Mistr hledač 2020 a další akce

Kategorie: Co se jinam nevešlo , Akce LP a Archeo LP 2010

Po konzultaci s většinou pořadatelů, kteří pro Vás každoročně Mistra hledače připravují a také s několika odborníky na podobné situace, jsme se rozhodli, všechny letošní akce, včetně Mistra Hledače zrušit.

To, že se zruší všechny jarní akce, je dané současnou situací. Bohužel se zdá, že po létě, kdy díky vyšším teplotám a většímu množství ultrafialového záření epidemie ustoupí, se na podzim znovu vrátí. Navíc zde snad má platit pravidlo, že čím vyšší byla ochrana obyvatel v první vlně, tím horší jsou výsledky ve vlně druhé. (jsem mechanik měřící a regulační techniky, tudíž informaci předávám, jak jsem ji dostal, zda platí ze 100% nejsem schopný posoudit)

V žádném případě nechceme nikoho vystavovat zbytečnému riziku i když mi je jasné, že většina by i tak ráda přijela. Samozřejmě také blokovat dovolené atd.  Navíc představa Mistra Hledače, se vším co se tam dlouho do noci děje v rouškách, je opravdu zcela komická a nereálná.

Za všechny z LP vám tak chci pouze popřát pevné zdraví, žádnou zbytečnou paniku a především zdravý rozum. Doufáme, že se některá, z již dnes testovaných vakcín ukáže jako funkční a tato čínská noční můra bude brzy za námi.

Elmara

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

To Elmara - jasně, Všichni to chápeme, nedá se bohužel nic dělat. Musíme tuto situaci Všichni přijmout, aby se to dobře do budoucna zvládlo, za mě osobně- přeji Všem spoustu zdraví, ať se nám to Všem vyhne a určitě příští rok na Mistrovi na shledanou. :-)

:,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-(

Na to jde říci jen jedno. Máš úplnou pravdu. Přeju hlavně zdraví a pozitivní náladu. Tak hodně zdaru a sil.

Tak nějak jsem to bohužel čekal :-( :,-(

Ahoj.Vcera jsem se o Mistru hledacovi zrovna bavil s kamaradama hledacema,ze by bylo za vhodne letos od toho upustit a je to tady.Jedine dobre,je videt,ze zdravy selsky rozum funguje a ze to mate kluci srovnany.Alespon se nekteři (sami vedi :-D )budou moct kát jeste tenhle rok,za rok 2019 :-D a v roce 2021 uz to nenechaji nahode a vse probehne v pohode.
Jinak vsem preju,at se vam ten virus zdarne vyhne,pouzivejte vsichni rousky a dezinfekce,at se ta silenost zacne brzy zklidnovat.Je to jen a jen na nas,musime drzet ted vsichni lidi pospolu a nebrat tuhle situaci na lehkou vahu.Zdravi mame jenom jedno....vzdyt nas ceka jeste spousta nalezu a soutezi,takze rouskam zdar.Drzte se.... ;-)

A ja chtel zrovna letos vyhrat ;-). Ale samozrejme to chapu. :-)

No co se dá dělat, přeci když prekoname jednu vlnu, tak neuhyneme v druhé vlně. Takže letos budu sedět doma :-D :-D

Já doufám, že to nezačnou přenášet veverky. Rád trávím čas v našich hlubokých lesích, sedět doma mě dost drtí.;-) Tedy po kůrovcové kalamitě a vichrech zimy zase tak hluboké nejsou, ale tu a tam ještě nějaký strom stojí ;-).

:-D

Co se to děje ??

Skoda😭

Proč neudělat různé soutěže tady přímo na LP....i tombolu,peníze se vyberou ,tak že vám lidi zašlou na učet a potom se bude on-line losovat,dále pak,různé vědomostní soutěže,potom třeba o nej.minci,šperk,válku,zeleninu,zlato atd...Myslím,že by to šlo co Marku ?

Sulejman-letos jsme meli slusne naslapnuto,chteli jsme tendle rok stranky zase nekam posunout a akci melo byt vic nez dost.Od zacatku roku jsme spustili kalendariu (coz je clanek kazdy den vzdy ke dni co se ten den udalo-coz uz si nekteri asi vsimli).Dalsi je jeste pravidelna mesicni soutez o nejhezci nalez a do toho byli naplanovane jeste akce co jsme chteli delat k Vanquishum,bohuzel minimalne do te doby nez bude vsechno alespon unas v normalu se budeme muset presunout do online podoby ,takze asi bude vice videii,minimalne ja mam ted tak 3 videa ke zpracovani,obecne myslim ze skoly nemuzou byt zavrene do nekonecna a tydle necekane prazdniny si skolaci vynahradi vyukou o prszdninach takze by nastal vetsine lidi asi dalsi problem a to kam z detma,bratr ma tento rok maturovat a v podstate nikdo jeste nevi jak to bude cele probihat..

Takže se přátelé uvidíme až v roce 2021, což mě samozřejmě velice mrzí,ale respektuji správné rozhodnutí pořadatelů. Přeji alespoň na dálku všem pevné zdraví a spoustu krásných nálezů v této sezoně. Hanzen & Maki - Krnov

Je to škoda :,-( Ale samozřejmě chápu vážnost této situace :-(
Co se dá dělat, tak se hold uvidíme až na přesrok 8-)
Teda snad :-D :-D :-D

….A já se chtěl někam vetřít.....zase nic 8-)

Jsem v klidu na srazy nejezdím :D

Tak tohle jsem obrečel... ale ano je to asi to nejlepší řešení v nastalé situaci.

Díky kluci všem za podporu. Bohužel optimistické předpovědi se asi nevyplní. Nakonec si myslím, že virus, nevirus státy stejně začnou fungovat nějak normálně. Prostě to ekonomicky neunesou. V podstatě to znamená, že celou epidemii roztáhnou v čase tak, aby to nemocnice nějak dali. To ale znamená, že různá omezení tady s námi budou ještě řadu měsíců. Rád bych se pletl, pokud se ale podívam na časovou úsečku do Číny, vychází mi polovina června...

Mrzí mě to , bohužel . Ale chápu a je to nejrozumnější . Třeba bude příští mistr o to tuplovanejsi . Například soutěže vylepšit o roušku . Třeba luk s rouškou přez oči , kláda s rouškou svázanýma nohama , .... o:-) o:-)
No vždy je vše zlé k něčemu dobré a jak vás znám , tak čas nepromarnite a budete pracovat na LP ;-)

Joe ... ;-)

Tvl to je kůň :-D :-D

Už to vypadá, že děti půjdou do školy až v září. Asi nebudou žádné tábory, tudíž o prázdninách budou děti doma. Nevěřím, že bude karanténa ukončená dříve než na konci dubna. Letošek bude pro rodiny s dětmi hodně náročné.

SOUHLAS A PŘANI DO HLEDANI ;-) :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru