Detektor kovů Golden Mask GM4PRO a GM4WCL

Nově založené vlákno pro všechny vlastníky nové verze GM4PRO

Návod pro detektor kovů Golden Mask GM4: Návod GM4
Návod pro detektor kovů Golden Mask GM4Pro WD: Návod GM4PRO WD

Testy detektorů kovů Golden Mask GM4: Testy GM4

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 1.4.2014 12:49

Já si myslím že sluchátka nemají vliv na hloubku. Nicméně já mám v plánu pořídit právě normální dráťáky protože ty ws 107 vydrží sotva pár hodin hledačky.

Jen jsem to zaslechl,já mám dvoje sluchátka dráty,tak budu chodit s nimi,místo bezdrátů :-)

Chodim bez sluchatek zcela. Ale kdybych mel volit draty vs bezdraty, je to jasny. V lese bych nechodil sluchatka vubec. A na poli stejne nevydrzim dyl jak dve hodiny, tak by mi dochazeni baterie nevadilo. Dosahy se v zadnym pripade se sluchatky nesnizuji :D Ten, od kohos to slysel, byl asi solidni technologicky dobrodruh :-)

Myslím si že je lepši chodit se sluchátky je to slyšet intenzivněji a citlivěji než z repráčku,a vadilo by mi běhat po lese se štěbetacím detíkem a upozorňovat na sebe,já mám v lese jedno sluchátko sundané,a na poli mám obě nadané :-)

Chodím se sluchátky v podsatě už pořád. Myslím že i když GM ko je slyšet pořádně a problém v tom není se sluchátkami se hledač soustředí více. Navíc nerad ruším okolí. Já jsem tak vždy pro sluchátka :-D

Zdravim mal by som na teba otazocku potreboval by som zystit rozmeri krabice od GM4 PRO chcem si ho zo sebou zobrat letecky do zahranicia a som obmedzeny velkostou batoziny.
Dakujem za pripadnu odpoved

Ahoj, nevím na koho ta otázka byla směrovaná, ale chápu dobře, že potřebuješ rozměry papírové krabice? Ale já bych to spíš zabalila do věcí a poslala v kufru :) krabice Ti zbytečně zabere místo. Jinak rozměry jsou 14x44x56 cm. TAcud

hehe, bylas o pul minutky rychlejsi :) A ja meril na vejsku 13, ale nemeril jsem horni deklik, takze spise 14, ano. :-)

:) no ten centimetr asi nebude hrát roli, ale obávám se, že krabice zabere celý kufr tak nebo tak :)

56 x 44 x 13 cm

S jedním sluchátkem taky slyšíš,ale tak každý to má jinak,Elmaro dobrý zážitek :-D

:-D

Na prasata určitě pozor a zvláště ted.Dnes jsem byl hledat a už jsem viděl že mají mladý.To je pak lepší okolo křoví dávat bacha.Jinak jsou většinou plachý a utečou když člověk trochu zarámusí. :-)

Sluchátka používám pouze za větru.

Ahoj dnes mi přišel gm4pro,nevim jak propojit bezdráty s detikem,sluchatka jsem zapnul i na detiku prepinac;ale nic neslyším :-)

Natěsno.Detektor naplno. Nějak mávej. Jde jen signál. by byl. Zapni je. A sluchátka natěsno k boxu vzadu. Nalep je, dalo by se říct, na box. Přepinač na WS.

děkuji vyzkouším :-)

Nejde mi to,jsem kopyto :-D

Zapni detík,citlivost dej naplno ať furt píská.Vzadu na boxu to přepni,vem sluchátka,dej je k boxu a podrž dýl tlačítko na zapnutí na sluchátkách.

VOLUME doprava! Citlivost DOPRAVA!

už to jde :-)

Díky už to frčí ;-)

Mě po vybalení a složení detík se sluchátky kamarádil hned(už to bylo spárováno) ale když jsem si koupil sluchátka WS 106,tak mi trvalo asi půl hodiny než jsem došel jak na to(návod u sluchátek nebyl).

tak jsem byl dnes v terenu,vse zaple sparovane,jenze jdu hledam a chvilku sluchatka jdou pak zas nic neslysim pak zas jo,byl jsem tak nastvany ze jsem vytahl draty sluchatka,a bezdraty dal do batohu,cim to je co delam spatne?

Se ti sluchátka vypínali a musels je pokaždé zapnout nebo to bylo jakoby vypadával signál?

vypadával signál.

Tak buď je něco na reklamaci(sluchátka nebo vestavěný vysílač) nebo nějaké rušení v okolí na stejné frekvenci.Bych to ještě otestoval jinde.Kdyby se ti vypínali sluchátka a musels je pokaždé zapnout,to je vcelku normální,dělá mi to taky :-/,je to vestavěnej nějakej ochranej obvod či co.Někdy se nevypnou za celou dobu ani jednou a toho třeba 2x za půl hodiny.Naštěstí pro mě sluchátka nejsou důležité a tak to nijak neřeším.

Chci se zeptat, po odladění GB je cívka hrozně citlivá na dotek, větvičky atd. stačí do ní trochu ťuknou a ozve se barevnej signál, v lese a v trávě se dá těžko chodit, je to normální? citlivost od 7 do konce 8. 30 spider
Do teď jsem chodil manuál a v tom je to v klídku.

Možná příliš utaženej kabel - tahá za koncovky? Zkus dotáhnout koncovku u cívky - jen lehce, pokud půjde. A kabel neomotávat na krev.

Utaženej kolem v. tyče?
Zítra si zkusím pohrát s tím kabelem

Ano, kolem tyče. Jednou jsem to vypozoroval taky. Lehce jsem ho uvllnil, aby moc nepladnal a dobry.

tak jsem zkusil něco udělat s tím kabelem, a zdá se že ten na to nemá vliv. A zjistil jsem že když otočím GB do mínusu tak už tolik nereaguje

Na kolikáté hodině máš GB nastavenej?

podle lokality, od jedenácté do jedné

Mívám to stejně.Je taky možnost že je vadnej potenciometr.

To já mívám na našich lokalitách spíše na 9-10, zcela výjimečně na písku vejš.

Může zkusit ubrat a nebo jak se to bude chovat v automatu.

Pokusy o odladění země už jsem dávno vzdal a chodím jenom v automatu. Málokde se mi povedlo detektor odladit tak aby neměl prozvuky. Když už jsem ho odladil, tak jsem stejně nezaznamenal nějaký výrazný rozdíl v hloubce oproti automatu, takže už si šetřím čas a nervy a zapnu a jdu. :-)

Gm4pro jsem chodil cca 1 rok a můžu za sebe říci že s odladěním sem žádný problém nikdy neměl, a určitě při správném odladění je markantní rozdíl v dosahu o proti automatu. Stačí si někde něco hloubš zakopat a uvidíš ten rozdíl.

Já s tím odladěním většinou ani nerýpu,mám to stabilně na 11h a když to trochu zlobí,pootočím k 9 nebo 1h.Občas si s tím pohraju ale to musím mít spider 12",s 9" to prdím a nechám na 11h.Ono stačí v manuálu chytit slabej ale kopatelnej signál a přepnout do automatu a je ticho.

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben