Minelab Pro Find - oder was Sie schon immer mal fragen wollten

Kategorien: Metalldetektor Minelab Pro Find 25

Da die Vorweihnachtszeit hektisch ist, blieb keine Zeit, die nächsten Folgen von Equinox "Zur Schraube" zu drehen. Also hat Peter (Jaccob), 3 spezielle Videos für Sie gemacht, in denen er den Pro Find 35 buchstäblich auseinander nimmt und Ihnen auch zeigt, wie es mit der Kalibrierung des 15tk und 20tk steht.

Sie können die ersten beiden Videos heute und das dritte am Sonntag, 20. Dezember 2020, ansehen.

Im ersten Video sehen Sie, wie Sie die Minelab Pro Find-Tracker richtig kalibrieren.

Auf dem zweiten Video sehen Sie die grundsätzliche Beschreibung der Platine und auch, wie ein solcher Finder eigentlich funktioniert.

Der Artikel ist in die folgenden Kategorien eingereiht:

Kommentare

No, koukám, že nikdo nereaguje a tak se toho chopím. Každá dobrá práce je třeba býti odměněna alespoň malým zájmem o věc, je to slušnost.
No a proč nikdo nereaguje? Je to jednoduché: ti, co to znají to považují za triviální, obecné.
Ti, co to neznají a mezi ně patřím i já, vědí stále houno i kdyby těch dílů s osciloscopem bylo pět. Ale děláš to dobře, pokračuj :-)

Ahoj, také děkuji. Mám 15-tku a jsem s mi na míru spokojen. Jen asi hluchnu, nebo mám zaprasený repraček. Koukám po 20 nebo 25 kde jsou i vibrace.

Ať se vám daří a klidně prožití svátků vánočních. Blecha

Zdravím. Přítelkyně má dvacítku od jara, ale posledních pět hledaček jí začla strašně rušit detektor racer2, předtím celou dobu v pohodě. Moje dohledávačka nokta jí rejsra neruší, a její profinnd mého noxe taky snad ne, ale to ještě vyzkouším. Je to celkem otravné protože musí odkládat detektor tak dva metry za sebe. Nevíš co to mohlo tak najednou způsobit? S nastavením detektoru nijak nehýbala když to začlo. Zkoušel jsem pak u rejsra FD i posun frekvence a nemá to vliv, tak si myslím že bude na vině dohledávačka. Dokonce to minule bylo v pohodě, ale na další hledačce se problém vrátil.dík Pejr

Pejtr-Pokud chces mit zarucenou 100% kompatibilitu mezi detektorem a dohledavackou je nutne mit oboje od stejne znacky,tam mas pak 100% jistotu ze se to do sebe netrefi.Jednotlive fabriky si logicky hlidaji aby jejich detektory s jejich dohledavackami byli 100% kompatibilni.Buhuzel ale neni v jejich silach ohlidat co vyrobi nejaka jina fabrika.Kazdopadne pokud ti rusi dohledavacka Racera bude problem v detektoru ne v dohledavacce,zrovna racer 2 chodi na 14kHz a jak vidis na videu tak profind chodi cca 13,5kHz coz je dost blizko,samozdrejme u obou je nejaka mensi tolerance ve frekvenci a kdyz se to do sebe trefi tak se to muze rusit a nic moc se s tim delat neda.Nejlepsi je dat pritelnyni noktu a vzit si profind k EQ pak to oboum bude fungovat spolehlive,proste svuj k svemu. :-D

Asi to tak dopadne, jen mi přišlo divné že víc jak půl roku spolu šlapou bez problémů a najednou tohle, každopádně dík za odpověď. Stejně nakonec pořídím třicetpětku jí nechám noktu a dvacka bude reserva. :-D

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben