Neuer Metalldetektor Golden Mask GM4PRO WD - Dualfrequenz

Kategorien: Golden Mask - Rezensionen und Tests , Metalldetektor Golden Mask GM4

Metalldetektor Golden Mask GM4PRO WD ist die neue fortschrittliche Fortsetzung der Golden Mask HF-Detektorserie. Der Detektor vereint alle Vorteile der Vorgängerserie und ist nun in der Lage, bei zwei Betriebsfrequenzen von 8 kHz und 18 kHz zu arbeiten, ohne dass die Sonde gewechselt werden muss!

Nový detektor kovů Golden Mask GM4PRO WD

Die Betriebsfrequenz von 18 kHz eignet sich für Standorte mit einer großen Anzahl eisenhaltiger Objekte. In Böden mit höherem Eisenoxidgehalt ist die Reichweite bei Verwendung der 18-kHz-Frequenz ebenfalls größer. Die niedrigere Arbeitsfrequenz von 8kHz wird in Bereichen eingesetzt, die weniger Eisenziele und auch geringere Mengen an Eisenoxid im Boden enthalten. An solchen Orten und insbesondere bei größeren Objekten ist die Reichweite bei Verwendung der 8-kHz-Frequenz größer.

Der Gesamteffekt ist eine größere Fähigkeit, den Detektor an die Umgebungsbedingungen anzupassen, und zwar unabhängig davon, ob es sich um Bodenbedingungen oder die Möglichkeit einer Verschiebung der Betriebsfrequenz aufgrund von elektromagnetischen Störungen in der Umgebung handelt.

Metalldetektor Golden Mask Der GM4PRO WD wird zwei neue Typen von leichten "Spider"-Sonden mit einer Größe von 30 cm und 23 cm verwenden. Es sind jedoch eine Reihe anderer Spulen mit Größen von 12 cm bis 38 cm erhältlich. Mit dem Detektor können Sie den Punkt, an dem die Eisenziele ertönen sollen, einstellen oder voreingestellte Werte verwenden. Sehr interessant ist auch die Möglichkeit, die Tonwiedergabe des Detektors so anzupassen, wie es für Sie am direktesten ist. Sie sind also nicht auf voreingestellte Töne beschränkt, was besonders von älteren Suchern geschätzt werden kann, die tiefere Töne bei niedrigeren Frequenzen bevorzugen.

Detektor kovů Golden Mask GM4PRO WD
Metalldetektor Golden Mask GM4PRO WD mit Sonde 23 cm für 14 990 kč - Metalldetektor Golden Mask GM4PR WD 9


Metalldetektor Golden Mask GM4PRO WD mit Sonde 30 cm für 15 390 kč - Metalldetektor Golden Mask GM4PRO WD 12

Dank des neuen Designs ist der Detektor deutlich besser ausbalanciert und leichter. Was Suchende traditionell an Golden Mask -Detektoren schätzen, ist die Erkennungstiefe. Das ist mit dem GM4PRO WD großartig, egal ob es sich um kleinste Ziele oder größere Objekte in praktisch allen Bodenverhältnissen handelt. Beeindruckend ist auch die Bodeneinfluss-Verdunklungsfunktion, die zwar eine kurze Laufzeit hat, aber dennoch sehr effektiv ist.

Verfügbare Funk-Headsets für Golden Mask GM4PRO WD


Derzeit erhältliche Kopfhörer sind die GM WS 107. Der Detektor hat einen eingebauten Sender, so dass Sie nur die Kopfhörer kaufen müssen.

Metalldetektor-Spezifikationen Golden Mask GM4PRO WD

 • Betriebsfrequenz 18kHz und 8kHZ
 • VLF-TR-Sender mit hoher Leistung
 • Mehrtondiskriminierung mit einstellbarem Pegel
 • VCO-gesteuerter Oszillator
 • Manuell einstellbarer Bodenabgleich mit kurzem Weg von nur 240°
 • Automatische Bodeneffekt-Verdunklungs- und Mineralisierungsfilterfunktion (Automatikfunktion ist am linken Ende des Arbeitsbereichs des GB-Fahrers rot markiert)
 • Präziser Diskriminator
 • Anpassbare Einstellungen - Filter
 • Erkennung von schwachen Batterien
 • Eingebaute Batterielebensdauer beträgt 40 Stunden, oder es können AA-Batterien verwendet werden
 • Wasserdichter, leichter 12" (30 cm) 2D-Taster
 • 6,3mm Kopfhörereingang
 • Einstellung der Lautstärke
 • Mittlere und untere Stange aus Kohlenstoff
 • 2 Jahre Garantie
 • Gewicht: Mit Sonde 7" - 1300g, 9" 23cm - 1330g, 12" (30cm) - 1490g

Der Detektor hat bereits die ersten Tests bestanden und Sie können sich auf neue Videos freuen, die in den nächsten Tagen auf Treasure Hunter erscheinen.:-)

Der Artikel ist in die folgenden Kategorien eingereiht:

Kommentare

pujdu do nej ;-)

Rekl bych, ze tohle je nejvetsi bomba letosni sezony, co se novych detektoru tyce.

Ještě se zeptám na dvě věci, které budou zajímat více lidí:
1) Jaké náhradní sondy lze k tomuto detektoru použít? Je to sice GM4, která má originálně 18 kHz, ale tahle umí 18 i 8. Jiné GM umí taky 8 tedy k tomuhle dvoufrekvenčnímu strojku půjdou použít nějaké ze stávajících (jaká frekvence?) nebo to budou nové duální sondy? Bude to pak chtít i upřesnit v katalogu u nabídky sond.
2) Jsou i k tomuto detektoru bezdrátová sluchátka za korunu, jak tu na jiném místě ukazuje baner a je to akce na neurčito nebo časově omezená? Díky.

GM4PRO WD používá všechny sondy pro GM4PRO
Sluchátka za 1 kč jsou pouze pro verzi GM4PRO

Taky si myslíme že je to bomba ;-)

Ufff, konečně :D Už to nemusm tajit a před zvědavými zraky kolegů chránit pohled na řídící jednotku v terénu :) Ten detík testuju už pár týdnů a první vlaštovku, kterou velmi rád vypustím je: Možnost lepšího odladění země v jedné či druhé frekvenci dle druhu půdy. Více v mém brzkém článku... Takže se mne tu prosím neptejte, nebudu stíhat odpovídat všem, v článku se dozvíte vše :)

No a tohle je taky GM4PRO, akorát má ještě další specifikaci, takže v šírším slova smyslu ano, v užším ne... jsou k tomu tedy sluchátka za kačku nebo za plnou cenu?

Mára ti odpověděl, ale klidně to zopakuju: Sluchátka WS 103 jsou za 1 Kč ke GM4PRO (dodám raději, že s W na konci). K detektoru GM4PRO WD (WD na konci) NEJSOU sluchátka v akci za korunu.

No hurá :-) jsem zvědav, jak se povedl :-P .
Jen doplním svůj názor, GM 4Pro měla být GM 5, a GM4 Pro DF měla být GM 6, nechápu ten bordel ve značení... (teda když neberu v potaz možné finanční úspory, možná stahování z trhu apod...) o:-)
Taky ale kopu za tuto značku a samozřejmě fandím :-)
Rozhodně je to pecka a luxusní přírůstek,
nezbývá než doufat, že nebudou nejaké nedořešené závady

teda WD :) DF myšleno Dual Frequence :-D

ok, díky, teď je to teprve jasný

At si každy mysli o bulharovi co chce ale tahle znacka ma neuvěřitelnej potencial.je vydet ze kluci bulharsky to mysli vazne ;-).nedam na tyhle masiny dopustit.jestli tímhle tempem budou dal inovovat tak za par let se máme na co těšit..

Mazec:-) mám GM4 první už přes dva roky a nedám na ní dopustit, to co se mi s ní povedlo vyzobat je neuvěřitelný :-) jen by mne zajímalo, když opomenu funkci 2 druhů frekvencí, bude asi na tom ta 18 kHz stejně dosahově jako ten starý GM4? :-)

To by mohlo být dost zásadní, no :-) Než starý bych ale použil GM4 Pro, jako starý.
Jinak rozhodně souhlasím s
marczus :-)

Dosah na 18 kHz je totožný s původní GM4PRO :-)

GM4PRO mám od jara a je to detík super. Co jsem od té doby vyzobal nálezů je neskutečné . Velká gratulka výrobci .

Bacha na jarní štěbetání: :-D

halen: Slabota.

TO GM4PRO: to on myslí to svoje XPčko a nedá se než souhlasit. Snad s tou stabilitou něco udělají, hraje to každému :-D

:-D

:-D

dokavad to hledá, tak ať si klidně štěbetá :-)znám i detektory, který neštěbetaj,ale nehledaj:-D za ty prachy pro mě super stroj a to neřikám, abych dělal reklamu:-)

Fakt dobrý no... ja si GMko kopil ted na jaře a ted k tomu davájí sluchátka zdarma... :,-(

To kojot: Poběží 18tka, detech na 8 se ael ani nevyrábí. Tudíž ji tam nemůžeš ani omylem dát :-)

Kojot: Proč sefka? GM sondy jsou lepší... pokud teda nemyslíš tu 20x15 ale odhaduju, že i tak je 23 spiderka lepší ;-) o:-)

Nějaké video jak reaguje na cil při 18kHz a po přepnutí na 8kHz

Videa točil jeden náš německý zákazník. Je to tedy velký tester a poznatky nám píše opravdu často :-D

Zdravim všechny slovutné kolegáčky ve zbrani.Mám jednu otázku.Jakej je rozdíl mezi 8 a 18khz v GM DW Já vím drobotˇ a nebo tanky,to nechci řešit, Jak se hledá,to myslim kupecky.Jde co preferujete. teda,kterou frekvenci v realu, dík

Ahoj, hledám hlavně mince a přiznávám že mě to moc nezaujalo. Volba 8 nebo 18 kHz, nevím, připadá mi to moc velký skok. Je to snaha o univerzálnější detektor? Bednu najdu i s 18. Já bych daleko raději uvítal nějaké odstínění rušení, nebo přesnější vyhodnocení nakloněných cílů. Mám vypozorováno, že Gm4, nakloněné mince na kraji dosahu běžně přiřazuje do železa. No, na nějaké soudy je ještě brzy, počkám na testy a zkušenosti ostatních.

U předmětů na kraji dosahu a pokud je to mince na hraně stojí signál vždy za prd. To není nic co by se týkalo jenom GM4, to platí pro všechny detektory. Frekvence pomůžou především s ohledem na půdní podmínky a elektromagnetické rušení ;-)

Měl bych jeden asi hloupý dotaz, ale je možné použít k tomuto detektoru sondu 2D Spider 30 z LP?

To Vacav II: ano, to je možné ;-)

Pořídil jsem jako svůj první detík. Myslím že super kauf:-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben