Nováček

Zdravím,sem tu nový o:-) Po nějakej kovovém šrotu s kolegou konečně nález který udělal radost.
http://imageshack.us/g/696/31293260.jpg/ Dějepis zábava ale určování věcí to moc ne. Tak kdyby někdo poradil. Jinak k hledání,čekal sem že začátky budou těžký ale až tak? Neni nad to si pořádně zakopat a najít kus alobalu nebo plechovky
8-)

In der Kategorie Jäger der Geschichte, der Erkenntnisse und der Entschlossenheit, Erstellt von Pigac 16.7.2011 21:31

nějak ti ten odkaz nejde.. Jinak taky začínám a nalézám jen samé nábojnice, nábojnice..už jsem psal nábojnice? :-) pak troška bývalého Slovenského platidla, podkovu. Tak jsem zkusil jinou lokalitu-les a jen dvě nábojnice jinak pusto prázdno nikde nic. Zkusil jsem pole a krom rezavého železa z upadnuté polní mechanizace lautr nic :-/ Už jsem měl chuť to párkrát vzdát..ale ještě tomu dám šanci :-D Beru to i tak, že jsem na vzduchu v přírodě a začínají mi růst víc svaly na nohách i rukou :-) Jinak už koukám kam půjdu příště a změním trošku lokalitu zcela na opačnou stranu..tak snad tam bude něco víc

:-D sem to přesouval jinam a neuvědomil si že ten upload už nepude

Ahoj dalinv hlavně to hledání nevzdávat,přeci otom to je a ten adrenalinek když něco najdeš je nepopsatelný.Jinak já před týdnem našel zlatou plaketu s vyraženým znakem za dob 2.světové války,bohužel věc byla předáná Policii České republiky a věc je všetření a to používám vypujčený detík jelikož ten svuj mám ko!Tobě přeji velmi příjemné hledaní a nezapomen natu naši krásnou Českou přírodu!
Mějse a hodně štěstí....... ;-)

Skromnej dotaz..Proč je odevzdána?To přece nemusíš..

Ahoj cortes muj kamarád ze školy je právník poradil mito!Jakse věc vyřeší samozřejmě sem dám info i lokalitu a samozřejmě i pár fotek zatím budu postupovat podle zákona.
Jen prozradím že je s ryzího zlata a važila neuvěřitelných 459g tvar zajímaví nějaké číslo či co a znak hákového kříže to jest vše!!!!!

skromnej dotaz, nešel by dát ten link tak, aby šel, co to teda bylo za bazmek?

litr-vždyť ten odkaz maká,co ti nejde????? :-D :-D :-D

tak ti jsi asi jediný, komu to jde! :-D

musíš zkopčit i lomítko na konci
:-P

tak tak taky mi to funguje. 8-)

http://imageshack.us/g/696/31293260.jpg/

normálně to otevřu,nevím co vy máte za problém?

my chceme tu zlatou destičkůůůůůů viděééét.

Nevím proč ale mám takový divný dojem že vzhledem k objektivním příčinám ji neuvidíš :-D ;-)

aha. jasný. ach jo. no jo. tak nic. díky... ;-)

ten, že se akorát načte uvodní strana imageshack.us, žádná fotka se ale nezobrazuje... navíc sám autor výše píše: "sem to přesouval jinam a neuvědomil si že ten upload už nepude". jestli tobě se zobrazuje fotka nálezu, tak to si fakt pašák :-D

ok beru zpět, už jsem to vychytal
:-D :-D

no proto,mně to de taky no problem

no proto,mně to de taky no problem

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben