Minelab Vanquish - offizielles Video zu den neuen Detektoren von Minelab

Kategorien: Sonderangebote, Neuheiten , Videotests, Rezensionen, Schulungsvideos

Der Artikel ist in die folgenden Kategorien eingereiht:

Kommentare

Mám uz

Po měsíci a něco mám celkem jasno....detík je to suprrovej...má proti ostatním detíkům (kromě EQ) jednu obrovskou výhodu .....technologie IQ.....samo sebou má i několik mínusů , některý mi i dost vadí,ale to je na delší psaní ...závěr je , že to video fakt nekecá.....včera jsem vytáhl obolek z 15 cm ...a to ten signál byl jak kdyby se válel na povrchu....

Já už čekám tak dlouho, že si už ani nejsem jistej, jestli sem ho vubec objednal :D Doufám že jo :D

http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=show&lang=1&i=72685&mm=2&xb=2&vd=1

arec: buh ví, do čeho a jakou silou praštil. Měl jsem v ruce vaquish 440 a ta konstrukce je parádní, ještě jsem neviděl bitelnější detík. A taky píše v -2 plast prostě křehne při těchto teplotách.

Pan Majitel. Naprosto běžně se chodí ve větších mrazech. Prostě zjednodušená a na max zlevněná výroba a toto je místo které je namáhané nejvic. Zvolit si tuto technologii výroby asi nebude úplně šťastné řešení. :-( To bys při -2 nesměl vytáhnou ven a používat vůbec nic plastového.
Jo a “bYtelnější” ;-)

Mě přijde že je to nějakej trotl...........VAN má problém s novodobými mincemi ??? tak to nevim s jakejma mincema....... :-/ :-/ :-/ :-/ :-/

Mám! :-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben