Lahve a lahvičky ze z té naší matičky

Zdravím obec hledačskou. Chtěl bych vás poprosit zda se mezi vámi nenachází nějaký odborník přes lahvičky ze smeťáků. Potřeboval bych s něčím poradit a hlavně co se týče čištění.
(Prosil bych i kontakt)

Předem díky LovecArtefaktu :-)

mi se osvědčil louh...

Poradila bych pouze mýdlovou vodu, ne jar a trošku kuchyňské soli. Opatrně nechat odmočit a vnitřek lahvičky nasypat trochu suché rýže, mydlinkovou vodu sůl a protřepávat až do vyčištění. I když se to nezdá, sklo stárne a hodně drastickými metodami se může ůplně zničit. Ale je to na vás co si vyberete.

Poradila bych pouze mýdlovou vodu, ne jar a trošku kuchyňské soli. Opatrně nechat odmočit a vnitřek lahvičky nasypat trochu suché rýže, mydlinkovou vodu sůl a protřepávat až do vyčištění. I když se to nezdá, sklo stárne a hodně drastickými metodami se může ůplně zničit. Ale je to na vás co si vyberete.

Jj, taky používám louh a zatím jsem na nic lepšího nepřišel :-)

Louh je OK-jak píšou kolegové-jinak jsem rozjel stránky www.starelahve.cz, jsou tam i lahvičky,tzv.lékovky

Louh je OK-jak píšou kolegové-jinak jsem rozjel stránky www.starelahve.cz, jsou tam i lahvičky,tzv.lékovky

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben