Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

In der Kategorie Detektoren - unsortiert, Erstellt von Elmara 22.10.2012 19:04

Asi místo olítaný bazarovky bych mrknul na Zero II nebo GM4WCL ;-)

Jop, díval jsem na na novou GM4 :-) , zajímavý. Uvidíme..

Ahoj všem. Koupím cívku 22 na xp DEUS 2.

Prodám Whites MXT all pro s ultimate cívkou, plecháč má oděrky úměrné stáří, ale funguje bez problémů, cenu bych si představoval 7000 kč , v případě zájmu stačí sz :-)

Ahoj všem. Prodám univerzální bezdrátový set pro přenos audiosignálu MD Link Ultrafast.
Byl kupovaný v 05/2023 tu na LP, takže ještě skoro 1,5 roku v záruce.
Používal jsem ho k Minelab Manticore, fungoval bez problémů.
Prodávám ho proto, že jsem pořídil Minelab bezdrátový set přímo pro Manticore (WM09), takže už ho nepotřebuji.
Cena 1.500,- Kč je včetně poslání přes zásilkovnu. Platba předem na účet, na dobírku nezasílám.

Prodáno.

Prodám Minelab Equinox 900 jako nový kupovaný zde na LP 10/10 2023

SZ

rezervace do 30.01.2024

Prodáno / koupeno.

Ahoj jen zkouším jestli by někdo neměl zájem o Vanqishe 440, starý asi dva roky, ne moc chozený, Jen detík, krytka na cívce, krytka na jednotce. Nabíjecí baterie i s nabíječkou. Představa cca 6600,-. Psát prosím přes soukromou zprávu. ;-) :-)

Ahoj prodám cívku Nel Big 43x38 k Makro Racer. Cena 2000. Email Ondracekd@seznam.cz

Zdravím, prodám cívku Mars Goliaf pro Golden Mask 18 kHz. Téměř nová. Cena dohodou. 777 956 041

Zdravím , nabízím k prodeji bezdrátový modul k detektoru Mars Gaus (nikdy nebyl použitý) , také nabízím kabelová sluchátka které jsou v balení s detektorem Mars Gaus taky nikdy nepoužita , Cena dohodou , nebráním se i nějaké výměně , hodila by se mi např. sniperka na Gause .

Predám CTX3030 cena 1200€.

Ahoj jak je stary a co vse k tomu mate Dekuji

Ahoj. Je plne funkčný. Mám ho asi 7 rokov. Mám tam základnú sondou a novú hlavnú baterku. Predávam ho kvôli tomu že mám problémy s ramenom. Inak stroj môžem odporučiť je vynikajúci.

Dekuji za zpravu co k tomu detiku jeste nabizite za 1200 €

Je tam základná cievka plus bezdrôtové slúchadlá. Dohode sa nebráním.

Dobry den jak to vypada orig Krabice nabijecka doklad o koupi

Dobry den prodam kazetu na artefakty drevena se 2 platy vel 25cmx45c cena dohodou v zachovalem stavu Foto poslu

Žiaľ krabicu už nemám. Okrem toho všetko. Nabíjačka+ nabíjačka do auta.

Prodám Vanquish 540 s cívkou V10, origo krabice, návod, nabíječka a kryt jednotky. Detektor plně funkční.
7900,-Kč - pište do obálky (SZ)
Okres Blansko

Prodáno

Zdravím. Prodam Nox600 včetně Coiltek 10x5 s celokarbonovou tyčí (o znatelnych 100g lehčí). Dále k tomu jsou bezdrátová a dratova sluchátka. Nalepena folie v Češtině na displeji. Ochranný obal na jednotku. A konečně Nokta dohledavacka s pouzdrem a nahradnim krytem. Praha. Pište do soukrome zprávy. Cena cca 14.000Kč.

Snížená cena za komplet 12.000kc ;-)

Prodám sluchátka Minelab ML 105.
Nepoužitá, není to samostatný nákup, ale zbyly mi k Manticore (nákup 05/2023).
Cena 2.500,- včetně poslání zásilkovnou.

Ahoj, prodám EQ800 - bez záruky, vše funguje jak má. v setu základní cívka, + hloubková cívka, bezdrátový modul + bezdrát sluchátka, nabíječka + kabely. Na konci roku 23 osazen na novou teleskopickou konstrukci V2. Foto a více info na o.pete@seznam.cz nebo sz. Díkes

Prodam novou sondu pro Nokta Makro Simplex+ rozmer 24x13 cm 2D. Nikdy nebyla v terenu, cena 1900kc.
Pripadne foto a info na kouba.m@centrum.cz

Ahoj,prodám XP deus ORX s cívkou X 35 a sluchátky WS I zakoupeno 9.11.22 Záruční doba ještě rok a půl. Stav nového detektoru. Krabice faktury, návody.Přidám kryt jednotky zdarma,kryt jednotky na ruku zdarma.Osobní předání Praha nebo Praha západ směr Kladno. Pište do obálky SZ. Cena dohodou jistá.

Ahoj prodám equinox 900 v perfektním stavu s kompletním vybavením sonda 6+11, detektor je v záruce veškeré info sz cena 24000

Predám sondy pre dekektor MINELAB Equinox a X-Terra PRO: 15x12 2D a 6 2D

Predám sondy pre dekektor MINELAB Equinox a X-Terra PRO: 15x12 2D - 150€
6 2D - 100€

Predam sondy kompalibilné s detektorom MINELAB E-trac safari explorer:
Detech Excelerator 6” - 50€
Detech S.E.F. 18x15 - 100€
COILTEK MANUFACTURING 10” - 80€
Detech WSS 15”x8” - 90€


Predám sondy kompatibilné s detektorom XP Deus:
Deus XP 28cm - 110€
Deus XP 22,5 cm - 100€
HF Coil 22 cm - 100€

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben