Neuer Metalldetektor Mars MD Gaus

Kategorien: Sonderangebote, Neuheiten , Mars - Rezensionen und Tests , Detektor kovů Mars Gauss

Mars MD Gaus

Der neue Detektor vom Mars sollte eigentlich irgendwann im späten Frühjahr kommen, aber wie bei allen anderen Projekten hat die Aufregung um das Coronavirus zu Verzögerungen geführt. Der erste Testmelder ist jedoch schon da. Außerdem wird dank des gesunkenen USD-Kurses zumindest die günstigere Version mit einem Preis unter 15 000 CZK inkl. MwSt. aussehen und für dieses Geld ist es plötzlich ein sehr interessanter Detektor.

Wir werden unsere eigenen Tests am Sonntag beenden. Der Detektor ist nicht schwer zu bedienen, so dass eine Woche ausreicht, um zu verstehen, welches Potenzial der Detektor hat. Dann möchten wir das Gerät den ersten 5 Interessenten zum Testen zur Verfügung stellen. Wir werden dann ihre Bewertungen, einschließlich Fotos, auf LP veröffentlichen, und der am höchsten bewertete Eintrag (wir lassen die Suchenden auf LP abstimmen) wird mit dem Preis ausgezeichnet. Der Gewinner erhält dieses besondere Mars MD Gaus-Teststück.

Wenn Sie ernsthaft an einem Test interessiert sind, senden Sie uns eine E-Mail an info@lovecpokladu.cz und wir werden die Details ausarbeiten .

Mars MD Gaus


Der Detektor verwendet ein proprietäres Design, ist sehr steif und macht einen sehr guten Eindruck, zumindest auf den ersten Blick. Der GaussMD arbeitet mit zwei Frequenzen, 16 kHz und 48 kHz. Schon wegen des Namens des Detektors sind wir gespannt, wie die Auswertung (Gaußsche Wahrscheinlichkeitskurve) ausfallen wird. Mit einem Namen wie diesem, sollte es großartig sein:-).

mars gaussmd

Der Hersteller gibt ultraleichtes Gewicht an, wir haben es auf der Waage in Jílové, die weniger als 1,3 kg anzeigt. Was in Anbetracht der Größe und des Gewichts der verwendeten Tiger-Spule ein sehr respektables Ergebnis ist.

prvky

Sehr interessant ist die Akkulaufzeit. Sie sollte den Detektor für etwa 24 Stunden in Betrieb halten. Die Konstruktion des Geräts ist wasser- und staubdicht. Der Detektor sollte auch über einen speziellen Tiefenmodus verfügen, der sich lohnen sollte.

ovládací plošina

mars gaussmd

Die Bedienelemente des Detektors sind konservativ. Der interessanteste Teil wird das Testen der verschiedenen Betriebsarten sein. Der Detektor soll irgendwann im Frühjahr in den Verkauf gehen, ein genaues Datum können wir leider noch nicht nennen. Die Preise sind geschätzt und basieren auf dem aktuellen Euro/CZK-Wechselkurs. Auf jeden Fall wird die ohnehin schon extrem gehypte Klasse um einen weiteren neuen Detektor ergänzt. Wir freuen uns darauf,:-) zu testen.

Popis jednitky Gause

Der Detektor wird in zwei Varianten erhältlich sein - Light und Pro

GaussMD Light - Richtpreis 14.990 CZK inkl. MwSt.

1. führungsstange mit Steuereinheit
2. kopfhörer
3. MDLink-Empfänger
4. Kabel (USB / Mini-USB)
5. Magnetisches Ladekabel
6. Schnellladegerät - USB-Adapter
7. Satz Gummiringe
8. Schraube zur Befestigung (2Stk.)
9. Tiger-Basisspule, inkl. Kappe + Schutzkappe für Stecker

GaussMD Pro - Richtpreis 17.990 CZK inkl. MwSt.

1. führungsstange mit Steuereinheit
2. kopfhörer
3. MDLink-Empfänger
4. Kabel (USB / Mini-USB)
5. Magnetisches Ladekabel
6. Schnellladegerät - USB-Adapter
7. Gummiring-Set
8. Befestigungsschraube (3 Stück)
10. Discovery-Basisspule mit Abdeckung und Anschluss-Schutzkappe
11. Kleinere 7"-Eisenbefallsbereichsspule mit Anschluss-Schutzkappe
12. Mars Pointer Spurdetektor

Der Artikel ist in die folgenden Kategorien eingereiht:

Kommentare

Začínám házet dvacky do prasátka :-)

Zajímavej :-)

Jdu do toho :-) :-O :-D

Proč si nedáte s článkem trochu víc práce a nepřeložíte 7 obrázek z azbuky do češtiny.
Já z jazyka ruského maturoval ale minimálně polovina zde přihlášených na to kouká jak tele na pověstná vrata. Vždyť je to chvilka a jsou to Vaše peníze.

Na LP to je takhle se vším. Něco na rychlo někde okopírovat a šup s tím ven.

co som cital naposledy nemal byť vodotesny... zrejme cez Covid ho vylepšili... videl som par testom proti equinox a vyzera to hodne zaujimave... aj napriek chybajucej multi frekvencii...

Vodeodolny pravdepodobne neznamena vodotesny(ponoritelny). Asi snese lehky dest. Zajimavy je ten teplomer.

Co máte proti azbuce? V Čechách nebude dobře dokud se kozácký kůň nenapije z Vltavy.Tak bylo praveno ;-)

Teplotu bych oželel, ale schází mi u digitálního detektoru taková pitomost jakou je zobrazení času. Když nemáte na ruce hodinky, což je u detektoráře spíš na obtíž (dohledávání nálezu mácháním rukou před cívkou) tak vytahováním mobilu v rukavicích vidím jako opruz.

Dobrá práce 8-)

Tak ten čas a teplotu bych úplně zavrhl.Pak už chybí jen WiFi,ksichtbook,kalkulačka a hry.To je to poslední co při tom co vypadnu do přírody potřebuju.Kolik je stupňů mi ukáže auto,hodiny taky nebo telefon a nepotřebuju to vědět na minuty.Přestávám hledat když je mi zima,horko,mám žízeň,hlad,bolí mě ruka,pes už je znuděnej,je tma nebo už se mi nechce :-D

Jojo, není nad to mít 4 děti, chodit na směny a manželku, která v detektoringu vidí hrozbu zaplavení domácnosti šrotem ;-). Jinak mám manželku skvělou. o:-) :-)

Tak určitě mám zájem o test ;-)

To by neměl být problém. Dneska ti ho udělaji na každém rohu :-D

To Cobra: Mužeš ho mít od 28.8 pls potvrď mi to do emailu

To GM4PRO: Mužeš ho mít od 4.9. pls potvrď mi to do emailu

To Boh.rex: Už tady jednou chlastal a 40 let s toho pak byl jeden zadrátovaný lágr plný udavačů.

To namor: díky za podporu, ty prostě nikdy nezklameš. Ta fotka je tady už podruhé, škoda že jsi si toho nevšimnul už před půl rokem. Přeložene to bude u produktu, až budou definitivně ceny a také datum kdy to půjde do výroby.

Jsou to Ukrajinci a ne Rusové. Platí taková přímá úměrnost, čím blíže žiješ k Rusku, tím méně se chceš kamarádit...

Rádo se stalo, od toho jsem tu ;-) Úkáčka nebo Rusové, nekamarádím se s nikým od Olomouce na východ.

Všude žijí fajn lidi, hlupáci a vyložení šmějdi. Já bych to tak nedělil.

To namor: tak jsi tak namíchnul Dana (Habána - detektory Habánov náš dealer v Praze), že sednul a přeložil ti to :-)

Dane díky :) Zukloš, Brašule a Alča mají tento týden dovolenou a tak se nezastavím :-)

Není zač ;-)

Elmara - já to dělím podle toho, co jsem zažil a prožil.
Za svůj více jak 30-ti letý profesní život jsem dělal s kde kým. Nejhorší byli bratia zo Slovače a čím víc na jihovýchod, tím horší.V jednom kuse se řezali a hádali k vůli kdejaký hovadině. Ukočírovat je nebyla sranda a když byli v klidu, tak zase makali, to jo.
Úkáčka jsou dříči ale tuze nebezpeční, na ty to chce klid. Není pro ně problém kuchnout ti žabikuch do břicha a zdrhnout zpátky do vlasti.

Pokud bych si měl vybrat cizojazyčné pracovníky, rozhodně bych šáhnul po Vietnamcích. Absolutně nekonfliktní, poslušní a pracovití (vím, že to sem nepatří, omlouvám se za vsuvku).

Děkuji Habánovi i tobě a beru to tak, že jste se nakonec ztotožnili s mým názorem 8-)

U nás na venkově se slovem pár obyčejně značí 2 osoby.
V mém případě se jednalo o vícečetný vzorek občanů Slovenska z různých oblastí od západu k východu z různých sociálních vrstev. Měl jsem tam také jednoho inženýra, který kdysi kandidoval na prezidenta SK. Skončil špatně, neb začal hrát v pokročilém věku automaty a v důchodu si jezdil do Čech přivydělávat na dluhy.

Takže asi tak mladíče, víš o tom prd.

Chlapáci , řešíte místo detektoru kokotiny ;-) A vzhledem k tomu , že se nehlásíte nikdo další na testování , tak se hlásím já :-)

Ahoj. V praci jsem odpovídal na to co přišlo. Zítra odpovím zbytek. Zatím je tam 5 testerů, kteří napsali jako první. Asi to rozšíříme na 10, zájem je velký.

To namor: otec mojí mamky se narodil v Žilině. Jeho táta byl legionář, který prošel celé Rusko a v tuhle republiku uvěřil dříve, než vůbec vznikla. Jsi jenom hlupák plný nenávisti.

No to je zase diskuzička :-/ já se na testování docela těším a je mi fakt jedno jestli se to vyrobilo tam a nebo tam :-D

karpaťan - rasistá... Tím jsi o svém původu řekl víc, než bylo třeba.

Elmara - tvůj rádoby demokratický pohled utržil další trhlinu. Tvůj názor na východ je v poho ale já už jsem za svůj hlupák :-D

Končím diskusi. Děkuji všem, že otevřeli svá nitra a omlouvám se ostatním za zaplevelení diskuse.

Jsem vnitřně přesvědčen že tohle bude dobrej strojek. Tiger od Marsu je hodně dobrá cívka a jestli k ní napasovali zbytek tak to bude zajímavý. Stejně jako Detech udělal EDS. Ten měl jedinou chybu byl to jednotón. Ale na hledání toho co zajímá mně byl jedinečnej. Jsem zvědav na výsledky testů.

Ahoj všem

Tak jsem ráno aktualizoval tabulku testerů, jde tedy hlavně o data a jak se bude stíhat detektor odesílat. Termny se tak lehce posunuli kupředu. Tady to je:

Cobra 17.8-23.8
GM4 24.8-30.8
Venca Beny 31.8-6.9
Kysilka 7.9 - 13.9
Haban 14.9. 20.9
Lednicky 21.9 27.9
Karas 28.9 - 4-10
Carpatian 5.10 - 11.10 - nenašel jsem od tebe email. Pokud mužeš tak mi na info@lovecpokladu.cz pošli telefon

Tak jsem zkouknul pár videí a porovnání s jinými stroji v té třídě a myslím, že to je velmi silný protivník
Už se těším na testování 🤗

namor, namor...práve si niekoho nas.al....
Ale misiu si si splnil: zvíriť prach, otráviť a naštvať pár ľudí (PÁR - u nás v meste v zmysle NIEKOĽKO a nie 2 osoby ako to značí u vás na venkově)...tomu sa povie záslužná práca - iste si na seba hrdý.

namor ma velke komplexy,to sa stava.mozno by mu pomohlo si zmenit nick na magor......

No nyní jsem viděl návod a těch 52 cm na minci o průměru 25cm je to docela odvážný,uvidíme co recenze,já jsem skeptik,kdo píše dosahy při prodeji je zoufalec ,kterej musí prodat...to je moje zkušenost 8-) :-D

To ramires: myslím, že ve finální verzi to není a v ČJ také ne. Byly to dosahy na vzduchu, což je tam napsané a kdyby jsi to uvedl celé, tak by ta informace byla přesná. Problém je v tom, že i při takovém testovaní není zřejmě jako je okolní rušení a nastavení uživatele, vše dosah ovlivňuje.

Obecně air testování nevěřím.Na zahradě jsem si před pár lety zakopal pár cílů s měřením.Ani jeden detik co se u mě zkoušel, nedosáhl výsledků v zemi,tak jako u air testu.Ty airy bych bral hodně s rezervou

..já vím,že dosahy jsou na vzduchu ale i tak je 52 cm sakra délka ;-) 8-)

To Sondak: to je taková klasická chybka, kterou na začátku udělá každý, včetně mě a v podstatě všech kamarádů, kteří mají to štěstí, že mají nějaký domek.:)

Zahrada je pekelná věc, je plná rozpadajícího se železa a dalších cílů. Podobná místa jsou v podstatě nevyčistitelná. Navíc i když se o to pokusíš a půdu strhneš jsou tam další a další cíle. V podstatě peklo a v takovém místě si udělat polygon je naprosto k ničemu.

Když jsem na to přišel, začal jsme si testovací místa dělat v lese. Je jasné, že podmínky bez přítomnosti železa nejsou pro hledání na řadě polí vypovídající, ale nepřišel jsme na to, jak jinak to dělat, aby se výsledky dali ověřit kdekoli jinde.

U testů na vzduchu je peklo v nastavení GB, záleží na okolním rušení atd. Proto taky většina výrobců neuvádí. Ono ale udělali první klacek a jejich nadšení je obrovské, tak jim to odpusť. :)

Ok ,já nejsem bijec novejch detektorů ,měl jsem GMko a spokojenost,to jenom abyste si nemysleli ,že jsem kluk kterej prudí kvůli každýmu novýmu detíku co Marek prodává...a proto jsem psal,že počkám na testy.... :-) ;-) 8-)

To je v pohodě. Hledači jsou už z povahy svého koníčka konzervativní. Nové věci to mají vždy těžší :)

Marku možná máš větší pravdu než si myslíš,ukrajinskej detektor,ukrajinskej dělník,ukrajinskej doktor,ukrajinskej zločinec,ukrajinskej vrah...bude to mít u mě těžký...jo a ještě ukrajinskej žvanil,to všechno jsem v životě zažil ;-) 8-) :-D

Místo jsem se snažil samozřejmě co nejvíce vyčistit a mám zakopaný jen 5 cílů 😄 samozřejmě jsem si vědom, že okolí je rušené.To máme spíš jen tak pro představu, když někdo má jiný detik.
Určitě stejná mince ve stejné pozici nebude mít stejný signál v rozdílných podmínkách

Ok chlapi jdeme spát,zejtra bude líp :-D

Ramires: říkal si že dnes bude lépe a venku to je jak v listopadu 😭😄 no musíme si připustit, že podzim se blíží...ale ty si určitě nemyslel počasí 😊

Jo, konečně tam není 30°C ve stínu. :) Jenom kdyby pole tak nelepilo.... .)

Však, ať je klidně 10 stupňů, radši chodím oblečený,ale ve filcakach který váží 10 kilo každá, většinou moc nenachodim 😊.Kdysi ale kolegové nechápali v jakém počasí dokážu jít hledat... teď už jsem vyměnkul zřejmě 🤫

Tak jsem myslel že uvidím nějakou další recenzi a nějak se to zaseklo.... :,-(

Jsme v Česku,tady se všechno seká 🤭

Teď ji dělá Roman. Dnes detektor putuje k Venca Beny a pak tady k předřečníkovy Sondakovi :-)

Kurník jak já se nato těším 😊 sice nemám v oblibě nové věci,ale u hledání a detektorů je to přesně naopak.
Jsem rád, že jste to upřesnil, nevěděl jsem zda ho očekávat tento,nebo příští týden a domluvit si volno, hlavně u ženy není tak jednoduché 🤭 tak alespoň teď vím co a jak.
Díky 👍

No trochu nám v tom haprují pošty :) Holt dnes podáte, zítra dodáme u těch soukromých balíků fakt neplatí. ;-)

Mě to bylo jasné, že bude zásek u odesílání,ale s tím nic nenaděláme, však se svět nezboří 😁

Firemní dorazí odhadem 95%, ale ty soukromé do druhé dne nejdou. Nevím zda tam za to doručení není nějaký příplatek a zda to vůbec pošta garantuje. Ale je to tak ;-)

No, tak detektor jsem měl doma "plných pět dní", z toho mi 4 dny propršely... Tudíž jsem sice chodil i v tom dešti, ale prakticky žádný materiál jsem nepořídil, resp. jen minimum v poslední den. Recenzi udělám, jak mi vyjde čas, předpokládám koncem týdne. Detektor jsem odesílal dle domluvy v termínu jako balík do ruky. Nevím, kde se co zdrželo a proč.

Romane v pohodě, maximálně se stane, že se posune termín o týden :)

Jo,s tím bych si hlavu nelámal, prostě až bude, tak bude, já osobně jsem moc rád, že se vůbec mužů účastnit, takže pohoda 😉

Pošta asi krutě nestíhá s těma rouškama, neboť detik stále nedorazil 😥

Zdar. No nabralo to docela slušný skluz. Teď to dorazilo od Benyho a zítra si to vyzvedává Habán (na kterého se nějak zapomělo a byl tam před tebou.) Tak vydrž, pak jsi ty. :-) Až se bude plánovat testování C.Scope, tak tam musíme dát pro každého testera 14 dní. Ten týden se prostě nedá zvládnout, když je to včetně přeprav. :,-(

Vpoho, já to psal spíš pro info,aby si někdo nemyslel, že to zdržuju já 😉

Tak to se neboj, to si nikdo nemyslí. Ale prostě ty dopravy jsou místo 2 dnů spíše 4 a 6.... je to peklo. Pošta na klasické balíky od lidí kašle a do druhého dne to prostě nedoručí. To chodí pouze obchodní balíky, když je tam smlouva. (kdy to jde od nás)

Tak druhý den s gaussem mám za sebou a už jsem si to užíval, neskutečné miniatury ze solidních hloubek na těch 48 kHz, škoda že není posekaná louka,kde vím, že ty mini stříbra jsou 😁

A padlo něco?

2 hodiny v lese a jen pár brokovnic a malorážek,tak jsme se přesunuli na pole hned vedle a za hodinu asi 20 signálů,z toho 5 mincí,3 knoflíky,2 Ufa a zbytek plíšky dost malý,ale hluboko, tím by to mělo být účinný na drobotinu, železo to pěkně hlásilo,tak asi jen 2 kusy,co jsem si nebyl jistý.mince 3x 1 krejcar FJ a 2 nějaký mini měďáky, tenký jak papír a velký jak grešle Leopold a signál byl slušný

...recenze o ničem ,nic pro a nic proti ;-) 8-) :,-(

Však to taky není recenze 😄 ještě mám pár dní před sebou, potom teprve budu psát.
Tohle byl jen report z hledačky,aby tu řeč nestála
Záměrně jsem nepsal pocity atd,aby to bylo právě až v té celkové zprávě

.....já čekám....a budu pečlivej :-D :-D ;-)

Do GM4 psal že tu svojí teď o víendu dodělá, tak v příštím týdnu jedna velká bude na LP

Roman to napíše jak to vidí ...těšim se ;-)

Už mám taky spoustu poznatků a dojmů,jen nechci nic pustit dopředu, jinak bych neměl potom co psát 😃
Určitě ale pustím nějaké fotky, už teď jich mám dost
Včera se podařilo pár kopanců a hloubka překvapila

...tak se snaž,mám chutˇ číst :-D :-D

Tak co čert nechtěl, skončil jsem v karanténě a bez netu, situace už pominula,ale mám před sebou těžké dny, neboť v úterý nám budou měnit okna na celém domě, takže je musím vybourat, tím pádem tu recenzi prostě nestíhám
Zkusím udělat maximum,abych ji vložil příští týden,tak prosím o trpělivost

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben