Tagundnachtgleiche zur Schraube 8 - Internet-Hoaxes

Kategorien: Metalldetektor Minelab Equinox 800 und 600

Der vorerst letzte Teil unserer kleinen Serie über die Details der Minelab Equinox Metalldetektor-Technologie. Das Video zeigt zwei der größten Hoaxes und ist im Grunde eine Anleitung für ähnliche Ziele.

Video

Der Artikel ist in die folgenden Kategorien eingereiht:

Kommentare

Jaká diskuze? Jasný jako facka! Díky! ;-)

Je to zkrátka úplně jednoduché, vysvětlím.
Pítrs hned v začátku jasně definoval stav mince s krustou, cituji. mince je vykorodovaná...
Kontrolní otázka: jaký materiál nám kororduje? Nóo, vy tupci? Přece železo! Proto ID 1.
Jednoduché jak facka.

https://www.youtube.com/watch?v=fQklj6o4OqQ

Argill- na to kolik tim bylo tenkrat poblaznenejch lidi je nejak ticho😂😂Jako by se k tomu nikdo nechtel priznat🤣🤣

Jen sromnej dotaz stává se mi (pole i v lese)
Že jdou malý železa do čisté barvy. Id vesměs 32 a víš. A pak kopnu ale tam hřebík a podobně. Většinou jsou to velké hloubky 25cm a větší. Dá vysvětlit proč? :-)

Jen skromnej dotaz stává se mi (pole i v lese)
Že jdou malý železa do čisté barvy. Id vesměs 32 a víš. A pak kopnu ale je tam hřebík a podobně. Většinou jsou to velké hloubky 25cm a větší. Dá se vysvětlit proč? ;-)

Musím si to vždycky přečíst :-D :-D o:-)

Vojtas83 - Tento efekt je u všech detektoru stejný - čím je věc dál od sondy tím slabší a zkreslenější je signál co detektor na cíl dostane.
Z toho důvodu čím je předmět dále tím je i vetší rozptyl ID protože s tím slabým signálem a ještě zkresleným odpovědí o odpvověd země už se nedá měřit tak přesně. U EQ ti pomůže v takovém případě ještě nastavení Iron bias. Ale když to moc zvedneš, můžeš sti to pak zase začít házet drobné barevné cíle hlouběji uložené do železa.

Ty železa ve větší hloubce hlásící se jako barva se dají většinou rozeznat na krajích, kde ID skočí do mínusu.To už tu taky bylo ukázaný na videu. Pokud je železo menší, signál je nestabilní a má takový charakteristický napůl vynechávající tón,který se dá naposlouchat. Když je to na poli a mám koplou větší díru, dohledávačka hlásí přes půl kopnutýho profilu, můžete být jistý že je to kus ocílky z pluhu nebo článek z přervanýho řetězu rozmetače hnoje a pod. Ale to tu říkám věci co určitě většina zná. Chtěl jsem jenom říct že důležitý je chodit nejen podle displeje ale i podle zvuku. Pokud chodíš s noxem často dá se velice dobře naposlouchat.Pak splynete v jednu duši a jedno tělo. A o to jde. Promiňte mi to poučování ať to padá😺

Já chodím podle zvuku a právě mě zaráží že to jde čistě do barvy. Jak to popisuješ ano tak značí větší železo.

Vojtas:
Jak píše Rozbitej ,ID nestabilní a tón takovej přerušovanej Pokud ti železo ukazuje čistě barvu,pak už jedině že je hodně hluboko.Jináč nevím. Snad jedině jak ukazuje video chodit na jedničku.Pak by si ho měl přejít.🤔😺

Chodím na park 1, Bbo si myslím že je nejlepší. Já snad tam dám na YouTube video abyste mě pochopili. :,-( :,-( :-)

Vojtas:
Já ti rozumím moc dobře,jen nedokážu vysvětlit proč se tak děje. Třeba půjde okolo někdo zkušenější,a vysvětlí to.🤔 Já jinou radu už nemám.🥺

;-)Ten problém co má Vojtys mám u nás taky,droboučké železo v hloubce kolem třiceti cm je čistej zón kolem třicítky i vejš.A dělají to jen ty drobné kousky.A myslím že můžu říct,že železo znám dobře.po odkopání dvaceti čísel už začne kolísat a skáče do mínusu,nebo ůplně zmizí.Většinou to udělá tak jeden dva signálky za celou hledačku.Jinak,jak vždycky říkím,kdo nekope nízký čisla,nikdy nenajde grešličku.Už sem potkal kolegy co nezvoní aspoň 15-16 ,tak ani nekopou ;-)

Jj. S tím železem je to tak jak jsem si myslel a kolega Kvasak potvrdil. Ty nízký čísla jsem taky dříve z lenosti moc nekopal,zvlášť když byl signál nevýrazný. To do tý doby než jsem kopnul na ID 10 pěknej stříbrňák. Na osmičku jdou AB věci, a třeba i malinkatej flůtek. Ale taky pravda hromada bordelu.Alobaly kousky mědi ze starších placatejch baterek nebo třeba sežraný víčko od piva. Ale to určitě dobře znáte. Chtěl jsem jen říct, že nízký ID se určitě vyplatí kopnout. Ať to padá bejci.😺

Jen skromnej dotaz stává se mi (pole i v lese)
Že jdou malý železa do čisté barvy. Id vesměs 32 a víš. A pak kopnu ale je tam hřebík a podobně. Většinou jsou to velké hloubky 25cm a větší. Dá se vysvětlit proč? ;-)

No proto, lebo se jedná o staré kuté, železo a z čeho sú meče, ze starého kutého železa. A kdyš najdeš na poli, staré kuté hřebíky, které ti hádže do barvy, tak zjistíš, že tam neco bylo a mužeš to tam probrázdit najdeš tam i neco zaujímaveho. Jinak by si neprečetl ten terén. A to jinak ďelaj všechny dobré detiky. Asi tak. A velké hloubky, do barvy to delá zase každý detík nakolik předmnet nemuže dobře přečíst a když ho trochu odhrábneš tak ho přečte líp a správne ho vyhodnotí do železa. Na Noxovi sa to dá potlačit, aby ti hluboké předmnety házel do železa. Musíš si ale uvedomit co je velká hloubka. Nebo pro Noxe 25-30cm není problém. Asi tak

Ješte sem zapomnel abys to více pochopil v tých velkých hloubkach do barvy proto, ako sem hore vysvetlil, ale i proto abys to neobešel, proto ti to hodí do barvy. To delaj všechny s vínimkou nekterých které to líp separují napr. Nokta impact.

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben