Vranov nad Dyjí?

Dobry den,Ahoj,chtel bych se zeptat na Vranov nad Dyjí.Jestli uz jste tam nekdo byli pipat:-) a jestli by jste neporadili nekde tam nejakou dobrou lokalitu.Vim,ze lokality si nechavate pro sebe,:-/ale kdyby se nekdo takovy nasel a chtel se podelit,tak budu rad.A jeste co jste tam nasli.:-) Děkuji za rady.......skrblik

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von skrblik 25.1.2011 09:39

srandisto...

vim,ze je to ponekud drze se ptat na takove lokality,ale kdyz uz je tady prilezitost a nekdo by se chtel podelit :-D :-)

byl jsem na pláži půl hodky strašnej bordel a nato že byla zima tak tam bylo dost lidí tak sem měl obavy z majitele že mu kopu na plaži jim stačí že jim dávám kartáč vlétě za ten plot a placení potom co jsem našel starou korunu 1970 sem jel pryč :-)

Skrblíku, myslím, že je příhodná doba na studium zvolené lokality. A věř, že určitě najdeš místo, co stojí za to projít.

Ano taky uz jsem si kdecos zjistil.I tak děkuji. :-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben