Malá Haná

Tož pojme..nějaká spol akcička? ;-)

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von tomek25 15.2.2012 10:09

No zítra přijď do hospody.A co se týče Hané,řekl bych,že tohle forum je zbytečný ;-) :-D

No ale malá haná je malá haná :-Dmoc rád bych dorazil ale práce je práce.. :-(ale každopádně na příští bych se i rád vetřel :-D

Záleží která oblast Malé Hané? Až tak zbytečné jak vladimir 77 bych to neviděl,bylo by potřebné se setkat a probrat to. ;-)

myslím, že dveře jsou otevřené všem, dojdi taky a můžem probírat, každopádně souhlasím s Vladimírem. ;-)

Řekl bych,že to ládík myslel tak,že už je fórum Olomoucko,Přerovsko,Prostějovsko a tam jsme všichni z Hané ;-)

Borci aspoň otevřete atlas a podívejte se kde je Malá Haná..

školáče, malé školáče, otvírá atlas větší než je samo, jak je tu všechno krásně zmalováno a pak už jsem atlas nikdy neviděl :-P :-P

Míšo bacha,je to tvrdak :-P

no právě :-P se mu to radí ;-)

Ale mě nevadí, že to v těch hlavách prostě nemáte. Naopak je příjemný zjistit, že je na tom konkurence takhle :-D

no, tak v tom pololandu pozdravuj... je tam krásně, ale je tam teď sníh, trošku, že jo. Esli ne...

No nevím, ale když už jsi to takhle pěkně o té konkurenci a tak napsal, tak buď rád, že jsme jen malomyslní a bycha KONKURENCE nikdy nespí. :-(

Hele mrknul jsem do Wilkipédie a fakt to s naší Hanou nemá moc společnýho ;-)
No jo,neznalost neomlouvá a přiznat chybu umí jen karakter 8-)
Tomku,už jsem Ti psal,že jsme hrozná banda ;-)

Pyrdo klíííd je to jenom kousek vedle :-P :-P

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben