Železa z práce :)

Pro volnou chvíli v těžkých časech

Všem přeji hlavně pevné zdraví a ať přečkáme nastalou situaci. Jelikož práce s kovy je má obživa, ne jen koníček a závislost :D tak snad se bude líbit a uvolní v napjaté době. Ať se páčí a pro info stůl je 3x2 metry a úhelníky 2m vysoké. L
1 Stimme
1 Stimme

Kommentare

Jemná mechanika :-D
Nemontovali jste u vás Hitlerovi Bismarcka

Tchýně dělala v ČKD a podobné věci mě vždycky fascinovali.

Tož možná nějakou maketu Bismarcku 8-) :-) máme jeřáb do 12T jinak ČKD je trochu těžké strojírenství :-) pár let jsem dělal v Unexu a to byly monstra :-D max váha co jsme obráběly kus 90T o:-) se závitem M 140 o:-)

Cement ten poslední kousek by se vešel průměr cca 80cm, část papirenskeho stroje na mletí celulózy :-)

ČKD je bohužel minulostí. Ale i tohle jsou macani hodní obdivu 👍

Díky :-) mám štěstí že práce je obživou a celkem i zálibou :-) škoda ČKD a jim podobných firem kde se ukazovali zlaté české ruce :-/ třeba se svět po epidemii změní a začnou státy lépe fungovat,myslet a rozvíjet se jako stát a ne samé lobista developer a jim podobní,ale asi jen sen :,-( :-D

Deska je na prvním místě kšeft, potom titul a ten kdo se živí rukama a něco umí je až na posledním místě :-(

Červená převodová skříň na fotkách:váha cca 1T, 1300x800x400, litina s nějakou příměsy materiálu kvůli pevnosti. 7x průměr H6 (tolerance všech cca 0 až 0.03 mm) kolmosti ploch a osa průměru vše do 0.04 mm, asi zatím nejpřesnější co jsem dělal a na 3D měření vše sedělo o:-)

;-)dobrá robota,já naštěstí potřebuji jen metr.Ale nejtěžší výrobek byla tunová dvoukřídlá brána na funusberk.

Mistře kovářské děkuji, ale oproti tvé práci jsem amatér bo dostanu výkres, kus a vyrábím, ale tvá práce je od počátku jen na tobě a má můj velký obdiv ;-)

;-)také děkuji za ocenění. :-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben