Detektor kovů LP ZERO a LP ZERO II

Zkušenosti hledačů s detektorem kovů LP ZERO I a LP ZERO II

Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO I: Návod LP ZERO I
Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO II: Návod LP ZERO II

Testy detektoru kovů LP Zero: Testy LP ZERO
Odkaz na stránku s detektory LP ZERO: Detektory Golden Mask na LP

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 3.6.2014 23:17

Hahaha toz je nas vic nastesti tak si aspon nemuzem pripadat blbe je to normalni ale rika se ze po 50 je nova miza ja to teda mam asi opozdeny :-P :-P

:-D :-D :-D No já si na tu mízu teda eště chvilečku počkám ,když čekáš aj ty o:-) :-D :-D

Tak neurolog mi rekl ze kostru mam jak 60 lety chlap zničenou mozna to bude mit spojitost a nejhorsi natom je ze i svaly sou fuc jak 7 měsíců marodim radsi bych bral tu chlapskou nemoc rymecku nez obratle byl bych v práci uz ani nevim co je výplata a to sem osvc takže nemocenska almuzna nemit na komore uz bych mel v Kroměříži nataženou ruku nekde na náměstí tam ta miza urcite nebude :-P :-P

Jeden z důvodů ,proč sem s osvč šlahnul a našel si zaměstnání. Dva roky doma bez peněz na marodce byl očistec :,-(

Presne to ted zazivam taky hlavně jak říkají ze chodime schválně marodit za 4 klacky na měsíc a to si 20 let pkatim vic než mam ted nane kašlu a budu co musim tak se uzdrav vim co je rymecka kdyz je to natvdo clovek sotva chodi :-P :-P

Jo díky , dej se taky do cajku ;-)

Ahoj chlapi hromský ! Moc vám oběma přeji brzké uzdravení, rýmičku mi vždy pomohla vyléčit vlhká dírka mojí staré, vykopaná ani v případě, že by tam byl tolar. Co se týká peněz za marodění, tak si představte, že vám, až půjdete do důchodu, v případě dožití se, odečtou všechny ty dny a měsíce co jste se doma váleli s rýmou a ještě vám vynadaj, co po nich chcete, když jste si platili tak málo. o:-) :,-( :-/ Jó podnikat, to se fakt vyplatí !!! Tak vstávat a cvičit ! Protože, zítra zase bude ráno ! Hóóódně zdraví a úspěšný lov ! ;-)

:-D :-D :-D :-D Jo ty umíš chlape zvednout náladu a optimismus :-/ :-D :-D :-D :-D ;-)

joeblacku, fakt mě to mrzí, ale to je realita, tedy skutečnost, fakt si nevymýšlam. Seděla tam pizda až to hvízdá, pr.el asi metr širokou, ta mi to vysvětlila velmi rychle a když nejsu hňedočech, že mám nárok akorát držet klapajznu. A bylo vymalováno ! Žil jsi za svý doteď, tož sa postaraj zaséj, že seš starej mňa nezajímá, makals doteď, makej dál, takový důchodci jsou taky dobrý. :-P

Ale jo , já vím ;-) Tož si na starý kolena našetřím něco zlaťáků a agček , pár barelů mědi a mosadzi , abych si mohl ten důchod dovolit :-D

Tož na to bych nespoléhal, byl jsem do šrotu dát měděné trubky a chladič z lednice, že prý to neberou, je to nebezpečný odpad a ať to dám do sběrného dvora ! Tož to mňa tak nas. štvali, že jsem jim řekl ať mi políbijou to hnědé kolečko dole vzadu, došél jsem jinam a bylo. Poslali mi to na účet a fertig. Hňupa potkáš všude. Jdu tam všehovšudy jedenkrát za 5 let a náraz na blba byl tak silný, že mi málem vyskočila hercna ze zad. :,-( o:-) :-D

Mám sběrnu naštěstí , kde berou všechno . Aj celý ledničky a bojlery .Sice z kecama , ale stejně vezmou . Vozím to tam při úklidu obce , bo v elektroodpadu to zase na půl rozebraný od lidí taky nechcou . Cena zatím hezká aj u obyč plechu , když dávají přes třo kačky . Teď sem tam vezl aviu oškubané střechy a tuna se nasbírala , tož super ;-)

Diky diky a co se tyka ze malo platime je tak nastaveny ze abych mel 60procent platu na nemocenske musel bych davat skoro vse co za mesic vydělám zaměstnanci to zas plati firma a na duchod si platim zvlášť no ale je fakt zarážející jak to vse nastavili kdybych cely zivot nemakal a bral podporu budu na tom lip nez ted vse z průměru nakonec zjistíš ze v tomhle za komančů byla jistota a to je nesnáším v určitých případech co dělali neco precejen meli dobre :-P

Jo makat musíš na nefachčenka a na důchod si šetřit zvlášť . Ináč budeš každé den chodit po polu a hledat radlice , aby si měl na skývu chleba :-D

Začnu brát ty podkovy :-P :-P

:-D :-D :-D

Jerry68, ty určitě ber, jsou totiž po vyčištění krásné a když tě přestanou bavit, ve šrotě je vezmou na tutovku. Předtím je dobré se optat kamarádů, jestli nejeví zájem. Téměř každá je něčím jiná, mimálně velikostí. Hlavně se dej do kopy, ať jsou přírůstky. ;-) :-D

Asi mas pravdu nektere sou i ted v dobrem stavu a ty co sem nechal na poli u betonovem sloupku pudu vzit nejak mi to vrta v hlave ze sem je nevzal jeste se budu muset je rozeznat podle stari jo a to zdravy tak to mi zustane spis se to pry bude zhorsovat vekem ted se mi nedari nic kloudneho najit co by stalo zato sami hellery socky knofle a to sem davat nechci je toho jak maku jak bude neco acht dam jinak dik :-P

Jo pipnout si ale du sic opatrne pac sem zerouse vymenil za reachera a ten mi chysta nalezy trochu hluboko coz ted neni ono nejhorsi ze vetsinou podkovy krasne zni a kostra :-P

No já ho vyměnil už taky a občas lituji :-D ;-)

Ahoj dnes mi přišel tento détík a mám dotaz když dám do nabíječky svítí červeně a cca po dvou hodinách nabíjení se rozsvítí modře, ale v manuálu je že při plném nabití má svítit zeleně :-) děkuji za odpovědi :-)

starší manuál :-) mě nabíječka svítí zeleně , tobě modře :-) si to škrtni a přepiš na modrou :-D :-D

Dikes :-D

Je to tak, modré světlo = nabito . Stará nabíječka signalizuje nabití zeleně ;-)

Dikes :-)

Ahoj prosím Zeraře 23 o radu.Mam zero 23 krátce,doteď jsem měl garetta 250 a chtěl jsem se posunout dál.Jsem mincař a chodím pole,les jen když napole nejde chodit.A teď k věci. Na poli na doporučený nastavení 8citlivost a 2 diskr.mě v 15cm soc.koruna hlásí pěkně ale ve 20cm ticho jen sem tam zvuček.Hlásí se až když dám citlivost skoro na10 a to prahovej tón už je silnně slyšet.Ve 25cm se mince nehlásí vůbec ani když je naplno citlivost 10.Toto jsem testoval na dvou polích V lese tam dopadl test lépe 1kačka se hlásila i v 25 cm citlivost mezi 9a10.Ve 30cm ani náhodou! Poděl te se o své zkušenosti se Zerem23 jak to máte vy :-)Díky za příspěvky Jarda

nějaký divný kus , na devítce už bys pomalu neměl normálně slyšet , to musel být už dávno štěbetat jak vrabec na plotě . To máš nový a nebo z druhý ruky ?

To Joeblak je kupovanej před čtyřmy měsíci a tudíš ještě v záruce,mám ho z druhé ruky. To štěbetání je opravdu velké ale jedině takhle vyšťavenej minci hlásí.Nevim co mám dělat?

Já chodil teda s třicítkou , Možná v tom je ten rozdíl, protože ta problém s hloubkou opravdu neměla . Tohle by bylo nejlepší vyzkoušet s jinou cívkou , ale šťavit to na dorazy je k ničemu , pohoda z hledání se zerem je pak o ničem. Detík bude podle mě v cajku . Záleží taky jak to testuješ. Vykopat díru a minci zahrnout může bát hodně ošidné a klamavé . Musel by sis udělat spíš stabilní poligon bo načechraná hlína hodně klame oproti okolní pevné ;-) Záleží , jak funguje v terénu a jak hluboko to dosáhne při nálezech mincí tam ;-)

Ahoj Jardyss. Se Zero 23 jsem permanentně chodil pár měsíců a žádný tebou zmíněný problém jsem neměl. Sonda 23 šla slušně do hloubky, tady jsem znatelný rozdíl mezi sondou 23 a 30 nezaznamenal. Nastavení citlivosti 8, diskriminace 1,5 - 2 a dost jsem si chrochtal, ta 23 moc pěkně zobala.
Pokud máš možnost vyzkoušet jinou cívku, tak to určitě zkus. Nebo ještě lépe .... detík pošli chlapům do servisu ke kontrole, to bych viděl jako nejlepší volbu ať určitě víš že je v pořádku a nežerou tě pochybnosti ;-)

Mach1 máš pravdu nejlepší bude detík poslat chlapům do servisu a bude jasno.Nejdříve bych chtěl porovnat s jinou 23.jsem z Chrudimi tak kdyby někdo zero23 v okolí vlastnil a byl ochotný a dal vědět tak po domluvě přijedu na krátkej testík. Díky za ochotu. Joeblack a Mach1 díky za Váš názor Jarda.

Zdar, třiadvacítku Ti pučim, otestuješ si u mě na polygonu co chceš, vem si cíle na test, který potřebuješ, jinak cíle na test mám, to nebude problém.

Dobra, tak kam mám dorazit? A kdy?

Semhle. http://www.detektory-vychodni-cechy.cz/kontakt/
Stačí říct. A klapne to.

Ahoj, někdo z Královehradeckého kraje kdo by měl doma zero 30?

Ahoj, mám... :-)

jaký je váš názor na cívku 30/ 2D spider je tak dobra jak se píše

tož rozhodně lepší než ta malá , ale záleží v čem chodíš a co hledáš 8-)

Malá 23 cívka je určená spíše do lesa, vysoké trávy nebo na bordelem zaneřáděné pole kde 23 lépe separuje. Nicméně mě se s ní chodilo lépe (na Zeru + GM4 Pro) a když když je potřeba se více ohánět díky menšímu záběru prostoru. Cívka 23 je taková hbitá gazela ;-) :-)

oprava: i když je potřeba se více ohánět.. ;-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben