Mistr Hledač 2010

místo pro zážitky a vzpomínky na Mistra Hledače 2010 :-D ;-)

In der Kategorie Jäger der Geschichte, der Erkenntnisse und der Entschlossenheit, Erstellt von -momino- 4.9.2010 23:33

Mně osobně se letošní mistr hledač moc a moc líbil a už se těším na příští rok.... :-D :-D ;-) ;-) ;-)Rád bych poděkoval organizátorům za vzornou přípravu!!!! Opravdu velice pěkná akce.Už aby tu byl Mistr Hledač 2011 :-P :-P

jojo bylo to super, sice moje letošní výkony v soutěži nebyly nic moc, ale do příště se zlepším :-D

jo a momino, pošli už konečně nějakej příspěvek, ať můžeš do secretu :-D

jo jo,něco sesmolim..... ;-)

Bylo to fajn a už se těším na přesrok.

Čau Fáňo tady máš můj mail. dora2@email.cz

Čau Fáňo tady máš můj mail. dora2@email.cz

ahoj chlape já se taky těšim na příští rok,akorát se budu muset v pití trochu krotit at z toho taky něco mám,soutěže atd ještě celou sobotu jsem prospal a na kachny jsem nebyl schopen jít jelikož jsem byl jak kdyby mě někdo bacil palící pozdravuj Polsko,doru atd a někdy se sejdem na hledaní ale to se domluvíme.zatim čest at se daří.PICCASO

Tak výsledky jsou na webu. Těším se na všechny příští rok. Teď se ale ještě tak trochu dávám dohromady :-D

Čau kluci. Bylo to fakt fajn,jsme super parta Fanynek,Pavol,Piccaso a samozřejmě justiční ochranka. ;-) a.t.d.
To Piccaso něco máme domluvený s Libercem ,Klucí přijedou sem. Tak vyrazíme na pole než to zapadne :-O
Dohodnem se na e-mailu. dora2@email.cz

Jóó Toník je ve formě :-D

Naprosto skvělá akce! Byl jsem jako začátečník na setkání hledačů poprvé a určitě ne naposledy, bezva lidi. Díky moc všem organizátorům, kteří do toho dali hromadu svého času a práce. Nemělo to chybu! :-) :-) :-)

ahoj jasně počítám s tom až přijedou dej vědět a určitě někam vyrazíme jo jinak co domluvenýho doufám že jsem nic nesliboval nebo mi to připomen já měl uplný okno ještě v sobotu večer.na kachnách jsem nebyl a justičce jsem pochroumal i když nechtíc ruku.tak nevim já tu pekelnou vodu neměl pít.no ale jak píšeš když je dobrá parta tak jsem to musel zapít néééééé.meil mě nefunguje tak ti dám kontakt na tel nebo se budem domluvat tady.606/593 444.zatim čest joooo a toník má formu udělal jsi nás jak malý kluky no ale já jsem to viděl dvakrát takže příští rok to snad bude lepší.zatim se měj

Nazdar chlapi v pátek razím tam k vám.Tak by jsme mohli někam o víkendu vyrazit .dejte vědět. zatím ahoj ;-) ;-)

ahoj jasně někam vyrazíme ale nevim kam.na dw už mě serou jak se do tebe pustily co.to je důvod proč tam nic neposílám tak dej vědět v sobotu můžu v neděli ne jelikož jdu na střelnici provětrat brokárnu.tak tady někde v okolí.Pacov atd kontakt na mě 606/593 444.zdraví Piccaso/ahoj/

Jednou bych šel taky :-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben