŠNÍKŮ.
BANLIST
BLBLIST
TROLLIST :-D :-D :-D :-D

Ale to radši nééé.Někteří by tam byli furt,včetně mě :-P

Já myslím, že to potřeba není, jsme rádi když tam není nikdo. Ono úplně stačí, když se do sebe lidi nenaváží. ;-)

To byla jen recese ;-)

Netušil jsem , že to Gringo až tak vyhrotil .
Každopádně díky za info . ;-)

Seznam hříšníků, kteří zneužívají hlasování o nálezech.A protože nehlasoval,tak to má za trest že nehlasoval :-P :-P

zneužívanie nieje zase taký zločin, že by sa mal takto tvrdo - banánovo trestať.....

https://cs.wikipedia.org/wiki/Sexu%C3%A1ln%C3%AD_skand%C3%A1ly_katolick%C3%BDch_duchovn%C3%ADch

naštiastie je nebo aj hospodin milosrdný ✞

Mě se tato diskuze moc líbila, bylo to jako malá detektivka a něco se i objasnilo........

Jen bych chtěla vědět jak byly ty skutečné sudové plomby vlastně na tom sudu použity-upevněny, když na většině nevidím žádné dírky ani stopy po provázku či drátu ???

Hele to nevím ani nějak nevím jak ten otvor na plnění vypadá ale třeba tady v odkaze po naplnění by se tam jen natlačila nebo naklepla??Ale nevím jen dumám..
https://pixabay.com/cs/sud-pivn%C3%AD-sud-pivo-d%C5%99evo-pivovar-2504270/
https://www.augustinerkeller.de/la-biere/ledelstoff-tiree-du-fut-de-bois/?L=2

no, já vám, přátelé, nevím, ale když to nemá žádnou díru, ani uchycení, tak aby to nějak fungovalo, mělo by to býti snad naklepnuto nad nějakým uzávěrem - i se mi zdá, že někerý ty plomby sou do mírnýho kužele
- nějak tak -

https://img2.hyperinzerce.cz/x-cz/inz/10214/10214934-pivni-sudy-50l-hlinik-4.jpg

i na knofl je to poněkud nevhodný materiál - volovo je těžký a navíc i špiní
- tak sem nakonec musel kapánek studovati, ale opravdu jen "povrchově", něco sem početl na DW a nějak nemám už chuť se tímto zabývati, bo mám z této aféry kolem sudovek pocit, že Lovci sou troubové a že tento Rossyho objev to jen umocňuje.....
- no, ale nazpák k dotazu p. kolegy Tutovky - narozdíl od jednoho nejmenovaného kolegy/?/ uvedu, kde jsem k tomuto zjištění přišel, bo přivlastňovati si cizí moudra, toho se dosti štítím
- tu je odkaz z - jinak moc dobré práce - p. Rossyho, nač ty díry mohly sloužiti

http://www.johnwinter.net/jw/2014/07/the-lead-whirligig/

no, pán grófko - a keby to aj bolo teho soldátika - akože nebolo - tak na gule to isto nemal, lebo jedna tam je akosi naviac


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru