Neue Testsoftware für Nokta Legend V.1.10 BETA

Kategorien: Nokta - Rezensionen und Tests

Nokta hat gerade eine BETA VERSION der neuen Software veröffentlicht, die von allen Endbenutzern getestet werden kann. Sie können Teil des Testteams werden und nach möglichen Fehlern in der neuen SW suchen, oder auf die endgültige Die Entscheidung liegt bei Ihnen, so oder so ist es schön, dass Nokta allen Nutzern die Möglichkeit gibt, an den Tests teilzunehmen.

Das Update beinhaltet die folgenden Verbesserungen:

V.1.10 BETA-TESTVERSION

Aktualisierungen: Die M3-Multifrequenz im PARK-Modus wurde aktualisiert, um zu verhindern, dass Münzen durch Aluminiumfolie verdeckt werden.

DieEinstellungen für das Abweisen von Flaschenverschlüssen wurden hinzugefügt: Wenn sich das Gerät im Multifrequenzmodus befindet, wählen Sie die Einstellung für die Wiederherstellungsgeschwindigkeit und drücken Sie die Zieltaste. Wenn Sie mit der rechten und linken Taste navigieren, erscheinen auf der rechten Seite des Bildschirms die Buchstaben ''bC''. Verwenden Sie die Tasten + und -, um den bC-Wert von 1-8 einzustellen. Wenn der bC-Wert 0 ist, bedeutet dies, dass er ausgeschaltet ist.

DieEinstellung Erdungsunterdrückung wurde hinzugefügt. Um auf die Einstellung zuzugreifen, wählen Sie die Einstellung für die Wiederherstellungsgeschwindigkeit und drücken Sie die Zieltaste. Wenn Sie mit der rechten und linken Taste navigieren, erscheinen auf der rechten Seite des Bildschirms die Buchstaben ''GS''. Verwenden Sie die Tasten + und -, um den GS-Wert zwischen 1-8 einzustellen.
Wenn GS auf 0 steht, bedeutet dies, dass er ausgeschaltet ist. Wenn dies nicht erforderlich ist, empfehlen wir, diese Einstellung in der Position "Aus" zu belassen.

Der Klang im 60-Ton-Modus wurde für mehr Bass angepasst.
Die Tonverstärkungseinstellung wurde im Goldfield-Modus aktiviert.
Die Tasten wurden mit Warntönen versehen.

In den folgenden Fällen geben die Tasten nun einen Warnton ab:

  • Zur Angabe der minimalen und maximalen Einstellwerte.
  • Wenn Sie versuchen, eine inaktive Einstellung in einem bestimmten Modus zu aktivieren.
  • Die Helligkeit der Hintergrundbeleuchtung der Stufe 1 wurde reduziert.
  • Die Version des Bluetooth-Chips wird nun angezeigt.

Wenn das Bluetooth-Headset mit dem Gerät gekoppelt ist und die Bluetooth-Einstellung ausgewählt ist, halten Sie die Taste zum Annehmen/Ablehnen (Pipoint) gedrückt. Die Bluetooth-Version wird im Bereich der Uhr angezeigt. Wenn die Taste losgelassen wird, wird die Uhr wieder angezeigt.

Die Hintergrundbeleuchtung für den automatischen Bodenabgleich leuchtet nun auf, bis der Bodenabgleich abgeschlossen ist. In den Modi PARK, FIELD und BEACH wurde die Lautstärke der Stufe 1 reduziert. Bei den Einstellungen für den Eisenfilter (IF) wurde eine neue Stufe 9 hinzugefügt.

Bei den Stufen 1-8 gab es keine Änderungen. Stufe 9 ist sehr nützlich, wenn Sie versuchen, unerwünschte mittelstark leitende Ziele, wie z. B. Schrotkugeln, zu erkennen.

WENN SIE DIE BETAVERSION DER LEGENDE 1.10 GETESTET HABEN UND AUF FEHLER ODER PANNEN STOSSEN, MELDEN SIE DIESE BITTE BIS ZUM 23. JANUAR 2023 PER E-MAIL AN: info@lovecpokladu.cz.

BITTE BEACHTEN SIE, DASS WIR NUR FEHLERBERICHTE ODER DEFEKTE IN DER LEGENDÄREN VERSION BEWERTEN WERDEN.UND KEINE "WUNSCHLISTEN", DAMIT WIR DIE ENDGÜLTIGE FASSUNG SO SCHNELL WIE MÖGLICH HERAUSGEBEN KÖNNEN.

ICH DANKE IHNEN FÜR IHR VERSTÄNDNIS.

LINK TO DOWNLOAD NEW BETA VERSION OF SW: https: //www.noktadetectors.com/metal-detector/the-legend/ (Klicken Sie links auf Software-Update und wählen Sie die gewünschte Software aus)

Der Artikel ist in die folgenden Kategorien eingereiht:

Kommentare

Dobrý den, a co nějaký test Legendy? Chystá se něco? Třeba porovnání s Noxem 800? Na zahraničních webech je toho mraky, proč ne zrovna u Vás, když jste testovali téměř všechny detektory, které prodáváte? Je v tom obchodní strategie, že to máte od Minelabu zakázané? Jestli jo, tak je vidět, že peníze jsou víc než koníček a morálka jde stranou. Každý se dá koupit, jak se říká......

Ahoj. Můžeš ho udělat sám, dokonce jsme Legenda i za tímto účelem půjčovali, ale nikdo z kluků co ho chodili pak text nenapsal. Text na LP zveřejníme bez úprav.

LP je distributorem jak Minelabu tak Nokty a samozřejmě dalších značek. Nikdy tak neděláme porovnávky mezi různými značkami. Důvodem je, že by to nikdy nebylo objektivní. S detektorem, aby jsi ho opravdu uměl, musíš nachodit stovky hodin. Čím sofistikovanější je přístroj, tím delší to chce čas. Pokud někde vezme detektor bez toho, aby ho měl nachozený a jde testovat, točit videa atd., tak je to buď blbec nebo podvodník. Proto jediná videa, kde je vidět více detektorů jsou plygony z akcí jako je Mistr hledač, kde si je chodí majitele sami a to ještě vždy po tom, co se doptáme, jak dlohou majitel detektor má a co má nachozeno. Tak aby to mělo nějaký smysl.

Ano, jsou lidí co se dají koupit a jsou lidé co se doslova nabízí. Jsou tady "youtubeři", kteří ti do emailu napíšou "dej nám peníze, natočíme vše jak budete chtít". A nebo taky, "když je nedáte vy, dá je konkurence" atd.. S takovými lidmi opravdu neděláme a dělat nebudeme. A že bych tady mohl uvést hned několik "vyjímečných" českých jmen, která se prezentují jako "nezávisla" a co nám psali. Na druhou stranu ani nemusím, tyhle lidi se vždy dříve nebo později odkopou sami, jelikož nejenom že jsou zcela bez jakékoli morálky, ale ještě jsou většinou opravdu uplný mimoni. ;-)

Jo je to tak ted chodím Legendu s tím že se ji musím naučit 10 hledaček a stále jsem na začátku ale už se kamarádíme já to dokonce napoprvé nedal a poslal ji nazpátek abych ji zas koupil je to boj až to bude uzrálé tak se rád podělím chodil sem noxe je to uplně jiné :-P :-O

Taková kopie po turecku zatím je super ukazatel ferrocheck barva nebarva hi a separace je super tak at to pípá ps- každému sedí něco jiného a taky je to o štěstí tak at ho máte pod cívkou :-D

Mám nyní pár dní, mile mne překvapila s hloubkou, večer jsem byl hledat a docela tvrdá zemina a I 25cm hloubka mince průměru 18mm , nachází v tvrdé půdě i drobné artefakty a I mini kov 0.5mm v hloubce 31,5cm , ten mi dal večer zabrat 🤣 úlomky stříbra, ještě se s ním seznamuji, mnoho super funkcí, pinpoint přesný na mm . Velmi lehký, Bluetooth rychlost sluchátek též dobrý i svítilna super, multifunkční displej, kde I amatér rychle se naučí základu a nastavení frekvence, zeminy atd... zatím za mne spokojenost

... nechci zpochybňovat ty hlubiny, ale věc o průměru 0,5 mm v hloubce 31,5 cm..? Budeš mít problém, vzít brok na více jak 5 cm. Tak bych zůstal trochu v realitě :)

Vím co jsem měřil i našel, příště udělám foto, taky jsem se divil, že zachytil takového prcka v takové hloubce a kort v takové půdě, nic jiné tam nebylo co by cívka zachytila

Jinak bez problémů mince i kov v hloubce 25cm , asi máš divnou cívku, nebo s ní neumíte, já jsem spokojen, u čtení recenzí jsem si též říkal, že moc do hloubky nepůjdu a detektor mi sám ukázal co umí. Chce to pořádně nastavit frekvenci, koukal jsem na videa v angličtině i zde na lovci a nastavuji frekvenci dle zeminy u každého místa jinak. Zprvu jsem zkoušel klasiku položený detektor, papír s cm a zkoušku materiálu a hloubku, ty byly jiné než se zeminou. Legend má mnoho funkcí které pomohou najít i ve větší hloubce malý kus, vše je o nastavení

Hele borče, když to vezmeš na vzduchu na 5 cm a ještě špatně, tak to měření asi nebude ono. To že sis to někam přikopnul a pak kopal jámu.. to je normální :)

Njn borec jsi asi Ty,když víš kde kopu a jak hluboko, Legend mi ukazuje přesněji než dohledavacka, na tu jsem naštvaný, je to úplně jako s auty, máš dvě stejný o pár měsíců rozdíl výroba a každý se chová jinak Borče

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben