olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von komar85 6.11.2010 12:42

Tak to piš na PC a pak to vytiskni,to třes ruky nikdo nepozná :-P ;-)

seksiv somlmze to kloliktát úo sobš neočtu-
srru nato uř to mepčepisuhu fneska :,-(tose dakr nedá :,-( :-O
fakr faktnedýnedá dbes komec

Vojničův rukopis :-D :-D

se mi asi někdo vloupal na účet bo co to je o:-) :,-( :-D :-D
To byla gorila a ne opica :-/ ;-)

Tos napsal ve slivovicovém nářečí ? Málem jsem si stříknul do tryka ! :-D :-D :-D :-D

Zase zlitej jak dobytek o:-)

to byl slivo pivo hruško víno slang o:-) ;-) :-D

Blekošu , normálně jsem si vybavil toto : :-D :-D :-D

https://www.youtube.com/watch?v=jzxmGxrWdNQ

https://youtu.be/uZenXwuB_B4

mi tam postavit ty dva půllitry limonády , tak mě nahání zásahovka po celé dědině 8-) :-D :-D ;-)

Jo to je hodně reálně blízko sem tam o:-) :-D :-D ;-)

Heh, dokonale jsem si to teď přehrál, máš talent :-)

of tebesi pocvaly vížím ;-)

:-P :-P :-P

o:-) :-P :-P :-D :-D ;-)

dneska česky - Od tebe si pochvaly vážím 8-) ;-)

Já ti rozuměl i za střízliva. Jak se jednou naučíš psát ožralej, umíš číst i střízlivej :-D A díky. Cením si toho.

Jo včera mi to lehce uniklo z kontroly a nebo asi blbá konstelace o:-) :-D ;-)
sem rád , že mi rozumíš .Až si s tebou přiťuknu , tak se pořád domluvíme ;-) :-D

Na to se moc těším :-D

8-) ;-)

A ještě jeden :-D
Manželé leží spolu v posteli a muž má hroznou chuť na sex. Přitulí se ke své ženě, ale ta ho však odmítne slovy: Dnes ne, já jdu zítra ke gynekologovi a on by to poznal. Tak se muž stáhne, leží a přemýšlí. Ale po chvíli se znovu přitulí: A k zubaři jdeš zítra taky?

Muž a žena, kteří se nikdy předtím neviděli, se setkají v jednom kupé lůžkového vozu. Po prvotních rozpacích se dohodnou, že žena bude spát na horním lužku a muž na tom spodním. Uprostřed noci se žena vzbudí a budí muže: "Prosím vás, promiňte, že otravuji. Mohl byste jít požádat průvodčího, jestli by neměl nějakou deku navíc?" Muž povídá s leskem v očích: "Mám lepší nápad. Co si zahrát na to že jsme manželé." Žena se usměje: "No, vlastne proč ne." A muž: "Dobře, tak neotravuj a jdi se zeptat sama."

ze života :-D :-D

Dobré ;-)

:-D :-D :-D

Manžel odjede manželce na služební cestu. Ona si hned pozve milence a jdou se do koupelny vykoupat. On povídá: "Umejeme ručičky, prsíčka, bříško, zadeček." Mezitím se manžel vrátí domů a slyší je v té koupelně, tak jde do ložnice a vyleze si na skříň. Oni mezitím vylezou z koupelny, a jdou do té ložnice. A milenec povídá: "Tak se kouknem jak jsme to pěkně umyli, no tak ručičky ty jsme pěkně umyli, prsíčka ty taky, bříško to taky ale ten zadeček ten jsme nějak zanedbali," a ona mu povídá: "Tak se koukni na skříň a posereš se taky."

Mi loni taky moc nechybělo, když sem byl v chatce v Příkazech málem načapán a při úprku před strašným kamioňákem mi nešlo otevřít okýnko od domečku , bo ten debyl je udělal na posuv místo pantů :,-( :-D :-D

Tak co Joe,jak to dnes šlo ???

Super procházka pár kiláků v nohách , naštěstí bez pádů i když občas moc v tom bordelu lesním nechybělo , pár máchanců v rukách , hezky ofouklí větrem , ošlehaní haluzím a sněhem , no a pár knoflíků ,minciček, bordýlků ,pekařovo pečetítko , ag šestikrejcar , divnej mrtvej srnec , pokec s Marťasem , kterej si taky našel pár koleček a hezkej žeton - takže spokojenost 8-) ;-) Teď si dám po obědě lahváča a zdřímnu si , než se vrátí Peggy s malou a budu mít po relaxaci ;-) :-D

Tak to byla plodná procházka,doufám,že dáš fotky do klubu ;-)

jak to trochu očistím,. Naházel sem to do oliváče ;-) Ale jo pak to do klubu hodím aj z tatovýma nálezama z týdne ;-)

Tak máš co dohánět !!! :-D ;-)

Jo to mám o:-) :-D :-D ;-)
No teď mě spíš sere aj tata , bo je už v důchodu a konečně ho přešlo aj to ,,bez práce nevydržím" a chodí si teď skoro každej den hledat :-/ :,-( :,-( :,-(
Až se dočkám důchodu já , tak budu hledat maximálně sám sebe ,díky tomu němcovi :,-(

Tak tatovi musíš vymyslet nějakou práci a pokud bude odmlouvat tak mu zabav detektor a dej mu do ruky pilu a sekeru a pak může vyrazit do lesa ;-)

Pyrdo, jak to šlo se strojem?

To bych už neudělal - to s tou prací . Dycky to byl ,,magor " co nevydržel nedělat a ještě hůř nevydržel vidět někoho nedělat o:-) :-D :-D
By ztrhal celé svět prácou ,ale je fakt, že ještě teď ho chlapi volají na stavbu . Bévalé šéf mu před měsícem volal, že mu stačí , když bude na stavbě dozorovat a naučí ty mladý makat , že pré mu koupí i křesílko na kolečkách :-D :-D :-D

Pyrda má novou mašinku ?? jakou jakou ??? honem říct :-D :-D

a další v řadě :-) něco na něm asi bude :-D :-D

hlavně mi vyhovuje jeho váha :) po úraze jsem vděčný za každé gram

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben