Chat Lovců Historie

Chat o určování nálezů a vůbec o všem, co se děje v sekci Lovci Historie.

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na účet, zaregistrujte se.

Nazdar kluci, dnes jsem se díval na aukru na nabídky od uživatele Somnambull, který draží ve svém profilu přes 340 tolarů s celkovou vyvolávací cenou necelých 8,7 milionu. Zajímavostí je, že na žádnou jeho aukci nikdo nepřihazuje :-D . Co si o tom myslíte?
https://aukro.cz/uzivatel/Somnambull/nabidky?sort=price_DESC

Na kup teď se nepřihazuje ;-)

Kde to vzal??? Jsou pravý??? Prodává i hrst zlaťáků ze 16 tého století. :-/ :-/ :-/

Tak ať prodává když je má
Se ho zeptej kde je vzal :-D

tak mu tam prihod nějakou pětikorunu ;-)

.. třeba na ten pražský půltolar Ferdinanda III. z roku 1645, aby byla cena 249.905,- :-D
Ale stejně mi to hlava nebere, čtvrt mega za jeden tolar. To jsou vážně tak vzácné a je jich tak málo? To se mi moc nezdá, jestli on se nespletl o jednu nulu 8-)

No jo, mám vás rád :-P ;-)

Systém jo? Tak to jo

Ale pod příspěvkem je autor "cobralav" Tak snad někdo objasní a už tu nebudu do toho krafat ;-)

Myšleno příspěvek v diskuzi. Ty jsi admin?

A co jsi psal tam?

Pohanil jsem lokalitu, která v tu chvíli ještě nebyla začerněná v protokolu 8-)

Protokol se smazal, aby tam nebyla a tvůj příspěvek tak logicky musel jit pryč také. ;-)

Ok

Naděláš humbuku a pak napíšeš OK :-O :-D :-D :-P :-P

Dotaz na admina je humbuk? V pracovním procesu nemám čas vypisovat romány. Mára stručně odpovědě, já taky. Máš zapotřebí tady jitřit vášně?

V práci máš makat a né řešit kokotiny.

No jo,tak to se není čemu divit.Nemusí to vědět každej kde to našel.

Umíš číst a dokážeš pochopit jednoduché souvětí? Když to autor uvedl, jak mám vědět, že je to tajné?

U takových věcí je to vždy tajné. Tudíž je třeba majitele a admina upozornit, aby se to dalo pryč. Jinak se tam seběhnou kuny :-)

Tele-však v klidu,jenom jsem ti napsal proč to asi admin smáznul a nemusíš na mě z hurta-já to nesmázl přece...

Děkuji za analýzu. Nemusíš mě uklidňovat. I já jsem pochopil, proč to admin smazal. Ta otázka byla víceméně řečnická, protože mi smazali příspěvek jako nějakému hejtrovi a to mě nasralo. Ač byl dotaz adresován adminovi, má potřebu se k tomu vyjadřovat kde kdo.

Tak teda sory,nikdo ti k tomu nic nepsal tak jsem se ozval.Když víš proč ti to smazali tak proč se ptáš???A když píšeš adminovi tak by bylo dobré napsat JEMU a né sem do chatu aby se ti k tomu nevyjadřoval KDE KDO.A co se týče zviditelňování že ti to smázli,což je důvod proč s to sem dals je marný....tady se maže aji obyčejná diskuze v chatu...vonehdá jsem byl kvůli tomu nasranej JÁ.No a teď TY,taky se mě to nelíbí ale nepoděláš nic.Ale v případě toho depotu se to dá uznat.

Možno preto,že aj prostý uživateľ má v batožině adminskú palicu (hůl). :-D

No hej ;-)

Lokalitu si v protokolu nezačernil.Však ti to Tele jasně píše :-D

No ty aby jses nepřidal Gringouši :-D :-D :-P :-P

No jo no :-D

sorry Tele né, proto už nekrafu. o:-) Ale nic to nemění na tom, že to je super nález i včetně odevzdání ;-) A už mlčím o:-)

Prosím o smazání mého posledního přízpěvku v kat. artefaktu -Plomba mlýnská-z pátku 18.1. v 15,33hod. Děkuji.

Zdarec,
otázka směřuje hlavně na válkaře. Určitě se Vám za ta léta hledání přihodilo, že jste alespoň jednou narazili na starý fotoaparát. Pokud byl fotoaprát dobře uskladněn, třeba v nějaké kovové bedýnce, tak se do něj ani moc nedostala voda. Možná byl v tom fotoaparátu i film a na to směřuje můj dotaz. Zkoušeli jste film z fotoaparátu nějakým způsobem vyvolat?

Díky za odpovědi.

Našli jsme film v plastovém boxíku na ruským lágru.Filmu nic až moc nebylo a plastová nadobka ho chránila před vodou byl trochu zažloutlý tak nějaká vlhkost se tam dostala ale vypadal zachovale ale při pokuse ho rozbalit se film drolil.Ono takový film může být zlatý důl kord neznamých fotek z války.Tohle bylo po tankánech 2.Ukr.frontu jednotkách co šli přes Polsko a Německo což mrzí.Příště bych to nechal asi na odborníky nějakou laboratoř kdyby byla ochotna/schopna za rozumnou zlatku se pokusit ty snímky zachránit.Níkde nezveřejněný fotky z bojišť WWII to je dnesku už fakt vyvažováno zlatem.

To by mě také zajímalo. Mám film z německého lágru:
www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/artefakt-163737/
V klasickém fotolabu mě s tím poslali k šípku. Bylo by super, kdyby někdo dokázal něco podobného zrenovovat a vyvolat. Nevíte prosím někdo o nějaké laboratoři?

A co mistr Lukegoss?Na toho si nikdo nevzpoměl,toho bude mrzet a přitom jeho komenty,rady a zkušenosti obohacují kalog :-) :-) :-) :-D

Master2 pořádně si přečti co jsem psal a třeba ho tam pana MALÉHO najdeš ;-)

Nojo máš pravdu,tak se omlouvám.četl jsem jen letmo.Pokud to jde tak ten koment smaž,pokud ne moje ostuda a poučeni pro příště..

Master, díky za podporu mojej prostej a niekedy aj sprostej osoby, vážím si Tvojich slov, ktoré ma potešily prevelmi, čiže hodně.....
- a nič preboha svetého nemažte, nechť všeci vidia, ako som tuná obľúbený, malo by sa tie slova vrelá aj pochvalná zarámovať do zlatého ráma a zavesiť na zlatý klinec....
- no, stále to čítam dookola a nemožem sa nabažiť....
- ďakujem ješte raz, pán kolega Master!!!
- samosebou díky i panu příteli VELKÉMU, že si v tom výčtu kapacit na mne vzpomenul, no pre istotu to ešte upravím, aby nedošlo k dajakému omylu, čiže nedorozumeniu
- vysvetlivky - Luk = lukegoss /já/ ;-) ;-)

Zdravím, myslím že tutovka je jeden z top určovatelů na této adrese, no a nadávky od jiných lidí mi přijdou dost nemístné a nepřesné. Tento člověk má přínos pro tuto skupinu více jako kde jaký jiný člověk zde. Howgh domluvil sem !!!! :-/ :-P


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru