Roter Hammer

Kategorien: Funde und Rettungsuntersuchungen in Tschechien , Metalldetektoren Vanquish

Mit diesen Maschinen war der Teufel los:-). Wir schicken ein Foto der gestrigen Funde. Das ist ziemlich cool.

Vitorio

Nálezy detektorem kovů Vanquish

Nálezy detektorem kovů Vanquish

Nálezy detektorem kovů Vanquish

Nálezy detektorem kovů Vanquish

Nálezy detektorem kovů Vanquish

Nálezy detektorem kovů Vanquish

unbekannt
8299 51

Der Artikel ist in die folgenden Kategorien eingereiht:

Kommentare

Nic ve zlým ,ale je to jak před lety přehnana reklama na žlutýho dabla.. :-D :-D

To určitě není. Tohle se už prostě nenachází a když to padne z novým detektorem... Vitorio mi to poslal na email a já jsme ho poprosil, že bych to chtěl dát na hlavní stránku. V klubu je to rychle pryč. :-)

Můžu zodpovědně říci, že mx nemáme důvod dělat reklamu, je to prostě tak. 9 železných křížů se nekope každý den a to že je to kopnuto s Wanquisem, tak to je jednoduché. Má malinkou civku a ta se dostane všude ;-), voda byla jako led, takže je to zasloužené. Radost ohromná ;-)

V tom potoce u JnN se jeden čas sbírali pohledem :D

elmara.Chapu ;-)

Jinak nalezcum moc gratuluju.To potěší. ;-) :-)

Děkujeme ;-)

Skvělý detektor. 8-) skvělé nálezy :-D

Na tohle když narazíš tak ti to zahlásí i Veleman ;-)

Parádnickej nález. Hercna musela pumpovat jak blázen. Gratulace na místě.

Dobrý beyku!!! S rudými vpřed k zářné budoucnosti :-D :-D :-D... Gratulace veliká!

Pěkný úlovek pánové, nezbývá než tiše závidět.Gratulka ;-)

Váňa je za ty prachy luxusni detektor a zbytek je o štěsti, kde člověk hleda.
Vubec bych tento stroj nehanil.
Žena s ním spí i v posteli :-)

Kurte ty košte,blbče rikej svymu fotrovi..Bylo to mysleno s nadsazkou a vse se v klidu a na pohodu vysvetlilo.Tak nevim co tu hazis ramena.Hod zpatecku :-( ;-)

Kluci, jste tady všichni kamarádi, tak buďte v pohodě. Těžké už to je, nemá smysl si to dělat horší. To za nás stihnou jiní. Nález to je krásný, proto jsem ho chtěl dát na hlavní stránku. Té války prostě už tolik není a když padne 9 železňáků a ještě z novým klackem. Je jasné že má hledač radost, kdybych je dál sám, tak jsou tam ještě ten den večer :). Nepamatuji se, kdy jsem podobný obrázek viděl naposledy. :-)

Z čiré radosti a fotky účel splnili :-D

Nestačím se divit... Detektoristi s tričkama o detektorech, s detektorama v ruce a detektorovejma nálezama na webu o detektorech! Kdo to kdy viděl?
To jsem zvědav, co nastane po mé recenzi Vanquishe, kde je Vanhquish na fotkách, v textu i ve videu. A dokonce je tam vidět logo Minelab! Připravte si kameny, ať to mám rychle za sebou...

Buďme na sebe hodní ;-).
A co ty Víťo, ukážeš mi jak ti sluší, jak to s ním umíš, jak se drží v ruce, i jak umí bejt malej? Za 14 dní? A Kurtovi? A Janu Tleskačovi? Samý otázky... :-/

To GM: kdy to budeš posílat, docela jsem zvědavý :)

hezky jsi se popsal.. :-D :-)

:-D :-D :-DTo už by stačilo ne??Akorat si ze sebe prave udělal to čím jsi me tady nazval..Tim to te ignoruju ty hrdino za monitorem.. :-D :-D

Už se perou?? :-D :-D

:-D :-D

Za mě jako reklama dobrý. Právě jsem odeslal objednávku. Veliteli, běda ti, jestli to do vánoc nebude doma. Pošlu na tebe Jelita! :-D :-D ;-)

Tak si to vem k srdci.přestan tu vulgarne nadavatNejsme tady na tebe zvedavý...No myslim že si tu spousta kluku o tobe udelala obrazek.Prečti si to po sobe od začatku a pak mluv. tak asi tak k tomuhle tematu. ;-) :-D :-D

Tak ,tak pan Kurt ,ten má na všechno patent....

Jeden můj kamarád našel těch křížů v jedné díře XX+ starým dobrým detektorem Fišou cz7 a já měl nejtop nález z války kdysi s MD3009 a je to kus zatím v republice jediný! MD 3009 byl top detektor /aby ne když to byl vlastně starej dobrej Fiša a navíc "bezdrát"/........jen jsem se s ním zapoměl blejsknout no oni ještě tenkrát mobily s foťákem moc nebyli....
Vitorio příteli tobě samozřejmně gratuluji k pěknému nálezu!!Psal mě Doby co ten strojek dovede a jako dobrý.Nemám důvod mu nevěřit.Ale...No každýmu hold sedne něco jiného a já třeba potřebuji hlavně hloubku.Na rybníku bych ho asi využil o tom žádná tam bude určo dobrej i na sběr polní drobotě...ale do kopců a strání to nebude.Jak vypadali detíky z Karpat,Osoblažska a ústupovek?Omlácený pochroumaný držáky po věčných pádech v kopcích nebo na namoklým ale držely a drží ty strojky statečně.Tohle by asi nedalo víc jak dva pády max a jednu koupel v horské bystřině...(O:
GM4PRO-už se těším na tvou recenzi...čekám že to bude zase to NEJ co jsi kdy držel v ruce nebo tak něco..... ;-)Neboj kamen si nepřipravuju....Chápu.Jak se to říká?Koho ....

Chlapi o detektorů to není ;-) to je pouze o štěstí a lokalitě počitám že to nebylo půl metra v zemi.. :-D jinak gratulace k nálezu...

Hezká nadílka-gratulka ;-)U Brna je motorest u 9 křížů,jak se ted bude jmenovat když jste ty kříže vyzobaly? :-D :-D :-D

........ to už člověk musí bejt opravdu fanda značky :-D :-D :-D

Koukám inteligent Kurt se zase virtuálně bije :-D :-D
Wladyslav taky mám nález který je jediný v republice . Co že jsi to kopl? Že jsem tak smělý :-D

Hned nahoře čtu - ODEVZDANÉ ARCHEOLOGICKÉ NÁLEZY :-O do jakého muzea to bylo odevzdáno, ať se někdy můžu zajít pokochat ;-) jinak gratulace nálezcům a skvělý přístup, že by někdo tohle odevzdával se nevidí každý den ;)

Byla tam špatně zařazená kategorie. Což byla moje chyba, patří to do kategorie nálezy v ČR. Uklepnul jsem se o řádek ;-)

A já pořád proč nemám žádnej zelezňák a ono je to tím že nemám vanish! 8-) :-D

Já dal jeden podobný rámeček, ale bylo to ještě Lobem.... hodně let do zadu kousek od Rudolce. Všude to neroste :-)

Elmara uz je prosim odtajneno od mlb na kterych frekvenci jede ta řada od vanq..?Myslim ze by to zajimalo spoutu lidi vcetne me,kdyz uz je v prodeji.diky moc ;-)

Zdar. 5 frekvencí v rozsahu 5 až 40 kHz. Není to ale jako u EQ, kde je 5, 10, 15, 20 a 40 kHz. U Vanquishe mají jednotlivé programy jinak frekvence poskládané. Stále ale platí že je to vždy 5 frekvencí v pásmu 5 až 40 kHz

Já dal rámeček nedávno u Čimelic. Největší palba ek byla při bagrování rybníčku Na dole. To je u strakonický před Chrašticema. Byla jich tam bedýnka taková střední, dřevěná. Kde ty časy jsou když to u nás rostlo.

U Čimelic jsem taky něco měli. Kolega tam myslím našel RAD ve žluté barvě. ;-)

Diky za info... ;-)

Pro me osobne je to porad dost neuveritelny ze flakli i do ty nejnižši řady za par korun taky multi iq ;-) :-D

Moc pěkný, to se nekope každý den.
Waffen: na Dole to ještě pořád padá, minulej tejden to tam trochu pokáceli a kámošovi padlo ID SS.
Chraštice - Čimelice, moje oblíbená trasa, tam toho bylo ;-).

Ten minulí čas je pro válkaře tak nějak charakteristický :) Ale je pravda, že když hledač přetane dělat stále dokola stejné profláknuté lokality tak to padá. Ale na husto jako z lágrů to už není ;-)

Marku pro mně už to není. Byl jsem zvyklej na jinou jízdu. Půlky známek jsme nebrali. Pravda je že jsme nehledali ale sbírali. AngelF tak to chce vyšlapat to vykacený.

No já to v podstatě zažil, až když jsem poznal Libora (to je cca 15 let). To bych řekl, že to TOP období lágrů končilo. Tudíž, už se nehledalo do kýble, ale jenom do báglu :). Do té doby mi válka neříkala vůbec nic. Byl a jsem kolečkář polní ;-). Každopádně jsem ale na těch výpravách zažil neskutečně legrace, což si umíš představit. Občas si to dáme znovu, ale jít hledat na Rudolec, Osiku nebo Hobzí se mi už fakt nechce :)

A přitom na Rudolci kamarád dal vloni tri zlaty prsteny schovany ve stribrny tabaterce strcety do sterbiny v sutru a podlozeny a zabouchany stribrnejma cibulema. Je to holt o stesti v dnesni dobe

Tam se pořád nachází. Minulý rok, když tam Libor dělal jarní akci, padli věci zcela neskutečné. Ale bylo nás tam tak 70. V takovém počtu a na takovém místě vždy něco vyleze ;-)

Nic se nedá vysbírat. Chodim na jedno místo už deset let. Pokaždý po stejné pěšince mlázím do stojáku plnýho vysoký trávy a ostružin. Tam nevlezou ani prasata. Obcházím kámen vždy zleva. Teď jsem to vzal zprava a padla mi sekera až jsem si sednul na zadek. Je to prostě o štěstí.

Pěkný :-) , jestli je to z místa odkud pochazíš (stejně jako já ) fotky mi trochu napovídají že asi ano tak tu je jedno takové dlouhé místo kde se dají stále najít , já jich tam kdysi s klukama vytáhnul v jedné stráni cca k 60 v rúzných stavech :-) a povídá se , že se tam našli i jedničky , kdyžtak se někdy ozvi a můžeme pokecat o našem kraji 8-) máš to všecko pěkné

To wafen: je to tak. A občas je to doslova maso. Minulý rok, jsem se na jednu takovu zcela odbarvenou lokalitu dostal tak trochu z nouze. (původně se mělo jít někam jinam). Bylo to pár let, co jsme tam byly naposledy, ale nečekal jsem vůbec nic. Nevím zda od té doby zemědělec šáhnul hlouběji a možná k tomu také přispěl Equinox. Ale připadal jsem si tam jako poprvé, doslova barva za barvou. Mince jako tlusté Marušky, prostě maso... Jak jsme to tady mohli nechat? :).

Ty lágry jsou ale pucované ještě podstatně více a stále dokola. Vždy se ale něco najde, na husto to už ale neleží. Chodit tam z nějakým jednoduchým digošem typu ace smysl už asi nedává. :-)

Marku to máš pravdu ale koukej dát do nabídky nějaký minibagry. Už se mi nechce kopat hluboký jámy. Jenže dneska je to nutnost. A ty zoraný pole jsou vždycky ob rok dobrý. Ale pláně jako louky a pole chodím tak 1% hledaček. Kdybych dělal kolečka a droboť tak už mám jinej klacek ale já jsem železnej a lesní hraboš.

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben