Master Search Engine 2020 und andere Veranstaltungen

Kategorien: Was woanders nicht gepasst hat , Veranstaltungen von LP und Archäo LP 2010

Nach Rücksprache mit den meisten Organisatoren, die die Master Search Engine jedes Jahr vorbereiten, und mit mehreren Experten in ähnlichen Situationen haben wir beschlossen, alle diesjährigen Veranstaltungen, einschließlich der Master Search Engine, abzusagen.

Die Absage aller Frühjahrsveranstaltungen ist auf die aktuelle Situation zurückzuführen. Leider scheint es so zu sein, dass die Epidemie nach dem Sommer, wenn sie aufgrund der wärmeren Temperaturen und der stärkeren ultravioletten Strahlung abgeklungen ist, im Herbst wieder auftritt. Außerdem sollte hier vielleicht die Regel gelten, dass je größer der Schutz der Bevölkerung in der ersten Welle ist, desto schlechter die Ergebnisse in der zweiten Welle.(Ich bin Mechaniker für Mess- und Regeltechnik, daher gebe ich die Informationen so weiter, wie ich sie erhalten habe, ob sie zu 100% zutreffend sind, kann ich nicht beurteilen)

Auf jeden Fall wollen wir niemanden einem unnötigen Risiko aussetzen, obwohl mir klar ist, dass die meisten ohnehin gerne gekommen wären. Außerdem ist die Vorstellung eines Meistersuchers, bei dem sich alles bis tief in die Nacht in den Leichentüchern abspielt, wirklich ziemlich komisch und unrealistisch.

Im Namen aller LP möchte ich Ihnen also eine robuste Gesundheit, keine unnötige Panik und vor allem gesunden Menschenverstand wünschen. Wir hoffen, dass sich einige der heute bereits getesteten Impfstoffe als wirksam erweisen und dieser chinesische Albtraum bald ein Ende hat.

Elmara

Der Artikel ist in die folgenden Kategorien eingereiht:

Kommentare

To Elmara - jasně, Všichni to chápeme, nedá se bohužel nic dělat. Musíme tuto situaci Všichni přijmout, aby se to dobře do budoucna zvládlo, za mě osobně- přeji Všem spoustu zdraví, ať se nám to Všem vyhne a určitě příští rok na Mistrovi na shledanou. :-)

:,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-(

Na to jde říci jen jedno. Máš úplnou pravdu. Přeju hlavně zdraví a pozitivní náladu. Tak hodně zdaru a sil.

Tak nějak jsem to bohužel čekal :-( :,-(

Ahoj.Vcera jsem se o Mistru hledacovi zrovna bavil s kamaradama hledacema,ze by bylo za vhodne letos od toho upustit a je to tady.Jedine dobre,je videt,ze zdravy selsky rozum funguje a ze to mate kluci srovnany.Alespon se nekteři (sami vedi :-D )budou moct kát jeste tenhle rok,za rok 2019 :-D a v roce 2021 uz to nenechaji nahode a vse probehne v pohode.
Jinak vsem preju,at se vam ten virus zdarne vyhne,pouzivejte vsichni rousky a dezinfekce,at se ta silenost zacne brzy zklidnovat.Je to jen a jen na nas,musime drzet ted vsichni lidi pospolu a nebrat tuhle situaci na lehkou vahu.Zdravi mame jenom jedno....vzdyt nas ceka jeste spousta nalezu a soutezi,takze rouskam zdar.Drzte se.... ;-)

A ja chtel zrovna letos vyhrat ;-). Ale samozrejme to chapu. :-)

No co se dá dělat, přeci když prekoname jednu vlnu, tak neuhyneme v druhé vlně. Takže letos budu sedět doma :-D :-D

Já doufám, že to nezačnou přenášet veverky. Rád trávím čas v našich hlubokých lesích, sedět doma mě dost drtí.;-) Tedy po kůrovcové kalamitě a vichrech zimy zase tak hluboké nejsou, ale tu a tam ještě nějaký strom stojí ;-).

:-D

Co se to děje ??

Skoda😭

Proč neudělat různé soutěže tady přímo na LP....i tombolu,peníze se vyberou ,tak že vám lidi zašlou na učet a potom se bude on-line losovat,dále pak,různé vědomostní soutěže,potom třeba o nej.minci,šperk,válku,zeleninu,zlato atd...Myslím,že by to šlo co Marku ?

Sulejman-letos jsme meli slusne naslapnuto,chteli jsme tendle rok stranky zase nekam posunout a akci melo byt vic nez dost.Od zacatku roku jsme spustili kalendariu (coz je clanek kazdy den vzdy ke dni co se ten den udalo-coz uz si nekteri asi vsimli).Dalsi je jeste pravidelna mesicni soutez o nejhezci nalez a do toho byli naplanovane jeste akce co jsme chteli delat k Vanquishum,bohuzel minimalne do te doby nez bude vsechno alespon unas v normalu se budeme muset presunout do online podoby ,takze asi bude vice videii,minimalne ja mam ted tak 3 videa ke zpracovani,obecne myslim ze skoly nemuzou byt zavrene do nekonecna a tydle necekane prazdniny si skolaci vynahradi vyukou o prszdninach takze by nastal vetsine lidi asi dalsi problem a to kam z detma,bratr ma tento rok maturovat a v podstate nikdo jeste nevi jak to bude cele probihat..

Takže se přátelé uvidíme až v roce 2021, což mě samozřejmě velice mrzí,ale respektuji správné rozhodnutí pořadatelů. Přeji alespoň na dálku všem pevné zdraví a spoustu krásných nálezů v této sezoně. Hanzen & Maki - Krnov

Je to škoda :,-( Ale samozřejmě chápu vážnost této situace :-(
Co se dá dělat, tak se hold uvidíme až na přesrok 8-)
Teda snad :-D :-D :-D

….A já se chtěl někam vetřít.....zase nic 8-)

Jsem v klidu na srazy nejezdím :D

Tak tohle jsem obrečel... ale ano je to asi to nejlepší řešení v nastalé situaci.

Díky kluci všem za podporu. Bohužel optimistické předpovědi se asi nevyplní. Nakonec si myslím, že virus, nevirus státy stejně začnou fungovat nějak normálně. Prostě to ekonomicky neunesou. V podstatě to znamená, že celou epidemii roztáhnou v čase tak, aby to nemocnice nějak dali. To ale znamená, že různá omezení tady s námi budou ještě řadu měsíců. Rád bych se pletl, pokud se ale podívam na časovou úsečku do Číny, vychází mi polovina června...

Mrzí mě to , bohužel . Ale chápu a je to nejrozumnější . Třeba bude příští mistr o to tuplovanejsi . Například soutěže vylepšit o roušku . Třeba luk s rouškou přez oči , kláda s rouškou svázanýma nohama , .... o:-) o:-)
No vždy je vše zlé k něčemu dobré a jak vás znám , tak čas nepromarnite a budete pracovat na LP ;-)

Joe ... ;-)

Tvl to je kůň :-D :-D

Už to vypadá, že děti půjdou do školy až v září. Asi nebudou žádné tábory, tudíž o prázdninách budou děti doma. Nevěřím, že bude karanténa ukončená dříve než na konci dubna. Letošek bude pro rodiny s dětmi hodně náročné.

SOUHLAS A PŘANI DO HLEDANI ;-) :-P

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben