Prosím o radu

Dnes jsem šel jako každý den na malou loučku za barákem. Nic jsem nenašel, teda krom "kamenu číslo 2" :-) vypadá to podezdřele. :-P Koukněte se prosím ;-)

Odkaz: http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=919a1c6335b684f1911f988f40f5416b

In der Kategorie Jäger der Geschichte, der Erkenntnisse und der Entschlossenheit, Erstellt von jajumbo 13.8.2010 17:36

Já to vidím na slitek kovu z kamen.

takových kamínku kopu kila za barákem mam taky jedno pole a tam jsem jich našel tak 20 protože se hlásil jako mince :-) :-) :-)

Tak těhle slitků jsem taky našel už dost. Znám pole, kde snad ani nic jiného není. Je v tom velký podíl olova, ale kde se to tam bere v takovém množství nevím. Tady u nás rozhodně nikdy žádná huť nebyla........

přesně tak olovo :-)

asi to něco takovýho bude no. :-) ale olovo to určitě není. Je to strašně tvrdý. Olovo je měkký. do tohodle jsem škrábl nožem a málem jsem ho zlomil :-D jinak dík za rady

no tak to nevim ja nachatím podobné kousky a kyž do nich bodnu rozlomí se a mají nadhernou lesklou barvu v tom připadě jsi našel meteorit :-D

Tohle nacházím taky. Vypad to jako olovo, ale není to měkké. Nejspíš slitina s něčím jiným........, ale vážně nevím, co by to mohlo být :,-( :,-( :,-(

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben