Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

In der Kategorie Detektoren - unsortiert, Erstellt von Elmara 22.10.2012 19:04

Prodám Tesoro Cortés , základní cívka, cívka Ultimate 33cm , vše funkční cena 17000.- (střední Čechy) mail: hubeny4@seznam.cz

Ahoj koupím sluchátka Koss UR 30 jen v perfektním stavu a za rozumnou cenu nabítněte stačí sms na t. 777202736 díky.

Po mnoha létech jsem si musel zkusit, jak Minelab pokročil:) Testoval jsem multiton a prospecting a jeho využitelnosti na výzkumech. Nebylo to špatné, pořád mám neodbytný pocit, že bych to měl doma mít:) Počkám, jestli to časem ještě trochu nevytuní - myslím, že potenciál k dalšímu vývoji Australáci mají a navíc je tu stálá konkurence mnoha značek. Momentálně řeším problém se specifickými dohledávkami, kde potřebujeme jít co nejvíc hluboko a prakticky v all metalu...

Zdarec borci,prodám teleskop fiskars. Rýč je kupovaný letos,venku jsem ho měl asi 10x. Cena 700kč. Kontakt SZ

...prodám nebo vyměním Tesoro Tejon půl rok po záruce s cívkou 8x10" a instrukt.DVD".Přidám sekeromotyku+skládací lopatku s pouzdrem na opasek.Cena cca 10 500,- nebo vyměním za C.SCOPE6MXi příp. Minelab Terru 705 s cívkou nejlíp 18,75kHz poštovný platím - ju"" !!?

Ahoj ještě je tvá nabídka aktuální?

Prodám Noktu velox one se základní cívkou a dobíjecím akumulátorem. Kupovaná na Lovci. Stav dobrý, upravený výstup na velký jack ke sluchátkům 8-) Stáří necelé dva roky.

Cena dohodou.

stále aktuální

Prodam maskacovy komplet vzor 95 č.a. na postavu 180-190 cm. Kalhoty obvod pasu max.90cm,letni bluza z tenci latky,potom klasicka bluza z hrubsiho materialu a na zaver kongo.Cena 1.500,-Kč za vse.Piste na email: salewa@email.cz

PRODANO ;-)

Prodám cívku Nel Tornádo na Garrett GTI za 1200 a koupím shaft, nebo nefunkční deteektor ;-)

Zdarec,kdyby někdo chtěl mám doma nevyužitou cívku 30cm SPIDER pro GOLDEN MASK 18khz.
Více do SZ ;-)

Ještě jsem zapoměl, cívka je kupovaná koncem května tady na LP,má kryt a skoro vůbec není chozená, dohromady max 20hodin...

Prodám TEKNETICS eurotek pro 2D. V dobrém stavu, za 5 000kč.
Kupovaný 23.9. 2013

Prodám TEKNETICS eurotek pro 2D. V dobrém stavu, za 5 000kč.
Kupovaný 23.9. 2013

Prodám garrett ace 150 se základní cívkou a novou cívkou S.E.F. 30x25cm. Detektor rok chozený, cívka asi třikrát. Plně funční. Kupní cena 7045,-. Prodejní 5500,-Kč. Při rychlém jednání možná sleva.

Dobrý den měl bych zájem o cívku S.E.F. 30x25cm.

Koupím dohledávačku Vibra Tector 730

Prodáno

Koupím levně cívku na Garrett Ace 250.

Zdravím. Nemá někdo zájem o Acublok pro E Trac. Včetně nabíječky samozřejmě. bob.67@seznam.cz

Zdravím...má někdo zkušenosti s opravou káblíku těsně u cívky na GARRETT ace?
Po zapnutí to pořád bimbá.

Jojo,můj případ.

Jojo,můj případ.

prodam garrett 250 5 mesicu stary jedna se o hloubkovi set, vse je jak s prodejny mala civka + velka SEF od detechu, jedna se o komplet baleni koupene zde , pridam sluchatka garrett mozno regulovat hlasitost info petrbaratmore@seznam.cz

Koupím slušný detektor na mince do 14tkč. Požadavky: vyšší frekvence, digitál, dobré odladění železa, s dobrou cívkou. Např. Tesoro Cortés, MINELAB X-TERRA 705, aj. nabídněte. Díky
arcanium@centrum.cz

Co Nokta Velox one ? ;-)

Ne, díky, ale chtěl jsem digitál, už jsem si koupit předváděčku s plnou zárukou X-Terra 705 + NELku za dobrou cenu přímo od Lovců.

Ahoj koupím sondu LP ZERO sonda 30 cm 2D Spider.
Jestli někdo má a prodá tak prosím na pište na zanino@seznam.cz
Předem moc děkuji Jan Benedík ;-)

Prodám cívku Minelab X-TERRA 7.5kHz 26cm 2D, naprosto nová s krytem, záruka 3r. Cena 3000,-, při rychlém jednání sleva. Možno poslat poštou. Díky T.

Prodám 14 měsíců starý detektor Minelab E-TRAC s ultimate a základní sondou, sluchátky KOSS UR30, kryty sond, kryt proti dešti - PC 36.5tis, nyní 25tis. Dále 17 měs. starý garret PRO POINTER PC 3600,- nyní 1700,-. Postroj na nošení detektoru Minelab PRO SWING 45 - PC 2750, nyní 1300,-.
Nebo vše komplet za 26.500,-.
Vše funkční, důvod prodeje CTX. Nejlépe osobní předání.

http://ostatni.bazos.cz/inzerat/37629897/Prodam-Minelab-E-trac-Ultimate-Garret-Propointer.php

je to pryč - komplet

kurna to byla rychlovka, chtel jsem tu vestu na noseni ctx, mno tak nic :-P

prodám detektor Minelab Safari - základní cívka + separační cívka Coiltek Joey 25 x 12 + S.E.F. Ultimate 33 cm dva roky staré + dohledávačka Pro Find 25 - 1 rok stará - vše za 29 500 kč - ve velmi dobrém stavu - důvod - přezbrojení -pokud možno osobní převzetí - Brno- při korektním jednání možná domluva

....sleva prodám Tesoro Tejona půl roku po záruce ktomu instrukt. DVD plus vytičtěný český manuál sekero motiku a skládací lopatku s plastovým pouzdrem na opasek. Proč? příznám se, že nějak jsem přecenil svoje schopnosti a nejde mě naladit jak by měl aby nebral každoupivní zátku.Chcu jít do C.SCOPA6 nebo Minelab X-TERRA 705.Pokud by byla platba předem na účet"" ((férovka))) /// mám rozjednanenýho c.scope z bazošu ""/// tak poštovný hradím tel.: 731 228 758 nebo mail cerny.jindra1@seznam.cz ;-)

Měl bych zájem o nějaký použitý detík vhodný pro začátečníka.

cena Tesoro Tejona 10 tis.

Prodám Tesoro Cortés se základní cívkou, plně funkční. Nejlépe osobní předání s vyzkoušením Liberecko. Cena tak +- 12000.-, rychlé jednání dohoda, případně bych vyměnil za Tesoro Tejon. Diky

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben