Nechat či zakopat...

Zdravím chci se vás zeptat, jestli po sobě zakopáváte díry nebo to necháte vykopané a jdete od toho? Já třeba po sobě díru zahrnu, ale dneska sem byl v lese a zjistil jsem, že již jdu v něčích stopách a docela mě vytočilo když po sobě dotyční nechali vykopaný díry. Mám známýho revírníka, který na mě nejprve vylítl, že když už mu kopu v lese tak bych mohl po sobě ty díry zahrnout. Pak ale zjistil že k nám do okolí města "najíždí organizovaná skupina" 5 nebo 6 lovců z Liberecka, kteří po sobě nechávají díry. Tak by mě zajímalo jak jste na tom vy nebo jestli jsem jen já takový hlupák, že si dám tu práci a po sobě díru zahrnu...

In der Kategorie Jäger der Geschichte, der Erkenntnisse und der Entschlossenheit, Erstellt von Dan-zx12r 4.8.2010 14:22

Přijde mi to jako hloupá otázka. Zahrabávat nebo ne? Já se snažím aby nikdo nepoznal,že jsem tam byl. Dělejte to taky tak a nemáme problém. 8-)


Zurück zum Chat

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben