Vzpomínka na první nález

Když jem nedávno hledal na jednom políčku, tak jsem si vzpoměl na moje začátky s hledáním. Můj úplně první detík byl před 3 roky Bounty Hounter Tracker IV. a s CS3 co mám teď se to nedá srovnávat. Hned první vycházku jsem našel spooooustu železa, protože jsem ještě nevěděl co je to diskriminace:), ale krom železa jsem našel i 1 soc. korunu, což byla moje první mincička:). Potom jsem se od hledání nemohl už ani odtrhnout a vydrželo mi to až do teď:).
Podělte se taky o svoje zážitky z prvního hledání a nálezy co jste našli, schválně jestli si vzpomenete:-)...

In der Kategorie Jäger der Geschichte, der Erkenntnisse und der Entschlossenheit, Erstellt von Michy 4.11.2009 18:39

nezapomenu na to jak me dosel garretik..bylo to v cervnu...hned sem ho smontoval a hura na louku k lesu...drzel sem to prvne v ruce..byl sem tam asi od 15hodin..a kopal sem uplne vsechno..asi kolem devate vecer zvoni telefon a ma draha polovicka se me ptala jestli jeste dorazim dom ze sedi v pergole a maji tam pivo...no a ja rikam ze si jeste jednou kopnu...a ona na to ze me taky nakopne jak dorazim :-D :-D :-D


Zurück zum Chat

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben