Veranstaltungen Hrubšice

Kategorien: Einladungen

Hallo an alle bei LP

Ich schicke Ihnen die Information über das Treffen der Archäologen mit den Detektometern. Die Veranstaltung richtet sich an angehende Detektivinnen und Detektive. Die Vorlesungen werden entsprechend gestaltet. Ich würde dies gerne als Pilotveranstaltung durchführen, mit der Idee, dass wir uns bei guter Resonanz regelmäßiger treffen werden.

Die Veranstaltung findet vom Abend des 15. Oktober bis Sonntag, den 17. Oktober 2021, auf dem Schloss in Hrubšice statt. Es gibt 12 Zimmer mit 2 bis 6 Betten und zwei Zimmer, in denen man auf einem Kinderbett in einem Schlafsack schlafen kann.

Der Preis beträgt 850 CZK für ein Bett inklusive Verpflegung und 450 CZK für eine Übernachtung auf dem Flur inklusive Verpflegung.
Essen: Freitag Abendessen
Samstag Frühstück, Mittagessen, Abendessen
Sonntag Frühstück.
Bier wird gestellt, aber jeder zahlt sein eigenes ;)

Programm: Freitag: Ankunft, Abendessen, Einführungsvortrag von Míra Popelka
Samstag: Morgens Feldforschung mit Archäologen und Identifizierung von Objekten. Mittagessen, weitere Feldarbeit am Nachmittag und am Abend ein Vortrag über die Bronzezeit.
Sonntag: Frühstück, ein weiterer Ausflug und Auflösung der Herde ;)

Ladek

(wer kommen möchte, bitte eine E-Mail an ladislav.lukes@seznam.cz schicken)

Der Artikel ist in die folgenden Kategorien eingereiht:

Kommentare

Můžu prijet i bez ohlášení? Nevim jestli mi to časově vyjde... Spát tam určitě nebudu, mam to kousek...

Určitě rádi uvidíme každého

Fajn dik 😊

Ještě bych chtěl dodat, že bude přítomen i Ivan Čižmář jako další archeoolog. A sice je to prvoplanove cílené na začátečníky, tak rádi uvidíme i ostřílené borce.

Ja nejsem ostrilenej borec, mám problem poznat drat od spony nebo naramku... 😁
A ja se rad něco priučím 😊

no zjistím kdo by jel a ozvu se :) pokud je to i pro ty neznalý

Je to hlavně pro ty neznalý. Kluci z ústavu archeologické památkové péče se vám budou věnovat i v terénu a všechny předměty hned určí. ;-)

Dobrá práce 🐦🐦🐦

Super 👌 tak tohle si nejspíš asi nenechám ujít, něco takového bych potřebovala.⛏️🔎⛏️🕵️‍♂️ 🤩Rozhodně to bude velice potřebná akce, pro mnohé
👌👌👌👌👌👌
chlapi super, jste jedničky 👍 👍 👍
DĚKUJI

U nás to dělával pan Mrňa v Doubí v Naramci. Pak se to přesunulo do Koněšína. Určitě si přijedu na pivečko ;-)

Tohle zní naprosto skvěle, snad se přemluvím a přijedu. o:-) :-D

Prosím, pokud budete vědět, že přijedete, zasílejte mi na mail přihlášky. Budu to brát jako závazné a zamluvim vám pokoj. Díky

Když mě to vyjde dojel bych se taky mrknout nebo aspoň zahledat

Taky mám v plánu se zůčastnit :-O ;-)A tak mně napadlo že by si mohl každý připnout menovku at víme kdo je kdo lebo vsichni se ještě určitě neznáme.Třeba by mně mrzelo kdybych se pak dozvěděl že sem seděl vedle Bambina a ani sem si snim neštrngl proto že sem ho nepoznal ;-)

To se my stalo naposledy. Pěkně sem si popovídal u pivka a rumu z jedním kolegou. A pak sem zjistil že to byl pan samson co si sním píšu na LP. :-D

Zdravím, tak jsem se přihlásil, jen by mne zajímalo, kolik asi bude účastníků a kolik bude minimální účast, aby se akce konala. Jsem ze Středočeského kraje a mohl by se se mnou někdo svést.

Už teď je nás asi 25. Takže akce se bude konat určitě.

Ladek -dotaz- v kolik bude páteční přednáška? abych neprijel na sedmou a nebylo už po ní 🤔😁

Je plánována na 20:00. Když přijedeš v sedm, tak se stihneš v klidu i naveceret ;-)

Dobrá dik 😊

Tady je můj telefon pro bližší informace pokud někdo ještě potřebuje. 723082073

Ještě dotaz: ta cena je za celý pobyt nebo jen za jeden den? Díky.

Cena je za dvě noci včetně jídla. Tj. Večeře, snídaně, oběd, večeře, snídaně. Trochu to dotuji.

Dojedu se podivat. Ubytovani nepotrebuji, mam to kousek.

nóóó , možná se ukážu :-D :-D

Dobrý počin pro začátečníky. Jen tak dál.

Spravňacká akce, aď to pípa, já vám fandím, jsem invalidní důchodce jsem rád za takové akce za mě palec nahoru ⛏️⛏️⛏️

Safra, Škoda že se to dozvídám takhle naknop, už něco mám, ale rád bych se zase něco přiučil a viděl pár lidí. Až se bude dělat další akce tak určitě přijedu.

Ty cedulky s přezdívkama není špatnej nápad, ja sem pro 😊

já si tabulu na krk dávat nebudu , mě každej zná :-)

Tabule na krk není nutná, stačí napsat fiksou na čelo 😁😋

Jeldo s tebou je to těžké,ty si jak chameleon,jednou si tlustý pak zas hubený :-O :-D ;-)kdo tě má pak poznat :-D ;-)

Zdravím všechny. Jen bych chtěl s potěšením říct, že účast je poměrně hojná a bohužel už nemám samostatné pokoje pro jednoho či dva. Už je k dispozici pouze spaní s někým dalším na pokoji nebo na karimatce ve spacáku v sále. Děkuji za pochopení.

Já su furt stejné, jen menší :-D :-D

Tak jo kolegové hledači,taky mě poznáte. 8-)

Už se těším ;-)

Tak klucí dneska... a nezapomeňte cedulky na krk. Jelda ma výjimku... bude to mit fixou na čele 😋😁😁😁
Jeldo sice tě neznám ale nic ve zlém... šranda muší bejt 😁

Jelda80 zapomel sem napsat ze tě rád poznám 😊

Zétra su tam :-)

;-)

Borci tak zítra ráno na značkách, nejede někdo z jihu, jedu od Mikulova, můžu někoho nabrat po cestě, za svačinu, nejsem laciný drožkař

Taky bych jel,Ale bohužel to zvítězila hledačka. Njn čekám dlouho na kukuřici as my ji sklidí. Možná zítra odpoledne se dostavím ale to vše zase záleží na mým osobním šoférovi :-/ vše je ve hvězdách :-(

Luxusni akce..luxusni přistup..luxusni spoluprace s odborniky...a určo to nebylo jen pro zacátečníky...i ,,legendy,, lovce pokladu( Jelda,Oddyseus,Medis atd atd ) sedely s otevrenou hubou a poslouchali ..
skoda ze jsme s Kurtofkou museli mazat domu a nemohli zustat az do zitra....Ladič děkujeme...Kurt

Dobré , poučné a zajímavé :-D :-D , ještě že jsem musel dom , v té skvadře by to bylo o krk , bych se klepal do stredy 😁😁😁

Vydařená akce, velký DÍKY Laďovi :-)
Všechny jsem vás rád poznal ;-) těším se na příští akci

Taky jsem vás rád poznal.Škoda že jsem měl málo času a nebyl s vámi na hledačce.Snad příští rok akce Hrubšice bude a připojím se k hledání. :-)

Lidi díky moc, že jste se přijeli a svou přítomností, dobrou náladou, informacemi a skvělými nalezy jste přispěli k akci, která pro mě byla úplně super. Hrozně moc chci poděkovat všem zúčastněným archeologům a Robertovi Kuruczovi, který se skvěle chopil úvodní přednášky. Ale nejvíc chci poděkovat Jitušce, bez které bych to nikdy nezvládl zorganizovat. Jsem hrozně rád, že jsme vás všechny mohl poznat a doufám, že jste si i vy užili víkend a něco se dozvěděli. Z celé akce vyberu pár fotek a udělám nějaký příspěvek tady na lovce. A s Odysseusem jsme se domluvili, že že všech nálezů uděláme katalog ještě než se to odnese do muzea, ať máme nějakou památku. Rád bych vás ještě tímto požádal jestli můžu zveřejnit vaše jména a fotografie z akce. Pokud s tím souhlasíte napište mi to prosím do mailu. Ještě jednou všem děkuji a pokusíme se domluvit další akci.

Áno.velké díky Laďovi že to zorganizoval a že se o nás tak staral.Poznal sem nové tváře a oprášil ty staré.Těším se na pokračovaní a at se všem daří ;-) ;-) ;-)

Laďo za mě super akce, škoda že jsem tě skoro za celou sobotu neviděl,vždy jsi jen proběhl, ale chápu byla to starost, a nebo jsem měl být od pátku :-D :-D jinak napíšu do mejlu jak žádáš

A ještě prosím, kdo máte nějaké fotky, pošlete mě je na mail. Diky

Borci, byla to špicová akce! Hledačka, besedy nejen u kulatého stolu a ty dva večírky..., pivko, meruňka, tulení mor. No,stálo to za to. Špica borci a špica borky, špica i hundi :). Díky za to, že jsem se mohl seznámit s novýma lidma a pevně věřím, že jsme se neviděli naposledy.
Velký klobouček Laďovi a jeho úžasné, věčně se usmívající Jitušce!!!! A pak vám fšem!
P.s.: Cotkytle sou taky dobrý..... ;-)

Nelze nepoděkovat pořádajícím - Laďovi,Jitce i "paní domácí" - velká péče i vstřícnost. Tedy díky!
Dík určitě i všem přednášejícím,jejichž účastí se tato akce pro mne stala ještě více inspirující a potkat kolegy hledače bylo bezva. Pochopitelně nechci minout setkání příští. Pole bylo prostřeným stolem nabízejícím průřez nálezů od pravěku,přes starověk až po současnost.
Ještě jednou díky! M. /foto pošlu mailem/.
;-)

Tak tohle byla akce na kterou se jen tak nezapomene. Velké díky Ladovi a Jitce že to tak zvládli a sami si to moc neužili, a všem zúčastněným co jsem mohl poznat. Snad se to bude opakovat a rád vás opět uvidím ;-) ;-) ať to pípa :-P

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Falls Sie auf LovecPokladu.cz kein Konto haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben