Detektor kovů Golden Mask GM4PRO a GM4WCL

Nově založené vlákno pro všechny vlastníky nové verze GM4PRO

Návod pro detektor kovů Golden Mask GM4: Návod GM4
Návod pro detektor kovů Golden Mask GM4Pro WD: Návod GM4PRO WD

Testy detektorů kovů Golden Mask GM4: Testy GM4

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 1.4.2014 12:49

Zdravím pánové, měl bych dotaz k detektoru Golden Mask GM4PRO 12. Tento detektor jako jediný z Golden Mask nemá sondu spider? nebo je jen chyba v textu? Díky za odpověď.

Čau chlapi, prosil bych o radu, když jdu v manuálu po poli všechno ok, problém nastane když prepnu do auto a detektor reaguje na zem a pořád pípá (jako při odladění půdy, ale je to v auto). Za rady budu moc rád a Dekuju :-)

Ahoj i ja mam problem s pipanim. Detik i civka uz ma hodne nachozeno a posledni dobou se mi detik zblazni a pipa jako blazen a nejde s tim nic udelat. Sem tam s nim vemu lopatku na prozvuk, tim se ztlumi jak zarve a pak nanovo. Takto vydrzi minuty v modu samopal s reakci na pohyb k nebi a jindy jede jako andel. Vnitrnosti ma ciste bez bordelu, tak nevim jestli je to civkou? Chodim s nim par let na starou civku s cervenou zalivkou a tak bych se chtel optat jestli nekdo nema zkusenost s vymenou civky kdy to uklidnilo detekor. Civka nema praskliny tak nvm jestli investovat ..

Dělá to i se spiderkou.

Mno... nepotisel jsi me. Budu muset nekde schrastit sondu na zkousku abych vedel kdo pujde do kremikoveho nebe. Holt koupim novej detik manzelce a uvidime..

Gm4 mi to dělal taky,bylo úplně jedno jakou jsem měl cívku,tak šel...

Chlapi já ji mám a můžu potvrdit že GM4 už se s tou vadou narodila...pořád frflá,kdyby ale najednou ztichla asi bych se zbláznil tichem :-D :-D :-P

Měl jsem GM4 Pro W se sondou 23 2D Spider a detektor štěbetal, nešel odladit, nešlo s tím vůbec hledat. Nasadil jsem stejnou sondu kterou jsem měl na Zeru a byl klid, detektor fungoval tak jak měl. Zajímavé bylo to, že ta uštebětaná sonda z GM4 byla na Zeru klidná, takže jsem sondy jen prohodil ;-)

Me se to zacalo srat postupne a cim dal vic se to zhorsuje. Zkusil sem dnes jeste rozborku a vyfoukal vse dusikem, tak snad bude pristi pole veselejsi. Dik vsem ;-)

Je to asi běžné po pár letech užívání, stejné problémy jsem po pár letech měl já i kamarád. Pošli to do Jílového na rekalibraci a "generálku" - mě to stálo cca 900 Kč i s dopravou a rozhodně to stálo za to. Holt je to stroj a po nějaké době potřebuje seřídit a pospravovat :-)

Zdravím

Konečně jsem se dokopal ke koupi nové sondy, doteď jsem na gm4pro běhal s 30cm sondou. Kdo jí má, ten to zná :) Diskotéka, lehce se otře např. o ostružinu a už hlásí tón, atd. Zvykl jsem si, naposlouchal a byl jsem spokojen, navýsost spokojen.
Když jsem cca před deseti lety začínal hledat, narazil jsem na zajímavé místo, velké asi jako fotbalový stadion, bývalé pole, dnes bukový les.
Běhal jsem tam postupně s ace250, s whitesem, pak další a další detektory, naposledy tam byl bezdrát.
Na toto místo chodím hledat docela intenzivně, domů se vracím max s jedním brokospodkem. Ale chodím tam rád :-D .
Pořídil jsem si menší cívku a vyrazil jsem druhý den na platz. Moje očekávání nebylo absolutně žádné - max hodka v terenu a pak zpátky makat. Na místě jsem odladil a začal hledat kde jsem v minulosti nalezl kus šestikrecaru leopolda. Malá cívka hlásila malý tón, a bílý peníz byl na světě. O kus dál jsem vykopal mrňavý peníz Vladislava. Poté jsem asi o 5 m dál vykopal z 4cm slovy maličký kousek bílého penízu. Raději jsem jel zpátky do práce. :-)
Když to shrnu, jsem s novou cívkou naprosto spokojený. Přijde mi klidnější, přesnější. Sice nemá takové pokrytí jako 30cm sonda, takže místo jednoho máchnutí musíte 2 až 3krát :-D Je to o zvyku.

Za mě tuto sondu naprosto doporučuji. Už se s ní těsím do bahna. :-)

Mám tenhle detektor, musím říct, že naprostá spokojenost než mi praskkl závit vodící tyče, nechápu jak někdo může vyrobit detektor takové chatrné konstrukce.

To můžou vyrobit jen Bulhaři. :-)

Není nad pořádný železo, můj předchozí White něco vydržel.

Jo,stará dobrá Británie ;-) ;-)

Jo, až na to že White's je z Ameriky..

No, on vlastně je z Oregonu, ale mají závod i ve Skotsku ;-)

No chlape asi jsem ůplně blbej...můj detík byl Made in Scotland...do Států docela daleko :-D :-D :-D

Dobrý den, low battery dioda blikne při každém zapnutí a vypnutí detektoru. Občas když ho zapnu tak cívka nereaguje a když dám max Power neslyším threshold. Ale na druhou stranu funguje jinak normálně funguje normálně :D
Nevíte čím by to mohlo být ?

Zdar,pořídil jsem si GM4PRO WD a celý den jsem zkoušel to odrušit podle návodu,nějak to vyladit aby to vydávalo signály bez toho šumu a prskání,kdybych tu agminci neviděl kde jsem ji položil tak v tom prskání bych ji v životě nenašel,chlapi není někdo ze ZNOJMA?kdo má GM4,rád se sejdu a poučím se,Bingob

Ono taky záleží na tom, kde jsi zem ladil. Rozhodně to nemá smysl doma, v zástavbě, u drátů VN, ohradníků, s mobilem v kapse na datech a při dalším jiném rušení.

Hrál jsem s ním na zahradě,vyrazím do polí a zkusím to tam,dík za radu

Mě Gm4 Pro dělal problémy ještě tak 200-300 metrů od vesnice.Hlavně vysílač wifi.

Nejpravděpodobnější je tvůj vlastní telefon. Chce to vypnout minimálně data, ale lepší celý telefon .)

Zdar chlapy,tak dnes jsem to byl vyzkoušet dál od vesnice,telef.vyplý,rýč10m,nikde nic jen jááá,začal jsem ladit dle návodu,no bylo to lepší ale ještě v tom byly nějaké prozvuky,kopl jsem 10 hal. a náprstek,takže to funguje,to chce ještě vychytat mouchy,

Zdar chlape. Hele, možná to chce nějak upřesnit, než jen: "dělal jsem to podle návodu". Většinou totiž, když mi tohle někdo říkal, to nedělal podle návodu :-) Zkus to rozepsat, co jak nakolik atd.

Prý "zdar chlapy" atd.
:-D :-D :-D

Tak přeci bys nechtěl bejt chlap s měkkým? :-)

GB jsem měl v pravo na max,civku položenou na zemi a na PL tak na 8 se ozval zvuk tak jsem pumpoval nahoru a dolu a zárověň jsem GB pomalu do leva ,zvuk jsem ale uplně neodboural,Přepnuto na 18khz,multi ton,diskrimace na 3,AF tak na 7 a PL na 8,co ty nato chlape?zatím

Cívku bys neměl mít na zemi, když ladíš, někdy to dělá bordel. Rozhodně je nutný ji mít mimo dosah jakéhokoli signálu - kovu. Měl bys ladit v jednotónu - je to lepší. Diskriminaci jsem na 18tce chodil těsně pod 2. AF je jedno. PL dle toho, co to dělá. Jak to hraje, máš to moc. A zkus pls odpovídat přímo na můj komentář jako Reagovat - sice rád poradím, ale nechce se mi to vždy hledat. Jak mi odpovíš, tak mi to přijde do zprávy.

Zdar, nemohl by mi někdo poslat návod pro GM4PRO?

Díky. :-)

Ahoj kolegové, mám na vás takový dotaz. Mám Gm4 Pro WD s třicítkou cívkou.. Teď jsem si pořídil 17.. Začínám mít podezření, že mi ta 30 začíná nějak ztrácet výkon.. Dřív, když jsem odlaďoval detík a ground balanc a power level na max., tak mi řval jak kráva, než jsem ho odladil. Teď seluduji , že když ho chci odladit, tak ten projev zvukový je poloviční, nebo mnohdy musím detík vypnout a znovu zapnout, abych vubec reagoval. Když jsem dal 17 tak zase řve jako dřív , než ho odladím. Při hledání se mi zdá, že ta citlivost není co byvala. Nemůže to být třeba i bateriemi, které tam mám už 1,5 roku.. Nemá větší cívka větší odběr? :-) Díky

Zdar. Používáte někdo bezdrátová sluchátka WS107? Já je mám, ale ani za boha je nemůžu nabít, prostě pořád svítí červená, i když nabíjím celý den...Když jsou na nabíječce, tak fungují, ale když je odpojím, tak nic.

Používáš je pořád nebo nějaký čas leželi v krabici??

já jsem koupil detektor z druhé ruky a ta sluchátka ten člověk nepoužíval, takže asi 4 roky ležely nepoužité...rozebrat asi nepůjdou, nevím.

Tak to je jasné.Li-on baterie co je v nich,je po smrti.Věci kam tyto baterie nacpou,se musí používat.Prostě nabíjet a vybíjet.Mě takto při nepoužívání odešli dvoje sluchátka a MP4

Máš pravdu. Vyřešil jsem to šalamounsky, na krk jsem si pověsil power bank a ta sluchátka mám napíchnutá do něj a všechno šlape jak má... ;-)

Já ws 106 k detíku nepoužívám,nechal jsem si udělat externí vysílač a mám je na poslouchání hudby a k filmům.

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben