Die neue HunterHope-App

Kategorien: Veranstaltungen von LP und Archäo LP 2010

Wie einige von Ihnen wissen, arbeiten wir an einer neuen Anwendung für lovcepokladu.cz. Im Moment sind wir an einem Punkt angelangt, an dem wir sie zum öffentlichen Testen anbieten möchten.Wir sindfür jede Fehlermeldung dankbar, die uns bei der Fehlersuche in der Anwendung hilft.
Die Anwendung läuft jetzt nur mit den Grundfunktionen. Wir werden sie ab dem nächsten Jahr schrittweise ausbauen. Aber bis dahin sollte es voll funktionsfähig sein, damit Sie Ihre Ergebnisse vor Ort einfach und schnell erfassen können. Schicken Sie sie an LP und bearbeiten Sie sie mit Fotos, z. B. nach der Reinigung, und übertragen Sie sie an die Geschichtsjäger. Es gibt auch einen direkten Link zur LP in der App.

Link zum Herunterladen der Testversion .

Link für Applejackers: iOS-Version -https://testflight.apple.com/join/zgK0s68M - Sie müssen die (kostenlose) TestFlight-App installiert haben, aber der Link sollte Sie dorthin führen.

 

Der Artikel ist in die folgenden Kategorien eingereiht:

Kommentare

Doladit barvy a jinak to vypadá celkem slušně. Jen načítání jednotlivých věcí trvá dost dlouho.

To Berak atd. . Opravdu děkujeme za všechny reakce, jenom bych poprosil psát typ telefonu a verzi androidu. :-)

xiaomi note 10 pro.. a taky by bylo fajn, ze kdyz clovek da "tlacitko zpet" na mobilu, automaticky se app minimalizuje. Adnroid 11

Přesně, bude taky na iOS?

Ta se mi povedlo úspěšně nainstalovat, nahrát fotky a na Webu pak úspěšně přesunout do složky ;-) Napadlo mne spíš možnost smazání vlastního příspěvku (třeba v situaci když jsem to teď testoval) a smazat ten příspěvek už nejde... :-D

Zdarec všem přátelům Alana Turinga a nehynoucí čest jeho památce. Ano, jabka budou. Už jsou tam i nahraný. Jenom asi ještě není veřejný odkaz. Zjistím u Toma a dám vědět ;-)

To cobra: ano, bude k dispozici úplná možnost editace mobilního příspěvku.

P.S: pro všechny :)

Prosím i když posíláte testovací příspěvek, ať to za něco stojí. Fotky s pulitrem v ruce a cigárem v puse jsou sice vtipné, ale na LP to myslím nepatří. To platí také pro trpaslíky atd. :) :)

Tak odkaz pro jabkaře přidán :)

Na xiaomi note 9 to vypadá bez problému.

MI MAX3,android 10,trochu se seká interface.Publikovaná fotka nejde nahradit,což by pri špatné fotce bylo dobré.Lze jen smazat celý příspěvek.Zkoušel jsem fotku z galerie.

Pixel 4a, nejnovější Android. Aplikace funguje v pohodě. Jen ikonka je taková popelka, v seznamu aplikací by slušela nějaká hezčí.

Jak se u mne nyní zobrazuje: http://imgur.com/a/YWBjfu0

Přes ten TestFlight to nejde. Sice po kliknutí na odkaz v mobilu se TestFlight otevře, ale nic se neděje.

Už to jde. ;-) Asi to nejelo přes wifi, ale přes data ano. Takže nějaký problém spíše u mě.

Kluci děkujeme za všechny reakce :) A to i za ty které přijdou :)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben