Sondy pro detektory kovů Detech

Vlákno pro uživatele sond Detech a to nejenom pro detektory kovů Detech

Sondy Detech na LP: Sondy Detech

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 8.8.2010 18:41

pokukuju po EDS reacher a nějak nemužu tady na e-schopu najít ty doplnkový sondy na detektory Detech a jejich ceny o:-)

Tak první detektory přijdou v pondělí. Na webu je to 2 týdny, článek s testy je rozdělaný, budeme dokončovat v příštím týdnu :) Na sondy ještě nedošlo, ale mohu je alespoň vyjmenovat. Jsou to S.E.F v rozměrch od 20x15 po 38x45 Reacher tam má i ultimatku ;-)

Díky za odpověd a článek s testy tak to je Super!Jsem natěšenej jak malý dítě :-D

...by k tomu mohlo byt zase nějaké veřejné testování, samotného by mě to zajímalo ;-)

Vůbec není problém. Mohli by jsme to udělat někdy na konci týdne? Dal bych to třeba na pátek? Sraz u nás na polygonu. Stražce by to pro ty co se tam nedostanou mohl natočit. Teď nám tam funguje docela hezky ten spouštěcí trubkový polygon. Zakopané mince jsou až do pražáka v 48 cm. Plus malý depůtek v 80 cm... tak uvidíme jak to bude dávat :-)

....za sebe nemohu, přes týden jsem bohužel v práci....

No, mi jsme taky přes týden v práci.. proto to budeme dělat v pracovní době :)

...pak se to vyresilo samo... 8-)

tusi nekdo zda jsou sondy na Gold Catcher a EDS Reacher zamenné bebo jsou pro každý detektor jiné?
diky

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben