Nechat či zakopat...

Zdravím chci se vás zeptat, jestli po sobě zakopáváte díry nebo to necháte vykopané a jdete od toho? Já třeba po sobě díru zahrnu, ale dneska sem byl v lese a zjistil jsem, že již jdu v něčích stopách a docela mě vytočilo když po sobě dotyční nechali vykopaný díry. Mám známýho revírníka, který na mě nejprve vylítl, že když už mu kopu v lese tak bych mohl po sobě ty díry zahrnout. Pak ale zjistil že k nám do okolí města "najíždí organizovaná skupina" 5 nebo 6 lovců z Liberecka, kteří po sobě nechávají díry. Tak by mě zajímalo jak jste na tom vy nebo jestli jsem jen já takový hlupák, že si dám tu práci a po sobě díru zahrnu...

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil Dan-zx12r 4.8.2010 14:22

No to je snad jasný že zahrabat a zahladit stopy! Nejsem prase ;-) Jak se na tohle může slušný hledač ptát :,-(

Jen sem chtěl vědět, jestli na to máte stejný názor jako já...Jsem rád že na to máme stejný názor 8-)

Zakopat co jinyho!! Ale vždy se najde hovado :,-(

Asi takhle......... Hledači a lovci pokladů zásadně díru zahrabou, mrcasníci ne.
Takže zahrabat vždycky!

ja nehledám na svém pozemku takže je jasný že to zahrabu a navíc to nezahrabané vypadá hnusně :-D :-D :-D :-D

s tima mrcasníkama to teda moc nechápu Vlku.. vždy rád řikam že jedu na mrcas ale určo ne že bych nezahrabával takže pro někoho možná urážka ! :-P

Fasi, nikoho nechci urážet, rozhodně ne. Ale docela se tu slovo mrcas řešilo a většina lidí se shodla, že mrcasníci nejsme. Bohužel si už nepamatuju, ve kterém tématu se to řešilo. Ale když budeš chtít, určitě to najdeš.
Hromadě lidí slovo mrcasit připomíná partu lidí, co se sešli ke společné masturbaci. :-D :-D Ale jinak je každého věc, jak sobě a svému koníčku říká. 6e zahrabáváš Ti klidně dosvědčím, byli jsme spolu hledat j¨sice jen jednou, ale zahrabával jsi a vím, že to děláš pořád. Tak se nečil ju? ;-) :-D :-P

Pohoda....já jen že já mam docela slovo mrcas rád ;-) :-D :-D i masturbaci :-D :-P

S tema dirama je to fakt,jednou sem sel v lese a dira,jen tak jsem ji projel a ejhle barevnej signal ten kdo to vykopal ten dvoukrejcar uz asi nedohledal asi bonus za zahrnuti :-).

Jasně že zahrabat!Ale jsou i takový blbečci,co si daj fušku s vykopáním díry a na blbý zahrabání už jim prostě nezbývaj síly... :-P

To je jasný, zahrabávat. Je hrozný, když je v lese samá jáma.

Po pravdě řečeno, poslední dobou nacházím vykopaných děr až hrůza....stále jen čekám, že snad na někoho narazím a nakopu mu prdel....jenže bohužel, najdu jen ty jámy. Horší ale spíše je, že to kolikrát není čím zahrabat.Oni si ti dotyční snad tu vykopanou hlínu berou sebou domů, takže se musí improvizovat a nějak tu jámu zamaskovat a zahrnout.Nejvíc mě to ale nasere na louce, kde stačí jen vyndat drn a pak ho dát zas zpátky.Nechápu, jak tam někdo může udělat jámu jako kdyby kopal hrob :-)

Nedavno sem zahrabaval diry na poli aj po nejakem psikovi asi Fikovi aby se mnu prvni kdo tam vjede nevybehl jak s horkym popelem :-D :-D :-D

Mám asi štěstí, že v mém okolí buď chodí jen správní hledači, nebo nikdo :-D Jediné díry které nacházím jsou po divočácích :-)

Chodím na mince a snažím se o co nejmenší dírku, vždy zahrnu a navrch vrátím drn. Tímto zdravím všechny Lovce. :-D :-D :-D

Samozřejmě, že zahrabávat. Těch pár vteřin nás nezabije. Vloni na chalupě jsem šla na dost vzdálený políčko a co nevidím, jáma jak na slona a na vyhrabaný hlíně kus železa. Tak jsem to zahrnula, ale když jsem se rozhlídla víc dopředu, tak jsem to vzdala (kalamita) a na to políčko už raději nechodím. Divočák dovede taky pěkně rejdit o:-) a rozrýt půlku pole a les, ale to je trošku rozdíl. :-/ ;-) Asi tak. ;-)

To Renda: tak to spíš máš štěstí na místa, kam chodí jen slušní hledač. Já třeba nacházím takových děr spousty, v bezprostředním okolí bydliště, i v prostřed lesních cest. Zahrábávám to po nich taky, ale pěním u toho, že mi snad de pára z uší. Potkat takovýho člověka, byl bych asi opravdu zlej.

A jinak v lese a na louce, kde je tráva jako dedula - nejdříve obrýt drn, potom kopat jámu a po nálezu zahrnout jámu a přikrýt tím drnem. ;-) Fakt chvilka a je to. :-D :-D :-D

ja bydlím v takový prdeli světa že tam nejsou žadni hledači žádné jámy ani náznaky zakrytých jam

jak se ta prdel jmenuje? :-D, v takové prdeli bych chtel žít :-D

Dareb z jakého Rousínova si?

u Brna

dobratice u Frýdku-Místku malá vesnička 1050 obyvatel a z toho 5hledaču 2 bydlí kousek odemne ale jsou to fakt kokoti hledají 1za tyden a to na svojí zahradě :-D :-D :-D

u nás 306 obyvatel, hledači 3 ;-) :-D

Divil by jsi se, co se dá najít na vlastní zahradě. Mimochodem, já kdybych se dostal ven každý týden alespoň jednou, tak jsem šťastný muž. ;-)

Asi tak nějak

Pro Dareb: Cau Dareb ses lovec samotar? Sem z olomouce, ale makam ted v rousinove sem tam u vas po-so a jeste nejakou dobu budu, vozim sebou i detik a parkrat sem byl zahledat, nechces vyrazit na lov? A zahrabavat, i pes si po sobe zahrabe :-D

pokud zrovna nelovi mysaky :-D ale tam se to da porad pochopit

zdarec,pokud bude čas. Já náhodou díry zahrabávám.

jak chces nechcu na tve top mista neco sem nasel mohly by sme tam zajet mam auto tak bych to odvez, dnes uz jedu smer rousinov tak nebudu na netu, napis teda jak to vydis jestli nechces nevadi vyzbiram to tam :-D zdarek

na moje top místa? :-D no jak chceš kdy teda máš čas?

po-so delam do 18.00 ale neni problem skoncit treba ve ctyri, zavolej mi na 731458198 treba den dopredu nebo napis ja ted uz vyrazim k vam, zdar

teda po-pa v sobotu jedu domu

Vlku, tvojemu výroku: Hromadě lidí slovo mrcasit připomíná partu lidí, co se sešli ke společné masturbaci. :-D
jsem se od srdce zasmál.Hned mi to zlepšilo náladu.
A když už tady píšu, tak napíšu taky něco.Jak jsem začal hledat, tak jsem zahrabával tak, aby nikdo nepoznal, že jsem tam byl.A nějak se to vžilo, protože zahrabávám i na pooraným poli.Nejsem příznivcem nějakýho velkýho kopání. Maximálně na rýček a to není problém jedním tahem srovnat.
A teď nevím jestli mám jít hledat nebo mrcasit :-) Měj se.

To Mates 21: já nejsem autorem toho výroku, ale líbil se mi, tak jsem si dovolil ho použít.
Jinak zrovna dneska tady u nás mně napadá jiný výraz (doufám, že to nemá ještě jiný význam) bahnit se ;-)
Ať se daří :-)

:-D :-D :-D

Vlk, to nevadí, že není tvůj. Je dobrý. ;-)

Vlk, to nevadí, že není tvůj. Je dobrý. ;-)

Přečtěte si tento článek: http://www.npu.cz/pp/dokum/ppclanky/ppcl08/ppcl080716detektory/
Docela se bojim, že u spousty z nás se nemílila. Jen doufám, že je ale víc hledačů, kteří důležitější nález nahlásí a nehledají na archeologicky důležitých lokalitách :-/ :-/ :-/

kopu každý den, ale nepoznáš, že se tam něco dělo, díry nacházím, ale s tím nic nenaděláš, hlavně se nechovejme jako oni. Kdybych někoho uviděl, že se v lese chová jako divoký prase, tak mu zabořím lopatku mezi lopatky :-O

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru