Nováček

Zdravím,sem tu nový o:-) Po nějakej kovovém šrotu s kolegou konečně nález který udělal radost.
http://imageshack.us/g/696/31293260.jpg/ Dějepis zábava ale určování věcí to moc ne. Tak kdyby někdo poradil. Jinak k hledání,čekal sem že začátky budou těžký ale až tak? Neni nad to si pořádně zakopat a najít kus alobalu nebo plechovky
8-)

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil Pigac 16.7.2011 21:31

nějak ti ten odkaz nejde.. Jinak taky začínám a nalézám jen samé nábojnice, nábojnice..už jsem psal nábojnice? :-) pak troška bývalého Slovenského platidla, podkovu. Tak jsem zkusil jinou lokalitu-les a jen dvě nábojnice jinak pusto prázdno nikde nic. Zkusil jsem pole a krom rezavého železa z upadnuté polní mechanizace lautr nic :-/ Už jsem měl chuť to párkrát vzdát..ale ještě tomu dám šanci :-D Beru to i tak, že jsem na vzduchu v přírodě a začínají mi růst víc svaly na nohách i rukou :-) Jinak už koukám kam půjdu příště a změním trošku lokalitu zcela na opačnou stranu..tak snad tam bude něco víc

:-D sem to přesouval jinam a neuvědomil si že ten upload už nepude

Ahoj dalinv hlavně to hledání nevzdávat,přeci otom to je a ten adrenalinek když něco najdeš je nepopsatelný.Jinak já před týdnem našel zlatou plaketu s vyraženým znakem za dob 2.světové války,bohužel věc byla předáná Policii České republiky a věc je všetření a to používám vypujčený detík jelikož ten svuj mám ko!Tobě přeji velmi příjemné hledaní a nezapomen natu naši krásnou Českou přírodu!
Mějse a hodně štěstí....... ;-)

Skromnej dotaz..Proč je odevzdána?To přece nemusíš..

Ahoj cortes muj kamarád ze školy je právník poradil mito!Jakse věc vyřeší samozřejmě sem dám info i lokalitu a samozřejmě i pár fotek zatím budu postupovat podle zákona.
Jen prozradím že je s ryzího zlata a važila neuvěřitelných 459g tvar zajímaví nějaké číslo či co a znak hákového kříže to jest vše!!!!!

skromnej dotaz, nešel by dát ten link tak, aby šel, co to teda bylo za bazmek?

litr-vždyť ten odkaz maká,co ti nejde????? :-D :-D :-D

tak ti jsi asi jediný, komu to jde! :-D

musíš zkopčit i lomítko na konci
:-P

tak tak taky mi to funguje. 8-)

http://imageshack.us/g/696/31293260.jpg/

normálně to otevřu,nevím co vy máte za problém?

my chceme tu zlatou destičkůůůůůů viděééét.

Nevím proč ale mám takový divný dojem že vzhledem k objektivním příčinám ji neuvidíš :-D ;-)

aha. jasný. ach jo. no jo. tak nic. díky... ;-)

ten, že se akorát načte uvodní strana imageshack.us, žádná fotka se ale nezobrazuje... navíc sám autor výše píše: "sem to přesouval jinam a neuvědomil si že ten upload už nepude". jestli tobě se zobrazuje fotka nálezu, tak to si fakt pašák :-D

ok beru zpět, už jsem to vychytal
:-D :-D

no proto,mně to de taky no problem

no proto,mně to de taky no problem

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru